امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
صندلي داغ با خانوم *صنم* ... پنج شنبه مورخ 1396/2/28
منکه دهنم باز موند با سولای رویا جون
توجه کردم دیدم از من میپرسیدن 50درصشو اصلا نمیدونستم
خخخخخخخخخ
صنم خسته نباشی دلاور[عکس: xcvk.gif]

یه سوال دارم فقط
اگه تو زندگی به عقب برگردی چیکارمیکنی؟
(سوال کلی هستش هرطور میخوای جواب بده عزیزم)
برای هر دردی دو درمان است:

سکوت و زمان
سپاس شده توسط:
سوالهاى ستاره ى احساس گل

1.الان تو خانواده چند تا هستید؟دوست داشتی چند تا بودید؟در حال حاضر3 نفر هستيم. من وبابام ومامانم. قبلا يه داداشم داشتم که خب فوت شد. دوست داشتم دو تا دختر و دو تا پسر بوديم. ينى4 تا بچه
۲.انشاالله اگه خدا وند فرزندی بهت عطا کرد دوست داری چند تا باشه و اینکه جنسـ ـیتشون چی باشه؟ترتیب سنیشون چی باشه؟و اینکه اسمشون چی باشه؟2 تا بچه. اوليش پسر بعدى دختر. اسم پسرم رو بخاطر داداشم آرمان بزارم و دخترم رو يکتا
۳.تا حالا توی ستاد های انتخاباتی مشارکت داشتی یا دوست داری داشته باشی؟نه شرکت نداشتم. علاقه اى هم ندارم.
۴.اگه رئیس جمهور میشدی چیکار میکردی برای پیشرفت ملت؟هيچوقت همچين سمتى رو قبول نمى کردم چون مسئوليتش زياده. رييس جمهور هم يک مترسک بيشتر نيست. اطرافيان روش نفوذ دارن.
۵.اصلا دوست داری مقامی مثل ریاست جمهوری یامثلا شورای شهر داشته باشی؟نه اصلا. از سياست خوشم نمياد. آلوده ست.
۶. به نظرت نهاد خوبیه؟اصلا چیکار باید بکنه بنظرت؟در اين مورد نظر منو کسى نمى پسنده، پس بهتره بمونه واسه خودم
۷.نظرت راجع به من چیه؟دختر آروم و لطيف و مهربونى هستى. به نظرم حساس هم مياى. فقط توصيه مى کنم زياد هم حساس نباشى. چون تو اين دوره و زمونه زياد به دردت نمى خوره. ضربه مى خورى.
از یهـ جاییـ بهـ بعدـ اگر نریـ خـــــری !
سپاس شده توسط:
سوالهاى صدف جون

چطوری با ایران رمان آشنا شدی؟رمان آپامه رو که مى خوندم اينجا رو پيدا کردم.

بهترین دوستت اینجا کیه؟ساسى

دوست داری کاربر فعال بشی؟اصلا دوست داری ارتقا پیدا کنی؟ کى از ارتقاء بدش مياد.خخخ
سپاس شده توسط:
سوال ترنمى وروجک.خخخ

اگه تو زندگی به عقب برگردی چیکارمیکنی؟بيشتر با داداشم وقت مى گذرونم و از تمام لحظه هاى با هم بودنمون عکس و فيلم مى گيرم. در ضمن سعى مى کنم جلوشو بگيرم تا به مسابقه ى فوتبال اون روز نحس نره. گر چه نرفتنش هم ممکنه هيچ فرقى با رفتنش نمى کرد.
سپاس شده توسط:
بین مرگ و زندگی کدوم و انتخاب میکنی؟

شخصا مرگ و انتخاب میکنم
برای هر دردی دو درمان است:

سکوت و زمان
سپاس شده توسط:
(۲۹-۰۲-۹۶، ۱۲:۳۰ ق.ظ)taranomi نوشته: بین مرگ و زندگی کدوم و انتخاب میکنی؟

شخصا مرگ و انتخاب میکنم
در شرايط و موقعيت الانم و ديدم نسبت به اطرافم مرگ. ولى اگه چند سال پيش بود زندگى.
سپاس شده توسط:
بچه كه بودی دوس داشتی چه كاره بشی؟

محبوب ترین بازیگر مرد و زن خارجی؟

دنت یا نوتلا؟

قیمه بادمجون یا سبزی پلو با ماهی؟

بازیگری كه ازش متنفری (ایرانی و خارجی ،زن و مرد)؟

خواننده ی مورد علاقه؟

از زندگی ناامیدی یا بهش امیدواری؟

رنگ مورد علاقه؟

ماشین مورد علاقه؟

آپارتمان یا خونه ویلایی؟

از كدوم خواستگارت متنفر بودی؟

تو جلسه خواستگاریت شیطونی كردی؟اگه آره چی بوده؟

قهوه یا نسكافه یا شیركاكائو؟

سیمز یا كلش؟

مجسمه چوبی یا سفالی؟

و نظرت راجع به من؟

***خب خب ببینم چه ميكنی***
هرگز به تو دستم نرسد ماه بلندم
اندوه بزرگیست چه باشی چه نباشی...
سوالهاى ربنا جونم.خخخ

بچه كه بودی دوس داشتی چه كاره بشی؟دکتر

محبوب ترین بازیگر مرد و زن خارجی؟ زن: آنجلينا جولى-مرد: ويل اسميت

دنت یا نوتلا؟ دنت

قیمه بادمجون یا سبزی پلو با ماهی؟سبزى پلو ماهى

بازیگری كه ازش متنفری (ایرانی و خارجی ،زن و مرد)؟ خارجى ، مرد: برد پيت- زن: الان چيزى يادم نمياد.خخخ
ايرانى، مرد: گلزار-زن: بهناز جعفرى. البته در حد تنفر نيستن. فقط خوشم نمياد ازشون. در ضمن ايرانى از خيليا خوشم نمياد.خخخ

خواننده ی مورد علاقه؟احسان خواجه اميرى

از زندگی ناامیدی یا بهش امیدواری؟ نااميدم

رنگ مورد علاقه؟سفيد

ماشین مورد علاقه؟ماکسيماى سفيد

آپارتمان یا خونه ویلایی؟خونه ى ويلايى

از كدوم خواستگارت متنفر بودی؟از هيچکدومشون متنفر نبودم. فقط خوشم نميومد ازشون. براى تنفر دليل محکمى لازمه.

تو جلسه خواستگاریت شیطونی كردی؟اگه آره چی بوده؟همين يه هفته پيش که پسرعموم اومد خواستگارى. تو چاييش نمک ريخته بودم.خخخ. ولى به روى خودش نياورد.خخخ

قهوه یا نسكافه یا شیركاكائو؟هيچکدوم. شيرقهوه

سیمز یا كلش؟هيچکدوم رو بازى نکردم. ولى اگه بخوام انتخاب کنم کلش

مجسمه چوبی یا سفالی؟چوبى

و نظرت راجع به من؟عاشق، صادق، وفادار، متعهد، مهربون، ساده و صميمى و چشم عسلللللللى خوشمل.خخخ
سپاس شده توسط:
دوباره اومدم xcvk
خوبى صنم ؟!
١-بزرگترين ارزوت براى ايران

٢-بدترين خوابى كه ديدى

٣-دوستيهاى مجازى رو تعريف كن

٤-بنظرت جاى چه بخشى تو انجمن خاليه

٥-دوست دارى كدوم كاربر رو ببينى

٦-دلت ميخواست همسايه ى كدوم كاربر باشى

٧-كدوم فصل رو دوست دارى

٨-خرگوش و گربه تو چطور نگه ميدارى كه بهم نپرند

٩-براى ارمان عزيز خيلى متاسفم ،يه جمله بهش بگو

١٠-تا چند روز ميتونى دوستاتو تو خونه تحمل كنى

١١-با اينكه فيلم و سريال ايرانى دوست ندارى:دو هنرپيشه ى زن و مرد ايرانى كه وست دارى

١٢-اسم گلهايى كه تو خونه دارى چيه ؟

خدايا تو ببين 
خدايا تو ببخش

سوالهاى مامانى خودم.خخخ

خوبى صنم ؟! عااااالى
١-بزرگترين ارزوت براى ايران روزى برسه که مردممون از عقلشون استفاده بکنن نه از چشم و احساسشون.

٢-بدترين خوابى كه ديدى خواب آرمانو ديدم. يه گوشه وايساده بود و منو نگاه مى کرد و لبخند ميزد. من مى دونستم مرده، هر چى تلاش مى کردم برم پيشش نمى شد. همش تو خواب بلند بلند جيغ مى کشيدم و گريه مى کردم. حس خيلى بدى بود. عه.

٣-دوستيهاى مجازى رو تعريف كن 90 درصدشون دروغ و فريبه. همون در حد مجازى بمونن بهتره.

٤-بنظرت جاى چه بخشى تو انجمن خاليه چت روم.خخخ . الان ادمين اينو ببينه کله ى منو مى کنه.خخخ

٥-دوست دارى كدوم كاربر رو ببينى همه رو دوست دارم ببينم

٦-دلت ميخواست همسايه ى كدوم كاربر باشى يه آپارتمان چند واحدى که با همه ى بچه هاى اينجا همسايه باشم.خخخ

٧-كدوم فصل رو دوست دارى بهار: بخاطر هوا و حس زندگى و اميد که به آدم ميده.خودم هم بهاريم.خخخ

٨-خرگوش و گربه تو چطور نگه ميدارى كه بهم نپرند پيش هم نگهشون نميدارم. گربم تو حياطه. ولى وقتى پيش هم هستن خودم هم هستم که اتفاقى نيفته. گرچه گربم خيلى مظلومه واصن کارى نداره با خرگوشا. خرگوشام که اصن محلش نميزارن.خخخ

٩-براى ارمان عزيز خيلى متاسفم ،يه جمله بهش بگو ممنون . درد دارم، از اينجا تا تو

١٠-تا چند روز ميتونى دوستاتو تو خونه تحمل كنى تا قيامت.خخخ. خالى هم نمى بندم.

١١-با اينكه فيلم و سريال ايرانى دوست ندارى:دو هنرپيشه ى زن و مرد ايرانى كه وست دارى پرويز پرستويى فقط

١٢-اسم گلهايى كه تو خونه دارى چيه ؟بنجامين( هر دو مدلش)- پرپينى-چشم آهويى بنفش-گل ناز-يه نوع آلوئه ورا-حسن يوسف-سرخس-قاشقى-ديفن-کاکتوس-کاج طبقاتى
سپاس شده توسط: