امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رئال - بارسلونا؛ رویای نیمه شب تابستان
به گزارش "ورزش سه"، بامداد فردا در میامی، رئال و بارسا در دیداری از سری رقابت های تابستانی چمپیونزکاپ به مصاف هم خواهند رفت؛ دیداری که پیش زمینه ای مناسب برای هر دو تیم در آستانه سوپرکاپ اسپانیا(15 روز دیگر) محسوب می شود. دیداری که هرچند جنبه تدارکاتی دارد ولی پیروزی در آن برای هر دو تیم و هواداران شان اهمیت فراوانی خواهد داشت.
هارد راک استادیوم از ساعت 4.35 بامداد میزبان دو غول فوتبال اسپانیا خواهد بود. آخرین بار که این دو تیم خارج از اسپانیا به مصاف هم رفتند به سال 1982 برمی گردد که رئال در ونزوئلا موفق شد بارسلونا را مغلوب کند

جالب است بدانید که در میامی که بخش عمده ای از بافت جمعیتی اش را اسپانیایی زبان ها تشکیل می دهند، برای این بازی بلیط هایی 172 تا 1282 یورویی در نظر گرفته شده است. قیمت بلیط ها در بازار سیاه حتی به 2000 یورو نیز رسیده که در مقایسه با قیمت معمولی بلیط این بازی در اسپانیا رقمی شگفت انگیز محسوب می شود اما این مساله نیز باعث نشده تا استقبال از این بازی کاهش یابد.

بارسلونا
بارسا در چمپیونزکاپ امسال تاکنون صاحب دو پیروزی بر یوونتوس و من یونایتد شده و تنها به یک برد دیگر نیاز دارد تا قهرمان مسابقات شود.
بارسا در بازی اول خود 2-1 بر یووه غلبه کرد و سپس 1-0 مقابل من یونایتد پیروز شد. تمام گل های بارسا در این بازی ها را نیمار به ثمر رسانده است؛ فوق ستاره ای که احتمالا آخرین بازی خود برای بارسا را برابر رئال انجام خواهد داد و سپس راهی پی اس جی می شود

اخبار و شایعات مربوط به جدایی نیمار در کنار درگیری فیزیکی دیروز او با نلسون سمدو، باعث شده تا اخبار ال کلاسیکوی میامی کاملا تحت الشعاع قرار بگیرد اما سوای این مساله، بارسلونا با تمام نفرات اصلی خود آماده رویارویی مقابل رئال است. حتی سرجی روبرتو نیز با رهایی از بند مصدومیت به این بازی رسید.

روز گذشته حضور مسی، اینیستا، بوسکتس، اومتیتی و سوارز در فن زون بارسایی ها در میامی با استقبال چند هزار نفری هواداران مواجه شد و آنها از ستاره های محبوب شان می خواستند تا پیروزی در آخرین ال کلاسیکوی برگزار شده(برتری 3-2 بارسا بر رئال در برنابئو) را این بار در میامی نیز تکرار کنند.

رئال مادرید
شرایط رئال بر خلاف بارسا در این مقطع چندان ایده آل به نظر نمی رسد. رئال هر دو بازی قبلی خود در این تورنمنت را با شکست پشت سر گذاشته است. این تیم ابتدا برابر یونایتد در وقت های قانونی به تساوی دست یافت و در ضربات پنالتی مغلوب شد. رئال دو روز پیش هم برابر من سیتی با نتیجه عجیب 4-1 شکست خورد هرچند که زیدان در هر دو مسابقه سعی کرد به ستاره های جوان و ناشناخته خود میدان دهد و ترسی از شکست نداشت

مهمترین غایب رئال برای بازی فردا رونالدو است و امروز نیز اعلام شد که تونی کروس به دلیل مصدومیت ال کلاسیکو را از دست خواهد داد. خبر خوب برای رئالی ها بازگشت سرخیو راموس است. کاپیتان رئال که به دلیل مشکل گوش نتوانسته بود در دو بازی قبلی حاضر شود، یکی دو روزی است که بدون مشکل تمرین کرده و نقطه قوت رئالی ها در خط دفاعی خواهد بود.

هرچند رئال بر خلاف بارسا چندان آماده نشان نداده؛ ولی ال کلاسیکو و انگیزه های مضاعفی که در بازیکنان ایجاد می کند، باعث خواهد شد تا شاهد رقابت نزدیکی باشیم. در بنگاه های شرط بندی نیز شانس برد بارسا بیشتر از رئال بوده است. جالب اینکه هر دو تیم رقم 6 میلیون یورو به خاطر حضور در این مسابقه دریافت خواهند کرد.

ترکیب احتمالی بارسا: سیله سن، پیکه، اومتیتی، سرجی روبرتو، آلبا، اینیستا، بوسکتس، راکیتیچ، سوارز، مسی، نیمار(آلکاسر)

ترکیب احتمالی رئال: ناواس، راموس، واران، کارواخال، مارسلو، کوواچیچ، کاسیمیرو، ایسکو، بیل، لوکاس و بنزما
مسیر زندگیمو... سمت خودت عوض کن♥
پاسخ
سپاس شده توسط: