امتیاز موضوع:
  • 2 رای - 3.5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
صرفا خانوما جواب بدن
(۱۸-۰۲-۹۶، ۰۷:۳۲ ب.ظ)salina نوشته: قبول دارم دیوونگیه ولی من من دوس دارم متفاوت باشه
مثلا ی دفعه بین همه داد بزنه
سالییینا عاشقتم بعد فرار کنه
خارج فانتزیای صورتی هیجان داشته باشه. فرداشم بیاد خیلی عشقولانه دوباره ابراز احساسات کنه. منم مث این فیلم خارجیا بگم
ن ¡ متاسفم ولی ما به درد هم نمی خوریم
اونم بگه باشه بعد بره منم تا آخر عمر خونه ددی بمونمakakak
دیوونه ‌ای به خدا
خدايا تو ببين 
خدايا تو ببخش

پاسخ
سپاس شده توسط: minaa ، دخترشب

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  جواب بدید ؛) AsαNα 7 343 ۱۷-۰۴-۹۶، ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: AsαNα
  خانوم های محترم ازتون میخوام که جواب این سوال رو درست بدید saha 40 3,105 ۰۷-۰۸-۹۴، ۰۱:۱۶ ق.ظ
آخرین ارسال: #*Ralya*#
  به رانندگی خانوما از 1 تا 20 چند میدی؟ ملکه برفی 8 558 ۲۱-۰۵-۹۴، ۰۳:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: SilentCity

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
30 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۰۱-۱۲-۹۵, ۰۴:۵۵ ب.ظ)، sadaf (۱۴-۰۳-۹۹, ۰۶:۱۷ ب.ظ)، زینب سلطان (۱۶-۱۱-۱, ۱۰:۳۱ ق.ظ)، ملکه برفی (۱۴-۰۳-۹۹, ۰۶:۳۸ ب.ظ)، hadis hpf (۱۴-۰۳-۹۹, ۰۳:۲۱ ب.ظ)، نويد (۱۹-۰۲-۹۶, ۰۲:۰۳ ق.ظ)، *گیسو* (۲۰-۰۳-۹۶, ۱۲:۳۴ ب.ظ)، avapars (۱۲-۰۶-۹۷, ۱۰:۲۶ ب.ظ)، صنم بانو (۱۹-۰۲-۹۶, ۱۲:۲۳ ب.ظ)، ثـمین (۰۵-۱۰-۹۵, ۰۸:۱۶ ب.ظ)، دخترشب (۱۴-۰۳-۹۹, ۰۵:۰۸ ب.ظ)، AsαNα (۰۵-۱۰-۹۵, ۰۷:۱۵ ب.ظ)، d.ali (۱۴-۰۳-۹۹, ۱۰:۱۵ ق.ظ)، .AtenA. (۱۹-۰۲-۹۶, ۰۳:۰۹ ب.ظ)، یه دختر تنها (۱۱-۱۰-۹۵, ۰۳:۴۲ ب.ظ)، دختربهار (۰۵-۰۳-۹۶, ۰۶:۲۵ ب.ظ)، Land star (۳۰-۱۱-۹۵, ۰۱:۰۳ ق.ظ)، Eman14 (۰۵-۱۰-۹۵, ۰۱:۵۷ ب.ظ)، •Vida• (۱۸-۰۲-۹۶, ۰۷:۴۰ ب.ظ)، :)nafas (۰۱-۱۲-۹۵, ۰۳:۳۸ ب.ظ)، ستاره ی احساس (۳۰-۱۱-۹۵, ۱۲:۳۷ ق.ظ)، salina (۱۹-۰۲-۹۶, ۰۱:۲۶ ب.ظ)، یاس امینالدوله (۳۰-۱۱-۹۵, ۰۹:۳۳ ب.ظ)، رویای خیس (۲۴-۰۴-۹۶, ۰۱:۴۸ ب.ظ)، ♥sokot♥ (۳۰-۰۳-۹۸, ۱۱:۲۴ ب.ظ)، نیـایــش (۱۷-۰۶-۹۷, ۰۳:۵۵ ق.ظ)، minaa (۱۴-۰۳-۹۹, ۰۵:۰۴ ب.ظ)، Salma. (۳۱-۰۲-۹۹, ۰۹:۱۳ ب.ظ)، محمودی (۲۷-۰۳-۰, ۱۲:۲۸ ب.ظ)، miss setayesh (۱۹-۱۲-۹۹, ۰۲:۲۱ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان