بچه ها چرا؟
سلام به همگیxcvk

دوستای خوب ، هم انجمنی های عزیزم

درسته ، مشکلات ، غم ، غصه سراغ همه میاد مخصوصا خانم ها بیشتر بروزش میدن
هدفمون از اومدن به انجمن اینه که دور هم خوش باشیمو اون غم ها رو کمتر احساس کنیم ؛ نه اینکه فضایی درست کنیم که این ناراحتی ها رو بیشتر احساس کنیم و حتی گاهی به دیگران القا کنیم
من به شخصه برام پیش اومده ناراحت بودم و اومدم انجمن و لحظاتی کنار دوستان اونارو فراموش کردم و حالم خوب شده
کسی نمیگه غم بده ، اتفاقا خیلی هم ارزشمنده
اینکه هم دیگران رو ناراحت کنیم و هم حال خودمون رو بدتر بده!
نیازی نیست تظاهر به شادی کنیم ، همین که توی دلمون همیشه خدا رو داشته باشیم و اگه هم ناراحتیم خودمون رو نبازیم و ماتم کده راه نندازیم ، خود به خود حالمون بهتر میشه !

امیدوارم توی خونه دلهاتون غم نشینه
شاد باش، نه یک روز بلکه هزاران سال
بگذار آوازه شاد بودنت چنان در شهر بپیچد
که رو سیاه شوند
آنانکه بر سر غمگین کردنت شرط بندی کرده اند.
پاسخ
سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  اتاق گپ بچه هاى ايران رمان (اتاق شيطنت و مهربانى ) d.ali 20,378 157,974 ۰۶-۰۷-۰، ۰۶:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: دخترشب
Heart صدای بچه باحال های ایران رمان صنم بانو 17 751 ۲۰-۰۳-۰، ۱۲:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: minaa
  اتاق گپ بچه های ایران رمان - 1 لیلی 1,260 72,612 ۰۳-۰۴-۹۶، ۱۲:۲۳ ق.ظ
آخرین ارسال: taranomi

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
16 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
ملکه برفی (۰۷-۱۱-۹۶, ۰۹:۳۶ ب.ظ)، نويد (۰۸-۰۱-۹۶, ۱۲:۱۶ ق.ظ)، barooni (۰۷-۰۱-۹۶, ۰۸:۴۷ ب.ظ)، صنم بانو (۰۷-۰۱-۹۶, ۰۸:۳۰ ب.ظ)، AsαNα (۰۸-۰۱-۹۶, ۱۲:۱۶ ق.ظ)، ft.samadi (۰۷-۰۱-۹۶, ۱۱:۳۶ ب.ظ)، hananee (۲۲-۱۲-۹۵, ۰۲:۵۱ ق.ظ)، d.ali (۰۷-۰۱-۹۶, ۱۱:۴۳ ب.ظ)، .AtenA. (۰۷-۰۱-۹۶, ۱۱:۲۸ ب.ظ)، دختربهار (۱۵-۰۱-۹۶, ۱۰:۵۳ ب.ظ)، Land star (۰۷-۰۱-۹۶, ۱۱:۳۴ ب.ظ)، •Vida• (۰۷-۰۱-۹۶, ۱۱:۵۱ ب.ظ)، :)nafas (۰۸-۰۱-۹۶, ۰۱:۵۵ ب.ظ)، ستاره ی احساس (۰۸-۰۱-۹۶, ۰۱:۲۲ ق.ظ)، ساسی (۰۷-۰۱-۹۶, ۰۸:۰۷ ب.ظ)، »L@ntern Moon« (۰۷-۰۱-۹۶, ۱۱:۳۴ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان