امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مسابقه ى :نامه ايى به عزيزترين مولود جهان
سلام عزيزان .xcvk

بازهم امدم با يك مسابقه ى جديد ديگر ،اما كمى متفاوت .
مى خواهيم به عزيزترين موجود هستى نامه بنويسيم .

بياييد تا روز نيمه ى شعبان نامه ايى براى اقايمان بنويسيم .bcmqbmctbcmq

براى او كه اسامى و القاب زيبايى دارد
گل نرگس aaj
مهدى فاطمه
منجى عالم
مهدى موعود
حضرت مهدى (ع)

نامه ها ودل نوشته هايتان را در همين تاپيك قرار دهيد
ميزان اعتبارات نفرات برتر بعد اعلام خواهد شد.
البته به نامه ى تمام كاربران ١٠اعتبار داده خواهد شد.
تا روز ٢٣ارديبهشت فرصت داريد
لطفاً نامه ها يا دل نوشته هاى ديگران را در اين تاپيك قرار ندهيد.
خدايا تو ببين 
خدايا تو ببخش

سپاس شده توسط:
سلام اقا
مولایم
برای اینکه زود تر بینمت هر روز به حرم امام میروم
و از خدا میخواهم که زود تر تورو به تمام جهانیان نشان دهد تا از این دنیای پلید بیرون بیایم
سر هر نمازی که میخوانم میخواهم ظهورت را زود تر بگرداند
و من امروز دس به کیبورد شدم تام بگویم درد هایم را برایت تو که همیشه ارامش بخش من بودی تو که
فقط به امید دیدار تو زنده مندم همیشه دل خوشیم یه چیز بود که یه روز میبینمت و دستت را میبوسم
خوش حال بودم که یکی از امامان را در این دنیا خواهم دید
هر روز در مدرسه دعایه فرجت را میخوانم هر وقت که میخوانم دلم پر از شادی و مهربانی مشود
مولایم کاری کن که از راه راست دگرگون نششوم
خدایا هرچه زود تر ظهور اقایمان مهدی(عج) را بگردان
امین یا رب العالمین
سپاس شده توسط:
به نام خداوند بخشنده و مهربان .
سلام اقا
شب مبعث جد بزرگوارتان هست .
چه افتخارى كه براى شما مى نويسم.
مرا مى شناسيد ؟همان گنهكار هميشگى ،كه در شرمندگى باز هم به سوى شما مى ايم.
امام من .
هركه هستم ،هرچه بلغزم ،بازهم محب شمايم ،شيعه كه نه(لايقش نيستم)،دوستدارت هستم.

كمكم كنيد با شرمندگى نزد خالقم نروم.

هرچه بخواهم برايتان بنويسم تنها سه كلمه هست :
گنهكارم
دوستت دارم bcmq

خدايا تو ببين 
خدايا تو ببخش

سپاس شده توسط:
بسم رب الحسین
سلام بر تو ای ماء معین
سلام بر تو ای یاقوت نشانده شده بر انگشتری دین
سلام بر تو ای زیباترین، کامل ترین، و کار گشاترین مخلوق خدا
سلام بر تو که لا مکان و لا زمانی
آقای خوبی ها
آقای تمام لحظه های انتظار
دلم برای دیدنت تنگ است
دلم برای لحظه ی دیدارت بی نهایت تنگ است
چقدر دعای عهد؟
چقدر انتظار فرج؟
راست گفته ای مولای من فرج تو یعنی گشایش کارهای ما
یعنی فرج ما
بیا تا آیات ظهور قرآن تاویل شوند

بیا و بر این زمین سرد مرده ی غمگین گرد حیات بپاشان
یالثارات الحسین
سپاس شده توسط:
درود بر تو مهدى جان
نمى دونم بگم زودتر بيا ، يا بگم خوش به حالت که نيستى.اينجا کسى منتظرت نيست، همه حيله گر و فريبکار شدن.
همه مال مردم خور شدن، حق يتيم خور شدن. دستشون تو جيب همديگست.همه ى چشم ها بى حيا شدن.همه دروغگو شدن.
فقط عده ى کمى هستند که هنوز روحشون پاک و بکر و دست نخوردست. مهدى جان اين دعاها که براى اومدنت مى کنن همش تظاهره.
بخدا وقتى بياى هيچکس حرفتو قبول نمى کنه، حتى قبول نمى کنن که تو مهدى هستى.الان ادعا مى کنن که عربها عجب جاهل و نادون بودن، اگه ما بوديم ال مى کرديم و بل مى کرديم. ولى وقتى بياى نقابهاشونو برميدارن و در آخر همون کارى رو با تو مى کنن که با يازده امام قبل از تو کردن.مهدى جان مى دونم که از عاقبت ظهورت خبر دارى، ولى مامورى و معذور، مى دونم.
پس بايد بگم نمى دونم دعا کنم تا زودتر بياى يا دعا کنم هيچوقت نياى تا از دستت نديم.حداقل اينجوري مى دونيم که هستى و ما رو مى بينى، باز دلمون خوشه.ولى اگه بياى و پرپرت کنن ديگه اميدى نداريم.
مهدى جان دنيا و آدمهاش خيلى بد شدن ، خيلى.zaps
از یهـ جاییـ بهـ بعدـ اگر نریـ خـــــری !
سپاس شده توسط:
در مسیر ره تو من به عصا تکیه زنم
یوسف من دمی اخر سربازار بیا

مهدی عج جان

سلام همه ی انبیا و اولیای الهی بر تو باد ..تو که از نسل علی ع هستی ..همان مردی که هیچگاه از یاد محرومان و بیچارگان غافل نبود ..همان مردی که نیمه های شب نان و خرما بردوش می گذاشت و شبانه بی منت و بی ان که شناخته شود به یاری محرومان می پرداخت ..همان مردی که فرمود اگر تمامی ثروت جهان را بر من دهند ...و در ازایش بخواهند دانه ای به زور از مورچه ای بگیرم ..هرگز این کار را نخواهم کرد ...همان ابرمردی که بیت المال را محترم می شمارد ..تا انجا که شمع مسجد را خاموش می کند برای کار غیر از امور بیت المال..همان ابرمردی که می فرماید اگر در ازای بیرون اوردن خلخالی از پای زنی غیرمسلمان بمیرم رواست و کجایی مهدی فاطمه ..

می ایی ..می دانم که یک عصر جمعه می ایی و راه جدت علی ع را ادامه می دهی ..جهان را پر از عدل می سازی و با مدعیان دروغین اسلام جدا شده از خط اصلی اش می جنگی ..با کافران و منافقان ...می ایی و به انتظار محرومان و مستضعفان جهان پایان می دهی .انشا الله.mara
سپاس شده توسط:
آقای من مهدی جان سلام mara
گناهکارم و با وجودشون باهات حرف میزنم
یارمون باش تا به چاله ها سقوط نکنیم
دعا کن طوری بشیم که هر چه سریعتر روی نازنینتو ببینیم :((( mara
آمدن ' بودن ' شدن ' رفتن
سپاس شده توسط:
ای وارث تاج و تخت محمود بیا / مرآت صفات پاک معبود بیا/
خلق آرزوی بهشت موعود کنند / والله تویی بهشت موعود بیا

سلام عزیزفاطمه
دوباره این بنده ی روسیاه و گنه كارت اومد...
اما چه كنم مهدی جان ،من كه به جز شما كسیو ندارم.
آقاجانم میدونم صدامو میشنوين ،میدونم دردامو میبينين.
سیدمن میخوام اینبار به كسی قسمتون بدم كه آفرینش این جهان به بركت وجود اونه،
مهدی جان به مادرت زهرا قسمت میدم ،زودتر بیا
بیا كه این دنیا خیلی بی حیا شده
آدما خیلی بی وفا شدن
بیا كه ديگه یاد خدا داره فراموش میشه...
بیا آقاجان
توروبه پهلو و دل شكسته زهرا بیا...

(اللهم عجل لوليك الفرج)
هرگز به تو دستم نرسد ماه بلندم
اندوه بزرگیست چه باشی چه نباشی...
سپاس شده توسط:
ین نامه تقدیم به تو باد ای امام زمان. سلام ای مهدی غایب، سلام ای چهاردهمین معصوم، سلام ای عزیز نرگس. با که همه در انتظار دیدنت بیقرار اند ای تک ستاره ی بهشت . حسرت به دلمان نگذار به خدا سوگند دنیا را آذین می بندیم اگر لحظه ی آمدنت را بدانیم. خودت می دانی ای مهدی زهرا که چه آدم ها آرزوی دیدنت را داشتند. راستی چه جمعه ها که یک به یک غروب شد نیامدی ، چه بغض ها که در گلو رسوب شد نیامدی. سوالی ساده دارم من از حضورت ، که آیا من زنده ام وقت ظهورت؟ اگر که آمدی من رفاه بودم ، اسیر روز و سال و هفته بودم، دعایم کن دوباره جان بگیرم ، بیایم در رکاب تو بمیرم. امیدوارم که زودتر بیایی که با آمدنت همه جا را سرسبز گلستان می کنی بیا و از این همه ستم رهایمان ده. میدانی جز ظهورت ای گل زهرا به خدا حاجتی ندارم. ای مهدی ظهور کن از پس ابرهای پیدا.
سپاس شده توسط:
سلام اقا
صدای ما گناهکاران به گوشتون میرسه
اقا دلمون هوایی شده نمیخوای بیای
صبر داریم اما....
به قول معروف
خودت اماده تغییرمان کن
دچار بهترین تقدیرمان کن
به جای جمعه، صبح روزِ شنبه
بیا و سخت غافل گیرمان کن
دارم تقاص پوچی دنیارو میدم
سپاس شده توسط: