امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قاتل دو مرد ایرانی
قتل دو مرد ایرانیآدام پورینتون 51 ساله یک مرد هندی را روز چهارشنبه هفته پیش در میکده ای در شهر اولات کانزاس کشت. یک هندی دیگر و یک آمریکایی هم در این حمله زخمی شدند. و دو مرد ایرانی را با تیر کشته است.
مظنون که پنج ساعت بعد در رستورانی در 130 کیلومتری آنجا در ایالت میزوری دستگیر شد، کارمند همین رستورانی بود که اطلاعات تازه را به پلیس داد.
به گزارش خبرگزاری آسوشیتدپرس صدای ضبط شده مرکز تماس های اضطراری 911 پلیس و اورژانس در بخش هنری کانزاس نشان می دهد که کارمند میکده محل دستگیری مظنون به پلیس گفته بود که بدون به صدا در آوردن آژیر به ساختمان نزدیک شوند چون مظنون ممکن است “وحشت کند” و “اتفاق بدی بیافتد.”
سرینیواس کوچیبوتلا روز چهارشنبه پس از تیراندازی جان باخت. آلوک ماداسانی دوست آقای کوچیبوتلا که او هم هندی است و یک آمریکایی در این حمله زخمی شدند.
آدام پورینتون قرار بود روز دوشنبه در دادگاه حاضر شود. او به قتل درجه یک و تلاش برای قتل درجه یک متهم شده است.
شاهدان عینی به روزنامه “کانزاس سیتی استار” گفتند که مهاجم پیش از تیراندازی فریاد زد:“از کشور من بیرون بروید.”
[عکس: %D9%85%D8%B1%D8%AF-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8...%DB%8C.jpg]مردی که می خواست ایرانی ها را بکشد
[font=Arial][size=large]یک کارمند میکده هم گفت که مهاجم پیش از تیراندازی فحش های نژادی می داد.

کارمند محل دستگیری پورینتون در تماس با 911 گفت که مردی به این میکده آمده و گفته “کار خیلی بدی” کرده و حالا در حال گریز از چنگ پلیس است.
وی گفت:“او از من پرسید آیا می تواند پیش من و شوهرم بماند و نخواهد گفت چه کرده. من سوال پیچش کردم و او بعد گفت اگر قبول کنم که خانه ما بماند خواهد گفت که چه کرده. بالاخره به حرف آمد و گفت که به دو مرد ایرانی در اولات تیراندازی کرده و آنها را کشته.”
مقام ها هنوز در مورد انگیزه احتمالی حمله اظهار نظر نکرده اند.
گفته می شود که مجروح دیگر به نام ایان گریلوی 24 ساله ظاهرا برای متوقف کردن مهاجم مداخله کرده بود.
دولت هند این حادثه را تکان دهنده توصیف کرده است.
خبر این قتل در هند انعکاس گسترده ای از جمله در شبکه های اجتماعی داشت و بعضی به قدرت رسیدن دونالد ترامپ در آمریکا را علت آن دانسته اند.
رمز شب ...!
دوست دارم هایت هست
این را که بگویی
خوابم می برد
پاسخ
سپاس شده توسط: