امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مسابقه خاطره نويسي از مدير ارشد
سلام به همگی / چون من بخاطر یک سری مشکلات نمیتونستم به انجمن بیام و غیبت صدف رو هم تازه فهمیدم آخرین پیامهایی رو که بینمون رد و بدل شده بود رو تو این تاپیک میذارم / دلم براش خیلی تنگ شده و امیدوارم خیلی زود برگرده

Re
: سلام
به:
لیلی

لیلی نوشته شده توسط: sadaf نوشته شده توسط: لیلی نوشته شده توسط: sadaf نوشته شده توسط: لیلی نوشته شده توسط: sadaf نوشته شده توسط: [quote='لیلی']

سلام
خوبی صدف جون
چه خبر خانومی
غرض از مزاحمت مثل اینکه مسابقه دلنوشته گذاشتین و ثمین بانو نوشت که بخوام میتونم تا ظهر شرکت کنم
بهش گفتم که اطلاعات من از ادبیات و نویسندگی در حد صفره ولی با اینحال دلم میخواد شرکت کنم
یه متن کوچولو که الان بصورت فی البداهه رو نوشتم رو برات ارسال میکنم ببین در حد مسابقه هست یا نه

سلام لیلی جون
ممنونم
تو خوبی عزیزم؟
من در خدمت شمام دوست خوب و کم پیدام

فدای تو خانومی
اصلا حوصله ندارم بخدا

ببین متنم اینه . گفتم که الان نوشتم . اگه سطحش پایینه تو مسابقه نذار

=====================

عاشق وقت اذانم، صدای الله اکبر که میاید گویی صدای خدا را میشنوم و اونوقت است دستانم را رو به سویش باز میکنم و ناخودآگاه چشمانم به اشک می نشینند و میخواهم عطر و صدای خدا را به درون بکشم . میخواهم زار بزنم میخواهم چشمان بارانیم را که باز میکنم شکوفه های اجابت دعاهایم را در دستانم ببینم
اینروزها دلم بیشتر از هر وقتی گرفته است آنقدر افکارم را در مغزم مچاله میکنم که بلکه بتوانم دورشان بندازم باز چند ثانیه فقط چند ثانیه بعد اتو کشیده مقابل چشمانم هستند
کاغذهای افکارم پر است از التماسهایم از خدا تنها درخواستم از خدا
خدایا ای عزیزترینم قلب ناتوان عزیزم را قوت بده و او را بر عزیزانش ببخش . نمیخواهم این جمله حتی برای یکبار بر زبانم جاری شود
" تو رفته ای و من افتاده ام، تو از دست من از پا"

چرا بی حوصله ای ؟
اگه همین الان نوشتی که محشری
چون حرف دلت بود و معلومه از دل نوشتیش به دلم نشست خیلی
اصلا هم سطح پایین نیست
حرف دله و پایین و بالا نداره
میذاریمش .

واقعا
مرسییییی
آره حرف دلم بود
فلب خواهرم خیلی مریضه .براش دعا کنینبخدا جدی گفتم خیلی به دلم نشست

آخی خدا سلامتی بده
خواهر بهترین نعمت دنیاست
برای خواهرت دعا میکنم
تنها کاری که از دستم بر میاد
قربونت برم . خدا خیلی بزرگه
ان شاءالله همه مریضها شفا پیدا کنن خواهر منم توشونفدای تو
انشالله
سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Thumbs Up نتایج مسابقه بهترین عکس با حال و هوای رمضان صنم بانو 0 415 ۲۵-۰۲-۰، ۰۹:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: صنم بانو
Thumbs Up فراخوان مسابقه ی بهترین عکس با حال و هوای رمضان صنم بانو 21 1,548 ۲۱-۰۲-۰، ۰۹:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: arom
Rainbow اعلام نتایج مسابقه ی بهترین سفره ی هفت سین سال ۱۴۰۰ صنم بانو 6 690 ۱۴-۰۱-۰، ۰۴:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: صنم بانو

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
67 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۲۰-۰۵-۹۸, ۰۱:۱۹ ب.ظ)، لیلی (۰۳-۰۶-۹۶, ۰۳:۱۳ ب.ظ)، sadaf (۲۰-۰۵-۹۸, ۱۱:۱۰ ق.ظ)، آرزو (۰۷-۱۲-۹۵, ۰۱:۱۹ ق.ظ)، v.a.y (۱۸-۰۲-۹۶, ۰۶:۵۳ ب.ظ)، .M!!NoO. (۱۶-۱۲-۹۵, ۰۸:۳۶ ق.ظ)، ستاره عشق (۲۳-۱۲-۹۵, ۰۳:۲۰ ب.ظ)، ملکه برفی (۱۳-۰۸-۹۷, ۱۲:۳۵ ب.ظ)، hadis hpf (۱۲-۱۲-۹۵, ۰۴:۰۴ ب.ظ)، نويد (۲۱-۰۲-۹۶, ۱۰:۴۸ ب.ظ)، خانوم معلم (۰۷-۱۲-۹۵, ۰۶:۰۵ ب.ظ)، گلاره (۲۴-۰۱-۹۶, ۰۷:۰۱ ب.ظ)، Ar.chly (۰۵-۱۲-۹۵, ۱۰:۱۰ ق.ظ)، daved (۰۴-۱۲-۹۵, ۰۲:۱۶ ب.ظ)، آیداموسوی (۰۳-۰۳-۹۶, ۰۶:۱۷ ب.ظ)، barooni (۰۳-۱۲-۹۵, ۱۲:۳۲ ق.ظ)، zahra_ayyar (۲۹-۰۴-۹۶, ۱۱:۱۲ ب.ظ)، ariel (۱۰-۱۲-۹۵, ۱۲:۴۰ ب.ظ)، ثـمین (۲۱-۰۲-۹۶, ۰۸:۴۹ ب.ظ)، fm74 (۱۱-۱۲-۹۵, ۰۷:۰۹ ب.ظ)، rezvan2000 (۰۴-۱۲-۹۵, ۰۵:۳۵ ب.ظ)، دخترشب (۲۱-۰۵-۹۸, ۰۹:۰۶ ب.ظ)، AsαNα (۰۱-۰۵-۹۶, ۱۱:۰۶ ب.ظ)، NARCISSUS.97 (۲۸-۰۱-۹۶, ۰۲:۱۸ ب.ظ)، hananee (۰۶-۱۲-۹۵, ۰۶:۵۴ ب.ظ)، M_Rرسولی (۰۴-۱۲-۹۵, ۰۲:۲۹ ب.ظ)، _AYNAZ_ (۰۴-۱۲-۹۵, ۰۲:۲۲ ب.ظ)، آسیل (۲۹-۰۲-۹۶, ۰۶:۱۵ ب.ظ)، farnaz83 (۲۰-۰۱-۹۶, ۰۹:۳۷ ق.ظ)، صدیقه66 (۰۴-۱۲-۹۵, ۰۷:۳۴ ب.ظ)، d.ali (۱۳-۰۶-۹۹, ۰۹:۲۴ ب.ظ)، * م .عباس زاده* (۰۸-۱۲-۹۵, ۰۲:۲۱ ق.ظ)، barane khazan (۰۵-۱۲-۹۵, ۰۳:۴۲ ب.ظ)، موش موش (۱۰-۱۲-۹۵, ۰۸:۵۵ ب.ظ)، .AtenA. (۲۲-۰۲-۹۶, ۱۲:۱۸ ق.ظ)، دختربهار (۱۲-۱۲-۹۵, ۱۰:۳۳ ب.ظ)، AramWave (۰۳-۱۲-۹۵, ۰۹:۳۰ ب.ظ)، Land star (۰۹-۰۱-۹۶, ۰۲:۰۷ ب.ظ)، •Vida• (۲۱-۰۲-۹۶, ۰۵:۰۰ ب.ظ)، °nazi° (۰۶-۱۲-۹۵, ۰۶:۲۶ ب.ظ)، minoo_f (۱۲-۱۲-۹۵, ۱۲:۲۱ ق.ظ)، گل بهار (۰۹-۱۲-۹۵, ۰۲:۳۱ ق.ظ)، Noura 1370 (۰۷-۱۲-۹۵, ۰۱:۵۰ ق.ظ)، :)nafas (۱۲-۱۲-۹۵, ۰۹:۳۹ ب.ظ)، ستاره ی احساس (۱۲-۱۲-۹۵, ۰۳:۵۹ ب.ظ)، salina (۲۲-۰۱-۹۶, ۰۷:۱۳ ب.ظ)، Yaasamiin (۱۰-۱۲-۹۵, ۰۶:۲۴ ق.ظ)، "Ava" (۱۲-۱۲-۹۵, ۱۰:۳۴ ق.ظ)، Fatemeh7721 (۰۲-۱۲-۹۵, ۱۰:۳۶ ب.ظ)، ساسی (۰۸-۱۲-۹۵, ۱۰:۵۳ ب.ظ)، defo83 (۱۲-۱۲-۹۵, ۱۲:۰۴ ب.ظ)، Fadiya (۱۹-۱۲-۹۵, ۱۰:۴۶ ب.ظ)، ♥هستی♥ (۰۹-۰۱-۹۶, ۰۱:۵۶ ب.ظ)، Elesa (۲۷-۰۶-۹۶, ۰۷:۲۵ ب.ظ)، nazanin66 (۱۲-۱۲-۹۵, ۰۲:۰۰ ب.ظ)، ranma (۱۳-۱۲-۹۵, ۰۱:۰۱ ق.ظ)، استار فایر (۲۱-۱۲-۹۵, ۱۰:۲۲ ب.ظ)، -paria- (۰۵-۰۲-۹۶, ۱۰:۰۶ ق.ظ)، kiyani (۲۲-۰۲-۹۶, ۰۵:۰۶ ب.ظ)، taranomi (۱۶-۰۷-۹۶, ۰۴:۲۸ ب.ظ)، maTisA (۲۶-۰۳-۹۶, ۰۵:۲۳ ب.ظ)، ~Ava~ (۰۷-۰۳-۹۶, ۱۱:۵۷ ق.ظ)، ♥فاطیما♥ (۲۷-۰۶-۹۶, ۰۷:۳۳ ب.ظ)، دختر ستاره (۱۷-۰۲-۹۷, ۰۱:۱۹ ق.ظ)، author (۱۴-۱۱-۹۶, ۱۱:۴۸ ب.ظ)، نیـایــش (۲۰-۰۵-۹۸, ۰۳:۲۴ ب.ظ)، minaa (۲۱-۰۵-۹۸, ۰۱:۰۰ ق.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان