امتیاز موضوع:
  • 2 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تولید اولین قهوه شفاف جهان
برترین ها: آیا عاشق قهوه هستید اما از اینکه رنگ دندان هایتان را عوض می کند متنفرید؟ اگر اینطور است پس وقتش رسیده که قهوه شفاف را امتحان کنید، یک فنجان قهوه روشن و بی رنگ که رنگ دندان های سفیدتان را تغییر نمی دهد. نوشیدنی قهوه شفاف توسط برادران آدام و دیوید ناگی از دانه های آفریقایی و آب و بااستفاده از روش هایی مخفی که قبلا هیچ وقت استفاده نشده بود، تولید شده است.

باوجود این رویکرد اسرارآمیز، قهوه شفاف فاقد مواد شیمیایی، مواد نگهدارنده، طعم دهنده های مصنوعی و شیرین کننده هاست. این حقیقت که قهوه رنگ دندان ها را عوض می کند، مدت هاست که یکی از بارزترین جنبه های منفی آن بوده است. همین موضوع الهام بخش برادران ناگی شد تا دنبال راه حلی باشند و پس از سه ماه آزمون و خطا نوشیدنی تازه ای تولید کردند که طعم قهوه سرد می دهد. هر بطری حاوی 100 میلی گرم کافئین است که کمی بیش از یک فنجان معمولی است. این نوشیدنی با کافئین کاملا به شما انرژی می دهد اما دندان هایتان را مثل قهوه های معمولی لکه دار نمی کند.
[عکس: 1228979_954.jpg]
[عکس: 1228980_251.jpg]
[عکس: 1228981_587.jpg]
[عکس: 1228983_966.jpg]
پاسخ
سپاس شده توسط:
چه بامزه. ولى خب مثل قهوه که نميشه. تازه سرد هم هست.فکر نکنم بچسبهdfgh
اینجا همه ی برادران قابیلند
با وسوسه های ناتنی فامیلند
از ترس خیانت به رفاقت،ای عشق
اینجا همه ی رابطه ها تعطیلند...
پاسخ
سپاس شده توسط:
من قهوه ی سرد دوست دارم ولی این چون رنگ نداره فکر کنم نچسبه.xcvl
بی تو اینجا همه در جنس ابد تبعیدند
سال ها هجری و شمسی همه بی خورشیدند
پاسخ
سپاس شده توسط:
چه جالب...Shy
اين فرنگي ها ، فكرشون تا كجاها ميره ها..Huh
دیشب خوابت را دیدم..
صبح،
شمعداني باغچه مان گل از گلش شکفته بود...
پاسخ
سپاس شده توسط: