امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نويسنده ى عزيز جرات شنيدن حقيقت رو دارى؟
سلام.با خوندن رمانهاى كامل وناقص ونظر دوستان عزيزچند سوال فكرمو مشغول كرده.
١-واقعا برخى نويسنده ها از ضعيف بودن سوژه وداستان خود خبرندارن؟
٢-منتقدين ودوستانى كه اظهار نظر مى كنن براستى ايرادهاى موضوعى ونوشتارى را نمى بينند؟
٣-نوشتن به هر قيمتى مى تواند پاسخ نوشتن باشد؟
٤-ايا نويسندگان جوان ومحترم فقط دوست دارنداظهار نظر مثبت بشنوند؟
٥-ايا برخى منتقدان وكاربران محترم نمى دانند با اظهار نظر اغراق اميز نسبت به نوشته ها،بخصوص نوشته هاى ضعيف از خلق نوشته ى قوى نويسنده را دور مى كنند.
٦-ايا نويسندگان عزيز مى خواهند اغراق اميز تحسينشوند يا مى خواهندبا نقد واقعى قلم خود را قوى كرده واثارزيباو ماندگارى خلق كنند.
سوالات من اين است :
١-تمايل داريد دوستان ومنتقدان به هر قيمتى از داستان شما تعريف وتمجيد كنند.
يا
٢-تمايل داريد به درستى اشكالات ونقاط ضعف وقوت داستان شما بيان شود.
خدايا تو ببين 
خدايا تو ببخش

پاسخ
سپاس شده توسط:
خخخخخ تاپيك جالبى بود در نوع خودش Tongue
ما هم پاسخ ميدهيم با اينكه نمى نويسيم Tongue

من دوست دارم فقط ازم تعريف و تمجيد بشه asna والا به خدا ... اصلا چه معنى داره منتقدين بيان نوشته هاى ادمو بكوبونن azsx
هر اثرى ارزش خودشو داره ! الان كسى كه تو سن ١٣ سالگى علاقه به نوشتن داره ، قطعا نبايد قلمش با يه فرد بيست و خورده اى ساله مقايسه بشه ! بالاخره قلم هر كسى در ابتدا خام و ناپخته س !
حالا اگه منظور تاپيك به نوشته هايى هستش كه بعد از بارها نوشتن هنوز هم مشكلات روز اول رو داره ! اين ديگه بحثش جداست :)
[url=http://s2.server-dl.asia/mr-reese/single/july/week1/Lindsey%20Stirling%20-%20The%20Arena%20-%20MP3%20128.mp3][/url]
پاسخ
سپاس شده توسط:
• Niha • dateline='[url=tel:1480527039' نوشته: 1480527039[/url]']
خخخخخ تاپيك جالبى بود در نوع خودش Tongue
ما هم پاسخ ميدهيم با اينكه نمى نويسيم Tongue

من دوست دارم فقط ازم تعريف و تمجيد بشه asna والا به خدا ... اصلا چه معنى داره منتقدين بيان نوشته هاى ادمو بكوبونن azsx
هر اثرى ارزش خودشو داره ! الان كسى كه تو سن ١٣ سالگى علاقه به نوشتن داره ، قطعا نبايد قلمش با يه فرد بيست و خورده اى ساله مقايسه بشه ! بالاخره قلم هر كسى در ابتدا خام و ناپخته س !
حالا اگه منظور تاپيك به نوشته هايى هستش كه بعد از بارها نوشتن هنوز هم مشكلات روز اول رو داره ! اين ديگه بحثش جداست :)

نظر جالب وصحيح دارى.
خدايا تو ببين 
خدايا تو ببخش

پاسخ
سپاس شده توسط:
من..خب از نقد بد میترسم.. اما خب به همه میگم واقعیتو بهم بگن. چون چند بار که امتحان کردم نقد باعث پبشرفتم میشه.. اما به نظرم اگه نقدا مشکلاتو بیان کنن ولی کوبنده نباشن بیشتر تاثیر میزاره.. درست مل ثمین خانم گل و ایناز جونم..
مرسی بابت تاپیکت..mara
ما را به نیمه پر لیوان چه کار ¿?
این باقی سمیست که پیشتر خورده ام..

پاسخ
سپاس شده توسط:
hananee dateline='[url=tel:1480533136' نوشته: 1480533136[/url]']
من..خب از نقد بد میترسم.. اما خب به همه میگم واقعیتو بهم بگن. چون چند بار که امتحان کردم نقد باعث پبشرفتم میشه.. اما به نظرم اگه نقدا مشکلاتو بیان کنن ولی کوبنده نباشن بیشتر تاثیر میزاره.. درست مل ثمین خانم گل و ایناز جونم..
مرسی بابت تاپیکت..mara
ترس بعضى وقتا خوبه، اما نبايد خيلى بهش بها داد.نقد شايد تند وكوبنده باشه اما خوبيش اينه كه باعث رشد ميشه.
خدايا تو ببين 
خدايا تو ببخش

پاسخ
سپاس شده توسط: