امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حيوان ماه تولدم چيه؟
بره (فروردین ماه)
آتش، غرور مردانه، جوان و شاداب، کارها و تصمیمات ناگهانی، شجاع، رقابتی، مغرور، تندخو
گاو (اردیبهشت ماه)
زمین، محافظه کاری زنانه، وفادار، لجوج، مادی گرا، مقاوم در برابر تغییر، مالکیت طلب، جذاب
یوزپلنگ (خرداد ماه)
هوا، متقاعدگری مردانه، خواستار اطلاعات بیشتر، بسیار با سواد، کنجکاو، تطبیق پذیر، حواس پرت، عاشق سفر
اسب (تیر ماه)
آب، احتیاط زنانه، خانواده دوست، رمانتیک، اهل خانه و زندگی، خلاق، خجالتی، دقیق، علاقه مند به تاریخ و سنت
شیر (مرداد ماه)
آتش، غرور مردانه، شجاع و نترس، لجباز، برون گرا، خودخواه، آرمانگرا و بلندپرواز، خوشبین، راحت، نسبتاً وفادار سنبله – دوشیزه
مار (شهریور ماه)
زمین، محافظه کاری زنانه، خجالتی، محتاط، مهربان، نازک نارنجی، شکاک، نگران سلامتی، معمولاً درونگرا و محزون
روباه (مهر ماه)
هوا، برون گرایی مردانه، اهل تحلیل و بررسی، منصف، مرموز، موقع شناس، علاقه مند به هارمونی، در برابر مشکلات زود خود را می بازد
عقرب (آبان ماه)
آب، انتقام جویی زنانه، طعنه زن، دلاور، سرسخت، محافظ خود، مشهور به مقاومت در شرایط دشوار
اژدها( آذر ماه)
آتش، جرئت مردانه، مغرور، ناشکیبا، دمدمی (گاه عاقل و نکته سنج و گاه تندخوی و هیجان زده)، برونگرا، آینده نگر، اهل پیشرفت، خوش
نهنگ ( دی ماه)
زمین، عصبیت زنانه، درون نگر، عدم بروز احساسات، محتاط، جبرگرا، روشمند، عملگرا، حساس به جزئیات، اهل برنامه ریزی
ببر (بهمن ماه)
هوا، عقلانیت کردانه، دلبستگی به تمدن، عاقل، فردگرا، تابوشکن، علاقه مند به علم، صبور
ماهی ( اسفند ماه)
آب، عواطف زنانه، ایثارگر، تطبیق پذیر، همدردی کننده، مذهبی، با استعداد، حراف، معمولاً از رفتار دیگران تأثیر می پذیرد، خلاق، عالم بی عمل.

پاسخ
سپاس شده توسط:
من گاوم خخخخخ
رمز شب ...!
دوست دارم هایت هست
این را که بگویی
خوابم می برد
پاسخ
سپاس شده توسط:
مرداد
اینجا رو نگاااااااا شـیـــــــــر asna
پاسخ
سپاس شده توسط:
یوزپلنگ asna
پاسخ
سپاس شده توسط:
من یوز پلنگم.Tongue
بی تو اینجا همه در جنس ابد تبعیدند
سال ها هجری و شمسی همه بی خورشیدند
پاسخ
سپاس شده توسط:
مارم خخخخخخخ
خَـستـہ تَــر اَز اونَـم

ڪـہ تـــــو بِـخواے
خـودتـو گُـم ڪُــنــــے

و مَـن‌ دُنبـاݪــت بِـگَردَم! :)
پاسخ
سپاس شده توسط:
روباه.Tongue
زندگی به من آموخت چگونه اشک بریزم ولی اشک نیاموخت چگونه زندگی کنم تو به من آموختی چگونه دوستت بدارم ولی نیاموختی چگونه فراموشت کنم.
پاسخ
سپاس شده توسط:
ماهى
خدايا تو ببين 
خدايا تو ببخش

پاسخ
سپاس شده توسط:
روباهTongue
ما را به نیمه پر لیوان چه کار ¿?
این باقی سمیست که پیشتر خورده ام..

پاسخ
سپاس شده توسط: