امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سگی که هر روز به گردش رفته و با افراد جدید دوست می شود
Dew در یک مزرعه بسیار بزرگ به وسعت ۲۸۰ هزار متر در ایالت کنتاکی زندگی می کند و به یک زوج آمریکایی تعلق دارد. مالک وی، «مندی لی» از وقتی متوجه شده که سگش به گشت و گذارهای روزانه شهری علاقه بسیاری دارد، او را راحت گذاشته تا با خیال راحت برای خودش قدم زنان به سمت شهر رفته و با انسان های دیگر ملاقات داشته باشد.
[عکس: 1149907_245.jpg]
زوجی که مالک این حیوان جالب هستند، برای اینکه بقیه از شرح حال Dew آگاه شوند، قلاده ای از گردن ش آویزان کرده اند که روی آن نوشته شده: «اسم من Dew است. من گم نشده ام فقط پیاده روی و پرسه زدن را دوست دارم. به من بگویید که به خانه بروم.»
[عکس: 1149908_543.jpg]
افرادی که با این سگ رو به رو می شوند، بسیار به آن علاقه مند شده و با او خوش رفتاری می کنند. حتی به گفته صاحبش، برخی از همسایه ها استیک یا همبرگر بیشتری می پزند تا وقتی «دو» به ملاقاتشان رفت از این حیوان با وفا پذیرایی کنند.

[عکس: 1149909_120.jpg]
از جمله مکان های مورد علاقه Dew برای پیاده روی، ایستگاه آتش نشانی منطقه است و مامورین آتش نشانی نیز به او علاقه بسیاری دارند.

[عکس: 1149910_101.jpg]
جالب است که یکی از همسایه های این خانواده بیان داشته که وقتی در بالکن در حال گریه کردن بوده و حال خوبی نداشته، Dew نزد او رفته و سعی کرده به وی تسلی بدهد.

این سگ معروف و دوست داشتنی و البته به شدت ددری، دور گردن خود یک GPS نیز دارد و به همین طریق به شدت تحت کنترل خانواده قرار دارد. نکته جالب دیگر اینکه، هر شب بدون استثنا به خانه باز می گردد.
رمز شب ...!
دوست دارم هایت هست
این را که بگویی
خوابم می برد
پاسخ
سپاس شده توسط:
سگ خوب،هم نشين محبوب
اين نيز بگذرد
پاسخ
سپاس شده توسط:
مگه تو اون شهر سگ نيست که با آدمها دوست ميشه
به نام خدایی که به گل ، خندیدن آموخت . . .
پاسخ
سپاس شده توسط:
چه سگ مهربونی.Tongue
بی تو اینجا همه در جنس ابد تبعیدند
سال ها هجری و شمسی همه بی خورشیدند
پاسخ
سپاس شده توسط:
وفادارترين حيوان ،باوفادارتر از اكثر انسانها به صاحبش.
خدايا تو ببين 
خدايا تو ببخش

پاسخ
سپاس شده توسط:
اوهوم موافقم
بهترین دوست ادمه
رمز شب ...!
دوست دارم هایت هست
این را که بگویی
خوابم می برد
پاسخ
سپاس شده توسط: