امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تست مهربانی | آیا من شخص مهربانی هستم ؟
تست آنلاین مهربانی | آیا من شخص مهربانی هستم ؟ • آزمون آنلاین • همراه با علم

گذاشتن نتیجه نشود فراموش:)
الکی الکی هم که شده شاد باش تا راستی راستی باورت بشه و زندگیت پر از شادی بشه
مخصوص امضا و آواتار دوستانی که شورغم رو درآوردن
پاسخ
سپاس شده توسط:
براى من اين جواب امد.اگر امتياز شما بين 33 تا 40 است :مهربانی در خون شماست :)
با احساس خودخواهی بیگانه هستید و سعی می‌كنید در هر شرایطی به دیگران مهر و محبت داشته باشید. دیگران را دوست دارید و عشق‌تان را از آنها دریغ نمی‌كنید. عادت كرده‌اید جنبه‌های خوب و مثبت دیگران را ببینید و آنها را خیلی زود به دایره دوستان‌تان راه می‌دهید. دیدگاه مثبت شما به دیگران به قدری قوی است كه هیچ كس قدرت مقابله با این احساس‌تان را ندارد. البته این احتمال وجود دارد كه این جنبه شخصیت شما مورد سوء‌استفاده قرار گیرد و بعد از مدتی محبت كردن و حل مشكلات دیگران به وظیفه شما تبدیل شود. درست كه قلب شما نقش موثری در بهبود زندگی خودتان و دیگران دارد اما حواس‌تان باشد كه در این زمینه افراط نكنید و در ابراز محبت به دیگران تعادل را برقرار کنید تا در روابط‌تان دچار مشكل نشوید و به دلیل مهر و محبت زیادی افسوس نخورید.
خدايا تو ببين 
خدايا تو ببخش

پاسخ
سپاس شده توسط:
اگر امتياز شما بين 33 تا 40 است :
مهربانی در خون شماست :)
با احساس خودخواهی بیگانه هستید و سعی می‌كنید در هر شرایطی به دیگران مهر و محبت داشته باشید. دیگران را دوست دارید و عشق‌تان را از آنها دریغ نمی‌كنید. عادت كرده‌اید جنبه‌های خوب و مثبت دیگران را ببینید و آنها را خیلی زود به دایره دوستان‌تان راه می‌دهید. دیدگاه مثبت شما به دیگران به قدری قوی است كه هیچ كس قدرت مقابله با این احساس‌تان را ندارد. البته این احتمال وجود دارد كه این جنبه شخصیت شما مورد سوء‌استفاده قرار گیرد و بعد از مدتی محبت كردن و حل مشكلات دیگران به وظیفه شما تبدیل شود. درست كه قلب شما نقش موثری در بهبود زندگی خودتان و دیگران دارد اما حواس‌تان باشد كه در این زمینه افراط نكنید و در ابراز محبت به دیگران تعادل را برقرار کنید تا در روابط‌تان دچار مشكل نشوید و به دلیل مهر و محبت زیادی افسوس نخورید.
امتیاز شما
35
از
40
است , (
87.5%
)
بی تو اینجا همه در جنس ابد تبعیدند
سال ها هجری و شمسی همه بی خورشیدند
پاسخ
سپاس شده توسط:
مهربانی‌تان را به مقدار كم نثار آدم‌ها می‌كنید
حتی اگر فردی را دوست داشته باشید قبل از ابراز محبت و مهربانی محتاطانه عمل می‌كنید. به عبارت دیگر به سرعت از الفاظ و رفتارهای محبت‌آمیز استفاده نمی‌كنید تا به این طریق ارتباط موثر‌تری با آن فرد برقرار کنید. بر این باور هستید كه این كار به شما كمك می‌كند در ابتدا تصویر دقیق وعمیق‌تری از طرف مقابل‌تان داشته باشید و بعد به بخش مهرورزی برسید. شاید یك دلیل این رفتار ریشه در این داشته باشد كه در كودكی مهر و محبت زیادی دریافت نكرده‌اید. گاهی وقت‌ها هم نسبت به افرادی كه زیادی مهربان هستند بدبین می‌شوید و فكر می‌كنید شاید در قبال آن انتظار دارند این محبت را برای‌شان جبران كنید. یك توصیه به شما این است كه به مهربانی به عنوان هدیه‌ای به دیگران نگاه كنید. بدون قضاوت درباره دیگران نسبت به آنها مهربان باشید و ببینید چطور زندگی‌تان تغییر می‌كند
مسیر زندگیمو... سمت خودت عوض کن♥
پاسخ
سپاس شده توسط:
مهربانی برای شما اولویت دوم زندگی است و چندان مهربان نيستيد
به فکر یه اتصالم
بین خودم وخدای خودم:)
پاسخ
سپاس شده توسط: