امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
روز جهانى كتاب
من كتابم
بهترين دوست Shy
مهربانترين رفيق
كم خرج ترين يار شبانه روز
بى زبانترين همدمgla
بهترين مشاور بدون سرزنشgiva
امروز را تولد من اعلام كرده اند:روز جهانى كتاب.ieirieirbcmi
كادويم :لطفاً امروز و امشب مرا تنها نگذاريد
دلم راشاد كنيد با خواندن تنها يك صفحه.bmck
چشمان تك تك تان را مى بوسم هنگام خواندنم.bcmq
خدايا تو ببين 
خدايا تو ببخش

پاسخ
سپاس شده توسط:
فرزندم را لای کتاب قنداق می‌کنم و با کتاب می‌خوابانمش و با کتاب بیدارش می‌کنم و با کتاب دستش را می‌گیرم و از خیابان‌های زندگی ردش می‌کنم! هیچوقت بهش نمی‌گویم وقتت را با کتاب تلف نکن و پولت را پای کتاب‌ها نریز! هیچوقت بهش نمی‌گویم کتاب برایت آب و نان نمی‌شود! هیچوقت غر نمیزنم که چرا سرت را از توی کتاب‌هایت بیرون نمیاوری!

شاید خیلی‌ها کتابخوان میشدند اگر کسی این حرف‌ها را در گوششان نمی‌خواند و آنوقت مطمئنا دنیا جای بهتری برای زندگی می‌شد!
من کتابخوانم و با یک کتابخوان ازدواج میکنم و فرزندانی کتابخوان به این دنیا میاوریم! تا آدم‌هایی باشیم که عمیق‌تر نگاه میکنند و بیشتر فکر میکنند! آدمهایی که بلدند صبور باشند تا انتهای قصه‌ها و دلشان گنده است اندازه‌ی تمامِ غصه‌هایی که پای هر قصه‌ای خورده‌اند! ما کتاب میخوانیم تا یاد بگیریم میشود از قصه‌ی زندگی کسی باخبر شوی ولی توی زندگی‌اش سرک نکشی، قضاوتش نکنی، پای پست‌هایش کامنت نگذاری!

کاش همه‌ی ما شخصیت‌های کتاب‌ها بودیم و همه هم کتابخوان بودیم و یکدیگر را در کتاب‌ها میخواندیم! کتاب‌ تنها جایی‌ست که تو پرونده‌ی زندگی‌ها را میخوانی و قضاوت نمیکنی و یاد میگیری جای خدا ننشینی و قاضی‌القضات نشوی! ما کتاب میخوانیم تا عرضِ زندگیِ نه چندان طویلمان را بیشتر کنیم! تا باتجربه‌تر و صبورتر و پخته تر شویم! ما کتاب‌ میخوانیم تا آدم‌های بهتری باشیم و بهتر زندگی کنیم! تا جهان را به جای بهتری برای زیستن تبدیل کنیم!

روز جهانی کتاب مبارک!
که اگر هرروز کتاب بخوانیم امروزمان مبارک میشود!

مانگ ميرزايي
دیشب خوابت را دیدم..
صبح،
شمعداني باغچه مان گل از گلش شکفته بود...
پاسخ
سپاس شده توسط:
روز یار مهربان رو به همه تبریک میگم.mara
بی تو اینجا همه در جنس ابد تبعیدند
سال ها هجری و شمسی همه بی خورشیدند
پاسخ
سپاس شده توسط:
روز دوست واقعی و مظلوم بر همه مبارک mara
آمدن ' بودن ' شدن ' رفتن
پاسخ
سپاس شده توسط:
روزت مبارک کتاب جون. من به شخصه ارادت خاصى به تو و دوستات دارم.چاکرتم هستم.خخخTongue
از یهـ جاییـ بهـ بعدـ اگر نریـ خـــــری !
پاسخ
سپاس شده توسط: