دلخورى نويسندگان انجمن ايران رمان از كاربران عزيز
سلام من همین الان متوجه این پست شدم تمام ارسالی هام خواندم خب درسته دلخوریه بیشتریا از اینه که ما این همه مینویسیم ام کسی سپاس نمیزنه و این چیزا من واقعا حرفتونو قبول دارم اما سپاس نزدن یه بحثه سپاس زدن و نخواندن رمانت یه بحث دیگه ست من تمام مشکلم اینه که بیشتر کسایی که زیر ارسالی هام سپاس میزنن و من میرم بهشون پیام میدم که میتوانم نظرتونو درمورد فلان ارسالی بپرسم میگن عزیزم من وقت نکردم بخوانم فقط سپاس زدم خب به نظر من ازت الکی تشکر نکنن خیلی بهتره این واقعا مشکله برا من که من نمیدونم این عزیزی که داره هر سری سپاس میزنه واقعا داره رمانو دنبال میکنه یا فقط همینطوری اومده یه تشکر کنه و بره !!
مــرا ✿دخـتر خانـــوم✿ مے نـامــند
غرورے دارم
كـ‌ه براے تنها نبودن ،‌ لـه نمـﮯ شود
احساسـﮯ دارم
كـ‌ه با منطق ِگدايان نمـﮯ سازد
قلبـﮯ دارم
كـ‌ه هنوز تیزے خنجر نامردے را نخوردهـ استـــ
و زيـبايــﮯ هايـﮯ دارم
كـ‌ه حراج چشم هاے بيگانـ‌ه نخواهد شد!
پاسخ
سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Tongue چالش خانواده ایران رمان minaa 272 10,000 ۲۲-۰۹-۰، ۰۹:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: arom
Wink صدای ایران رمان minaa 20 957 ۲۶-۰۷-۰، ۰۸:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: arom
  اتاق گپ بچه هاى ايران رمان (اتاق شيطنت و مهربانى ) d.ali 20,378 158,356 ۰۶-۰۷-۰، ۰۶:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: دخترشب

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
61 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
sadaf (۲۸-۰۲-۹۶, ۰۹:۳۲ ب.ظ)، v.a.y (۱۸-۰۲-۹۶, ۱۱:۲۴ ب.ظ)، مرتضی35 (۰۴-۰۴-۹۶, ۱۲:۰۲ ق.ظ)، Tasnim (۲۱-۱۱-۹۶, ۱۰:۱۹ ب.ظ)، ملکه برفی (۲۸-۰۳-۹۶, ۰۲:۳۷ ب.ظ)، نويد (۲۵-۰۲-۹۶, ۱۰:۵۰ ق.ظ)، Katayoon (۰۹-۰۵-۹۶, ۰۵:۳۵ ب.ظ)، *گیسو* (۲۴-۰۲-۹۶, ۰۸:۴۹ ب.ظ)، avapars (۲۳-۰۲-۹۶, ۱۲:۰۷ ب.ظ)، barooni (۲۸-۰۳-۹۶, ۰۲:۲۷ ق.ظ)، صنم بانو (۰۶-۰۵-۹۶, ۰۸:۵۱ ق.ظ)، برف سیاه (۱۳-۰۳-۹۶, ۰۴:۳۳ ق.ظ)، ثـمین (۳۰-۰۲-۹۶, ۰۶:۱۳ ب.ظ)، دخترشب (۲۱-۰۷-۹۹, ۰۵:۴۷ ب.ظ)، AsαNα (۲۳-۰۲-۹۶, ۰۴:۱۴ ب.ظ)، ft.samadi (۳۰-۰۲-۹۶, ۱۱:۳۹ ب.ظ)، nazanin_prsh (۱۵-۰۵-۹۶, ۰۸:۳۸ ب.ظ)، _AYNAZ_ (۲۸-۰۳-۹۶, ۰۳:۰۵ ب.ظ)، farnaz83 (۱۹-۰۲-۹۶, ۱۰:۵۷ ق.ظ)، nil2001 (۱۸-۰۲-۹۶, ۰۹:۵۸ ب.ظ)، d.ali (۰۲-۱۲-۹۶, ۱۱:۳۵ ب.ظ)، * م .عباس زاده* (۰۲-۰۳-۹۶, ۰۱:۵۱ ق.ظ)، daryaeearam (۱۰-۰۳-۹۶, ۱۱:۱۶ ق.ظ)، .AtenA. (۲۳-۰۲-۹۶, ۰۷:۱۶ ب.ظ)، ایانا (۱۵-۰۵-۹۶, ۰۳:۰۲ ق.ظ)، دختربهار (۱۰-۱۱-۹۶, ۱۲:۲۱ ق.ظ)، •Vida• (۲۳-۰۲-۹۶, ۰۹:۰۲ ب.ظ)، minoo_f (۱۲-۰۳-۹۶, ۱۱:۲۰ ب.ظ)، ستاره ی احساس (۱۳-۰۳-۹۶, ۱۱:۲۶ ق.ظ)، Ms.Kosar (۳۰-۰۶-۹۶, ۰۲:۴۴ ب.ظ)، salina (۰۳-۰۳-۹۶, ۰۷:۱۰ ب.ظ)، ساسی (۲۷-۰۳-۹۶, ۱۱:۰۴ ب.ظ)، fateme_jonam (۱۸-۰۳-۹۶, ۰۳:۰۴ ب.ظ)، دلسا موسوی (۰۳-۰۳-۹۶, ۰۴:۳۴ ب.ظ)، رویای خیس (۲۴-۰۴-۹۶, ۰۱:۴۵ ب.ظ)، Masome.B (۲۳-۰۲-۹۶, ۰۲:۲۸ ب.ظ)، Atoosa Rad (۲۴-۰۲-۹۶, ۰۹:۲۵ ب.ظ)، P.A✔ (۲۶-۰۲-۹۶, ۰۷:۳۷ ب.ظ)، maryamalikhani (۲۹-۰۲-۹۶, ۰۹:۵۱ ق.ظ)، Mamadreza_ns (۰۲-۰۳-۹۶, ۱۱:۱۸ ب.ظ)، alirezaa_shah (۰۱-۰۶-۹۶, ۱۲:۱۲ ب.ظ)، taranomi (۰۶-۰۵-۹۶, ۱۱:۴۲ ق.ظ)، maTisA (۲۷-۰۳-۹۶, ۱۱:۰۵ ب.ظ)، ~Ava~ (۰۸-۰۳-۹۶, ۰۱:۳۱ ب.ظ)، هاجر (۱۲-۰۳-۹۶, ۰۳:۵۳ ب.ظ)، بهار قربانی (۱۹-۰۳-۹۶, ۰۷:۳۲ ب.ظ)، مهرسا1383 (۲۷-۰۳-۹۶, ۱۰:۳۰ ب.ظ)، $MoNtHs OfF$ (۳۰-۰۳-۹۶, ۰۱:۱۸ ق.ظ)، ♥فاطیما♥ (۱۴-۰۵-۹۶, ۰۴:۱۷ ب.ظ)، rozvahshi (۳۰-۰۴-۹۶, ۱۲:۳۰ ب.ظ)، Miss_leili (۲۶-۰۵-۹۶, ۱۲:۲۶ ب.ظ)، مهدا امیری (۱۳-۰۷-۹۶, ۰۹:۳۳ ب.ظ)، دختر ستاره (۰۷-۰۸-۹۶, ۰۷:۱۸ ب.ظ)، مامان سجاد (۲۲-۰۹-۹۶, ۰۲:۳۱ ق.ظ)، author (۲۴-۱۰-۹۶, ۱۱:۱۳ ق.ظ)، وندا (۱۴-۱۰-۹۶, ۰۱:۰۴ ق.ظ)، Vanya (۲۱-۰۲-۹۷, ۰۱:۴۸ ب.ظ)، minaa (۱۰-۰۷-۹۷, ۰۲:۳۷ ب.ظ)، سامیار026 (۲۰-۱۱-۹۷, ۱۰:۰۹ ق.ظ)، fahemehr65 (۱۸-۱۲-۹۷, ۰۴:۲۲ ب.ظ)، دلفین (۲۴-۰۱-۰, ۱۲:۲۳ ق.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان