امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
علی‌عسگر: پرسپولیس آماده‌ترین تیم ایران است
خبرگزاری تسنیم: حمیدرضا علی‌عسگر در خصوص شرایط سیاه‌جامگان بعد از برد مقابل ماشین‌سازی گفت: وضعیت خوبی داریم و اگر در این مسابقه نتیجه نمی‌گرفتیم خیلی بد می‌شد. خدا را شکر که الان آرامش بیشتری داریم و به آیند امیدواریم.

وی در خصوص بازی روز جمعه با پرسپولیس در هفته پانزدهم لیگ برتر عنوان کرد: بازی سختی در پیش داریم چرا که پرسپولیس قوی‌ترین و آماده‌ترین تیم ایران است. با این حال ما تلاش می‌کنیم در ورزشگاه آزادی نتیجه بگیریم و امتیاز گرفتن از این پرسپولیس در زمین خودش بسیار ارزشمند است. آنها تیمی قوی هستند و نتایج پرسپولیس اصلاً اتفاقی نبوده است.

علی‌عسگر در مورد تقابل با تیم سابقش گفت: این برای اولین بار است که در ورزشگاه آزادی مقابل هواداران پرسپولیس بازی می‌کنم چون این تیم در بازی فصل قبل از حضور هوادارانش محروم بود. بازی مقابل پرسپولیس و هوادارانش برایم اذیت کننده است چون قبلا برای این تیم و هوادارانش بازی می‌کردم.

هافبک سیاه‌جامگان در پاسخ به این سوال که آیا در صورت گل زدن به پرسپولیس خوشحالی خواهی کرد، اظهار داشت:‌ خیر، اگر گل بزنم خوشحالی نخواهم کرد. من پرسپولیس را دوست دارم و امیدوارم این تیم در پایان لیگ برتر قهرمان شود.

علی‌عسگر که هنوز مسئولان باشگاه نتوانستند بابت مسائل مالی او را راضی کنند در این خصوص تأکید کرد: زیاد دوست ندارم در مورد مسائل مالی صحبت کنم. باشگاه در مورد من تعهدات مالی را به صورت کامل رعایت نکرده و در این زمینه با مسئولان صحبت کردم. آنها هم قول دادند که مشکلات را برطرف کنند.
پاسخ
سپاس شده توسط: