امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
توصیه‌هایی برای انتخاب کفش‌های عروس
[عکس: 30493662_011_a.jpg]این روزها درگیر انتخاب کردن کفشی مناسب برای لباس عروسی‌تان هستید و نمی‌دانید که چه نکاتی را باید مدنظر قرار دهید؟ بهترین کار این است که نظرات اورسولا ماسکارو، متخصص لباس عروس را بخوانیم تا نکات کلیدی برای انتخاب کفشی ایده آل را دریابیم. قبل از هر چیز این نکته را درنظر داشته باشید که راحتی شما مهم‌تر از هر چیز دیگری است؛ پس این را اولویت اول انتخاب‌تان قرار دهید.*در هنگام انتخاب کفش عروسی، چه نکاتی را باید مدنظر داشت؟جدای از طراحی کفش که نکته مهمی هم هست، باید راحتی کفش را درنظر داشت. چون بدترین اتفاقی که ممکن است برای شما رخ دهد این است که کفش‌های‌تان راحت نباشند و به پای‌تان آسیب رسانده و باعث زخم شدن یا دردآلود شدن پاها ی‌تان شود. روز عروسی، روزی طولانی و در عین حال ویژه برای شماست که باید از لحظه لحظه آن لذت ببرید. باید ساعت‌ها سرپا باشید و برقص ید و از این طرف به آن طرف بروید. در نتیجه راحتی شما اساسی‌ترین نکته است.[عکس: IMG_0465__95042.1428962694.1280.1280-2.jpg]*برای یک لباس عروس سفید، کفشی چه رنگی انتخاب کنیم؟بدون شک، سفید*چند روز قبل از عروسی، زمان ایده آلی برای خرید کفش‌هاست؟باید زمانی کفش را بخرید که بتوانید اندازه و بلندی لباس را با کفش‌های‌تان تنظیم کنید. نکته مهم این است که از دوهفته تا بست روز مانده به جشن عروسی، هر شب کفش‌های‌تان را برای چند ساعت بپوشید تا پاها ی‌تان به فرم کفش‌ها عادت کند و بدین ترتیب در روز عروسی، در کفش‌ها احساس راحتی کنید.*جنس و مدل کفش عروس برای تابستان و زمستان متفاوت است؟قطعا. می توان در فصل تابستان صندل پوشید و در فصل زمستان باید به سراغ کفش‌های جلو بسته بروید. البته این قواعد، اجباری نیستند و بنا به میل‌تان می‌توانید کفش مورد علاقه‌تان را انتخاب کنید. درمورد جنس کفش‌ها در فصول مختلف هم ایده‌های مختلفی وجود دارد. خیلی‌ها کفش‌هایی از جنس ساتن را برای تابستان ترجیح می‌دهند و در فصل زمستان کفش‌هایی از جنس جیر طرفدار زیادی دارد. کفش‌های چرمی را می‌توان در هر فصلی پوشید. اخیرا عروس‌ها ترجیح می‌دهند تا کفش‌هایی از جنس ساتن بپوشند ولی من کفش‌هایی از جنس پوست را ترجیح می‌دهم. چون پا راحت‌تر به آنها عادت می‌کند و انعطاف پذیرتر و راحت‌تر هستند.[عکس: PW-jimmy-choo-bridal.jpg]*بهتر است کفش‌ها معلوم باشند یا کاملا با لباس عروس پوشیده شوند؟این کاملا سلیقه ای است و به سلیقه عروس خانم بستگی دارد. بهتر یا بدتر وجود ندارد و کاملا بسته به نوع لباس دارد. اگر می‌خواهید یک عروس کلاسیک باشید، به شما پیشنهاد می‌کنم لباسی بلند بپوشید تا کاملا پاها و کفش‌های‌تان را بپوشاند. ولی اگر مدل هیپی را ترجیح می‌دهید، احتمالا یک پیراهن کوتاه تا روی زانو بیشتر به کار شما می‌آید. من از استیل لباس‌های مردانه هم بدم نمی‌آید؛ البته برای کسانی که جسارت پوشیدن چنین لباس‌هایی را داشته باشند. درهر صورت این انتخاب، کاملا به سلیقه عروس خانم بستگی دارد.[عکس: 010faymesyc_ivorywhite_side.jpg]*پاشنه چند سانتی برای کفش عروس مناسب است؟فکر می کنم پاشنه ۷ یا ۸ سانتی کافی باشد. باید در نظر داشته باشید که در روز عروسی‌تان باید ساعت‌ها سرپا باشید و کلی جنب و جوش خواهید داشت. در این روز قرار است به شما خوش بگذرد و در نتیجه باید راحت باشید. پس به سراغ کفشی بروید که راحت باشد و اگر این کار را نکنید، پا درد، از شادی و شعف شما کم خواهد کرد.*هنگام خرید کفش، باید چه سوالاتی از فروشنده بپرسمبه جای سوال کردن، باید کفش‌ها را تست کنید و کفشی را انتخاب کنید که واقعا در آن‌ها راحت باشید.
مقالات مرتبط
[عکس: 20160815-623.jpg]
رمز شب ...!
دوست دارم هایت هست
این را که بگویی
خوابم می برد
پاسخ
سپاس شده توسط: