بيا اعتراف کن
Tongue 
دوستان گلم ، هر کى ، هر شيطونى اى کرده چه در گذشته ى دور چه همين ديروز ، بياد بگه.
فکر کنم خيلى بامزه بشه ها.asna
مخصوصا مال دخملا.Tongue

اینجا همه ی برادران قابیلند
با وسوسه های ناتنی فامیلند
از ترس خیانت به رفاقت،ای عشق
اینجا همه ی رابطه ها تعطیلند...
پاسخ
خب خودم اول شروع مى کنم.

مامانم خونه نبود. قرار بود من مثلا ماست درست بکنم. ولى نمى دونم چرا شل و ول شد.بعدش واسه اينکه گندش درنياد و ضايع نشم با اون همه ادعايى که کردم. سريع رفتم از سوپر سر کوچمون ماست خريدم آوردم جاى ماست خرابم تو يخچال گذاشتم. اون خرابکاريمو هم که ريختم بيرون. بعدش تا يه هفته مامانم هى تعريف مى کرد از ماستم.خخخ
هنوز که هنوزه نمى دونه سرش کلاه گذاشتم.خخخasna
اینجا همه ی برادران قابیلند
با وسوسه های ناتنی فامیلند
از ترس خیانت به رفاقت،ای عشق
اینجا همه ی رابطه ها تعطیلند...
پاسخ
خب خب منم میخوام اعتراف كنم

تابستون بود كه با دوستام رفتیم شهربازی ،تو راه من همينطور برای دوستام لاف میزدم كه من خیلی شجاعمو اینا
رسیدیم شهربازی، چندتا وسیله ی كم خطر نشستیم تا رسید به رنجر ،دوستامم گفتن ما میترسیم و حالمون بد میشه نمیايم ولی تو كه نمیترسی برو
حالا هركی هم از رنجر میومد پائین یا غش كرده بود یا داشت بالا میاورد
آقا منم ترسیده بودم حساااابی ولی نمیشد ديگه زیرش زد
خلاصه من با هزار ترس ولرز رفتم و ديگه بقیه اشو یادم نمیاد چون غش كردم اون بالا و حسابی آبروم پیش دوستام رفت

ديگه از اون به بعد صدام میزنن دخترشجاع!
هرگز به تو دستم نرسد ماه بلندم
اندوه بزرگیست چه باشی چه نباشی...
پاسخ

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
17 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۰۸-۰۲-۹۶, ۱۲:۳۰ ب.ظ)، v.a.y (۰۷-۰۲-۹۶, ۰۲:۰۵ ب.ظ)، ملکه برفی (۰۸-۰۲-۹۶, ۰۳:۳۰ ب.ظ)، نويد (۰۸-۰۲-۹۶, ۰۲:۱۵ ق.ظ)، avapars (۱۹-۰۲-۹۶, ۰۶:۲۲ ب.ظ)، barooni (۰۷-۰۲-۹۶, ۰۲:۲۶ ق.ظ)، صنم بانو (۲۷-۱۰-۹۹, ۰۴:۳۵ ق.ظ)، دخترشب (۱۴-۰۸-۹۹, ۰۹:۵۲ ب.ظ)، d.ali (۱۶-۰۱-۹۷, ۰۷:۱۸ ب.ظ)، .AtenA. (۰۸-۰۲-۹۶, ۰۶:۲۲ ق.ظ)، ایانا (۱۱-۰۵-۹۶, ۰۷:۱۴ ب.ظ)، Land star (۰۷-۰۲-۹۶, ۰۵:۲۹ ق.ظ)، •Vida• (۰۷-۰۲-۹۶, ۰۸:۳۲ ب.ظ)، ستاره ی احساس (۰۷-۰۲-۹۶, ۰۶:۳۵ ب.ظ)، taranomi (۲۳-۰۴-۹۶, ۰۱:۰۸ ق.ظ)، miss setayesh (۱۹-۱۲-۹۹, ۰۲:۱۹ ب.ظ)، arom (۰۴-۰۳-۰, ۰۸:۰۳ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان