امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
♦ کسایـی که رمــان مـیـخـونن بـفرمایـنـد داخل ♦
دختر علی عزیز مسابقه یه چیز جدایی هست واصلا ربطی به بحث جا انداختن فرهنگ سپاس زدن وحمایت از نویسنده ها نداره بحث مسابقه خودش بایدبه طور جداگانه بررسی بشه !

من این تاپیک رو برای هم فکری کردن با هم وحل این مشکل ایجاد کردم اما شمادارین نارضایتی خودتون رو از شرکت نکردن نویسنده ها در مسابقتون مطرح می کنید خود خواهانه نیست!؟علت شرکت نکردن میتونه این باشه که وقت نداشتن یا اینکه مشغول تایپ رمانی هستند!
من دوستی دارم که الان مشغول نوشتن چهار تا رمان هم زمان هست خب وقتی ایده ای به ذهنش میاد نمیتونه که رهاش کنه تازه مدرسه هم میره وبه کار و زندگیش هم باید برسه این خانوم وقتی براشون میمونه که توی مسابقه شرکت کنه تازه شاید دوست نداشته باشه اندک اوقات فراغتی که براش میمونه صرف این کار کنه اصلا شاید ایده ای برای نوشتن داستان کوتاه نداشته باشن!

شاید هم حق با ایشونه که میگن فضای مجازی هر کی به هر کیه ونمیشه انتظاری داشت وقتی خودتون پشت هم نیستید و هر کدوم به فکر خودتون هستید هر کسی که خارج از اجتماع نویسنده ها باشه حق داره بگه حقشونه !
در واقع حق با توعه مشکل از خود نویسنده هاست چه با خودبینی شون مثل کار شما و چه خود برتر بینی شون وقبول نکردن انتقاد!

یه نویسنده نوشته هاش نمودار اعتقاد و باور هاش هست یه نویسنده ای که بچه شیعه هم هست به چه حقی شروع به عادی کردن گناه میکنه و مسائلی که مربوط چارچوب زناشویی هست رو واضح شرح میده!

حرف واسه زدن زیاده و شخص واسه عمل کردن نایابه!

درضمن وقتی برای انتقاد درخواست میدین حتما که نباید نویسنده ها جلو بیاین خواننده های رمان هم میتونن نظر بدن!

شما میگی اگه نقد کنن مشکل حمایت کردن ازشون وسپاس زدن کاربرا حل میشه؟

چیزی که تاسف آوره اینه که اینجا سایت تخصصی رمان هست اما متاسفانه نظر سازنده وکمک دهنده آدمین سایت و مدیرانجمن وناظم انجمن رو نمی بینم!
الکی الکی هم که شده شاد باش تا راستی راستی باورت بشه و زندگیت پر از شادی بشه
مخصوص امضا و آواتار دوستانی که شورغم رو درآوردن
پاسخ
سپاس شده توسط:
بارونى عزيز
گفته ى من پيرامون دلخوريم از نويسنده ها بود نه "سپاس"
اما چون اشاره به رمان خوانها بود بعنوان "رمان خوان و رمان نويس"امدم جلو ،نه به عنوان "همكار انجمن"
مسابقه داستانك مال همه هست نه مال من يا رئيس سايت يا…
من گلايه ى خودمو گفتم كه چرا دستانمان را به هم نمى دهيم براى پيشرفت رمانهاى سايت .
درضمن نقد و انتقاد شرايط خاصى مى طلبد.
انشاء الله با كمك عزيزان گروه منتقدين را تا اخر ماه اعلام مى كنم.
در مورد سپاس هم مانند شما نظرم مساعد است.
بچه ها اين دختر گلوش پاره شد خب يه كلمه ى سپاس رو بزنين ديگه.Angry
خدايا تو ببين 
خدايا تو ببخش

پاسخ
سپاس شده توسط:
بچه ها و بارونى عزيز جاى خوبيه يه لينك براتون بذارم
شايد ياد چيزهايى بيفتيم
بارونى نقل قول نيست .امپر نسوزونى asna
والله همش داد و بيداد مى كنه يا سپاس مى خواد يا عيدى يا…
http://forum.iranroman.com/showthread.php?tid=133137
باز هم ببينيد و با دقت بخونيد.
خدايا تو ببين 
خدايا تو ببخش

پاسخ
سپاس شده توسط:
جواب من این نبود وصرفا از شما انتظار پاسخ گویی نداشتم

شما هم دوپهلو جواب میدی من چیزی دست گیرم نشد

الکلی دارم خودمو خسته میکنم فقط!
پاسخ
سپاس شده توسط:
به تلاشت ادامه بده دخترم ،نا اميد نشو
از شوخى گذشته ،حداقل من چند مورد ديدم كه نمى شه مطرح كرد.
خود نويسنده ها بهتر مى دانند
شايد مهمترين عامل حمايت نشدن از سوى كاربران و افراد مطرح سايت هست
دوم :چون اكثراً درس مى خوانند به دليل امتحان كمى فرستادن پستها يشان عقب مى افتد و كاربران نااميد جذب مطالب ديگر مى شوند
سوم :اگر قصد نويسنده فقط نوشتن باشد و تائيد و سپاس،داستانهايش هيچ رشدى نخواهد كرد.بايد هم نويسندگان روحيه انتقاد پذيرى داشته باشند و هم كسى كه به خودش اجازه ى نقد مى دهد منطقى جلو بيايد و نظر بدهد
براى نمونه از (اقاى عباس زاده )و (ثمين خانم )نام مى برم .كمى دقت كنيم چگونه نقد مى كنند وچگونه اجازه ى نقد شدن به ديگران مى دهند وبا سعه ى صدر مى پذيرند.
يا (حديث )با وجود تمام وقفه ها ،باز هم دوستانه و عالى براى نوشتن داستانهايش مى ايد و براى معرفيشان تلاش مى كند.
اگر كاربران در امضاءخود نام رمانهاى مورد علاقه را بنويسند ايجاد انگيزه براى خواندن به كاربراى ديگر مى دهد.
مانند (ايدا موسوى )
البته خودم به دليلى نام رمانم را درامضا قرار نداده ام.
كاربراى عزيز بيايد وقدر جواهرات ارزشمند سايت كه نويسنده و رمان نويس هستندرا بدانيد.
تشكر از بارونى عزيز.
خدايا تو ببين 
خدايا تو ببخش

پاسخ
سپاس شده توسط:
یا عیدی و یا سپاس ویا...azsx

مگه من الکی داد و بیداد میکنمazxc

واس عیدی هم چون توی دهات ما رسمه به مناسبت تحویل سال عیدی میدن نه در ازای انجام کاری اعصابم خورد شد

بعد میگه آمپر نسوزونیtyol

خودم میدونم نقل قل چه جوریه چون رویا گفت اسپم محسوب میشه من دارم تذکر میدم مگه کاری بدی میکنم
پاسخ
سپاس شده توسط:
با سپاس فراوان از زحمات بارونی عزیز برای بالا بردن سطح انجمن.maramaramara
بی تو اینجا همه در جنس ابد تبعیدند
سال ها هجری و شمسی همه بی خورشیدند
پاسخ
سپاس شده توسط:
ممنونم بارونی جان♥
من تو این انجمن تازه واردم و شاید خیلی چیزا رو ندونم ولی حمایت تو و بقیه انرژی زاست.
و اینکه من هر لینکی تو امضام میذارن،میگن بردار.
انجمنای دیگه یه مقدار آسون تر میگیرن..
میتونم لینک صفحه ی رمانمو تو امضام بذارم بالاخره؟xcvl
#رمان_افسون افسانه
Afsoone Afsaneh novel

پاسخ
سپاس شده توسط:
(۲۹-۰۳-۹۶، ۰۱:۱۷ ب.ظ)Atoosa Rad نوشته: ممنونم بارونی جان♥
من تو این انجمن تازه واردم و شاید خیلی چیزا رو ندونم ولی حمایت تو و بقیه انرژی زاست.
و اینکه من هر لینکی تو امضام میذارن،میگن بردار.
انجمنای دیگه یه مقدار آسون تر میگیرن..
میتونم لینک صفحه ی رمانمو تو امضام بذارم بالاخره؟xcvl

لینک رمان خودتون یا تاپیکهای دیگه انجمن رو تو امضا میتونین بذارین
خدايا تو ببين 
خدايا تو ببخش

پاسخ
سپاس شده توسط:
دوستان گل
حالا ک اینهمه زحمت میکشین
میشه رمان منم دنبال کنینShy
یــکـــی هـــست اونــ بــالا 
کـــهـ خـالــصــانــه بـاهـــاتـه