دلتنگتيم صدف بانوsadaf
حرفی نیست
جز دلتنگیzapszapszaps
انشالل برگشتنی پر از شادی باشیmara
تا وقتی عشق آسمونی دارم
چه نیازی به عشق زمینی دارم
×من نوشت

پاسخ
سپاس شده توسط:

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
34 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۱۵-۱۲-۹۵, ۰۱:۵۱ ب.ظ)، sadaf (۲۳-۰۲-۹۶, ۱۲:۴۹ ب.ظ)، .M!!NoO. (۱۱-۰۱-۹۶, ۰۸:۱۴ ق.ظ)، ملکه برفی (۲۲-۱۱-۹۵, ۰۷:۰۲ ب.ظ)، hadis hpf (۱۵-۱۲-۹۵, ۰۱:۵۱ ب.ظ)، نويد (۱۶-۱۲-۹۵, ۰۲:۲۰ ق.ظ)، خانوم معلم (۰۶-۱۲-۹۵, ۱۱:۲۳ ب.ظ)، برف سیاه (۲۷-۱۰-۹۵, ۱۰:۴۷ ب.ظ)، ثـمین (۳۰-۱۰-۹۵, ۰۳:۵۱ ب.ظ)، دخترشب (۲۰-۰۸-۹۶, ۰۵:۵۳ ب.ظ)، AsαNα (۱۵-۱۲-۹۵, ۰۲:۱۹ ب.ظ)، hananee (۰۶-۱۲-۹۵, ۰۶:۵۴ ب.ظ)، _AYNAZ_ (۲۸-۱۰-۹۵, ۰۲:۰۳ ق.ظ)، آسیل (۲۹-۰۲-۹۶, ۰۶:۲۱ ب.ظ)، d.ali (۲۳-۰۲-۹۶, ۱۲:۳۹ ب.ظ)، .AtenA. (۱۵-۱۲-۹۵, ۰۴:۴۰ ب.ظ)، ایانا (۱۱-۰۵-۹۶, ۰۷:۲۲ ب.ظ)، دختربهار (۰۴-۱۲-۹۵, ۰۵:۰۵ ب.ظ)، Land star (۲۲-۱۱-۹۵, ۰۶:۵۷ ب.ظ)، Eman14 (۳۰-۱۰-۹۵, ۰۳:۰۴ ب.ظ)، •Vida• (۰۵-۰۲-۹۶, ۱۰:۴۱ ب.ظ)، سمیه جونی (۲۸-۱۰-۹۵, ۰۸:۴۲ ب.ظ)، گل بهار (۰۹-۱۲-۹۵, ۰۲:۳۵ ق.ظ)، :)nafas (۱۲-۱۲-۹۵, ۰۳:۵۲ ب.ظ)، ستاره ی احساس (۰۶-۱۲-۹۵, ۱۰:۲۲ ب.ظ)، ساسی (۰۶-۱۲-۹۵, ۰۹:۵۸ ب.ظ)، defo83 (۱۲-۱۲-۹۵, ۱۲:۰۸ ب.ظ)، Fadiya (۲۳-۱۲-۹۵, ۰۸:۴۴ ب.ظ)، »L@ntern Moon« (۱۵-۱۲-۹۵, ۰۴:۰۴ ب.ظ)، taranomi (۰۷-۰۴-۹۷, ۰۶:۵۵ ب.ظ)، maTisA (۲۶-۰۳-۹۶, ۰۵:۲۲ ب.ظ)، بهار نارنج (۳۱-۰۳-۹۶, ۰۷:۲۰ ق.ظ)، ♥فاطیما♥ (۱۹-۰۶-۹۶, ۰۹:۰۸ ق.ظ)، Mr. pickle (۱۳-۰۳-۰, ۱۰:۴۲ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان