امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل بعد از ارتقا
سلام
انجمن به جدید ترین نسخه ارتقا پیدا کرده
اگه کاربری در انجمن مشکلی داره که قبلا نداشت با گرفتن عکس و توضیح کامل در اینجا عنوان  کنه تا مورد بررسی قرار بگیره 
از آنجایی که این کار زمان بر و سخته لطفا از ارسال پیام های بیهوده خود داری کنید و فقط و فقط از مشکلات با توضیح کامل و گرفتن عکس عنوان کنید  mara
مشکلی که یکی داره دوباره کاربر دیگه نیاد نگه که منم این مشکل رو دارم !!!!!
به نام خدایی که به گل ، خندیدن آموخت . . .
پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام رئیس من نمیتونم عکس بگیرم ولی توضیح میدم

من پیاما پروفایلم نیست، توپروف کسی هم نمیشه پیام بدم
توپیام خصوصی هم نمیشه پیوست ارسال کنم
اعتبار هم به کسی نمیشه بدم
دلم یك كلبه میخواهد
درون جنگل پاییز
به دور از رنگ آدمها
من و آواز توكاها
من و یك رود
من و یك كلبه ی پر دود
من و چای و كتاب حافظ وخیام
پاسخ
سپاس شده توسط:
آپلود عکس کار نمیکنه
مجبور شدم عکس هارو باهم ترکیب کنم و بی کیفت شده ولی مجبور بودم تا بتونم پیوستش بدم برای انجمن 
توضیح کامل هم تو تصویر فرستادم 

[عکس: attachment.php?aid=504]
پاسخ
سپاس شده توسط:
‌گزارش ارسال ها مشکل داره
نمیشه ارسالی رو گزارش زد
هر کدوم از دلایل رو که انتخاب میکنیم مینویسه نا معتیر
اینم عکسش روش شماره زدم اول که دلیل رو انتخاب میکنیم 
دوم هم میزنه نامعتبر ، کادری هم نداره ک خودمون بنویسیم علت گزارش رو

[عکس: attachment.php?aid=505]
پاسخ
سپاس شده توسط:
[عکس: Screenshot_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B7_%DB%...%DB%B4.png]

وقتي مي خوام يه تايپيك بزنم يا نظر ارسال كنم تو تايپيك ، ميگه تاييد مدير مي خواد.
همون نوار زرد رنگ
از یهـ جاییـ بهـ بعدـ اگر نریـ خـــــری !
پاسخ
سپاس شده توسط:
(۲۳-۰۵-۹۶، ۰۸:۰۲ ب.ظ)*صنم* نوشته:
[عکس: Screenshot_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B7_%DB%...%DB%B4.png]

وقتي مي خوام يه تايپيك بزنم يا نظر ارسال كنم تو تايپيك ، ميگه تاييد مدير مي خواد.
همون نوار زرد رنگ

این مشکل با موبایل یا تبلت واس همس  ( نصفه بودن صفه ) dfgh
پاسخ
سپاس شده توسط:
قبلا میتونستیم اعتباری که به کاربرا دادیم رو حذف کنیم 
مثلا من الان به یک کاربر اشتباه اعتبار دادم و میخوام حذف کنم ولی گزینه اش رو ندارم
اگر میشه اضافه بشه مثل قبل 
پاسخ
سپاس شده توسط:
تعداد ارسال کاربرا در طول روز قبلا دیده میشد الان دیده نمیشه 
مثل اینکه فقط مدیرا میتونن ببینن  Undecided
اگر میشه بازم فعالش کنید
این قسمت ببینید خالیه 

[عکس: 735k_untitled.png]
پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام
لینک داخل ارسال هارو نمیشه برداشتش و گزینه Remove link کار نمیکنه 
این آدرس مطلبی که توش لینک هستش و برای نمونه ارسال کردمش

http://forum.iranroman.com/showthread.ph...n=lastpost

اینم عکسش و توضیحش

[عکس: icj0_qwr.png]
پاسخ
سپاس شده توسط:
رویا باید دونه دونه با موس بگیری روش و گزینه پاک کردن لینک رو بزنی
پاسخ
سپاس شده توسط:

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
66 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۰۵-۰۷-۹۶, ۰۳:۴۳ ب.ظ)، nafas (۱۰-۰۶-۹۸, ۰۶:۲۰ ب.ظ)، sadaf (۱۵-۱۱-۹۶, ۰۶:۵۰ ب.ظ)، زینب سلطان (۱۵-۱۱-۹۶, ۰۶:۳۸ ب.ظ)، Tasnim (۱۵-۱۱-۹۶, ۰۶:۱۸ ب.ظ)، ملکه برفی (۱۷-۱۱-۹۶, ۰۸:۰۶ ب.ظ)، nady48 (۰۶-۰۶-۹۶, ۰۴:۱۲ ق.ظ)، alaa (۱۱-۰۶-۹۶, ۰۵:۰۲ ب.ظ)، Aiden22 (۲۳-۰۵-۹۶, ۱۱:۱۸ ب.ظ)، heliia (۲۳-۰۵-۹۶, ۰۸:۳۲ ب.ظ)، avapars (۱۶-۱۱-۹۶, ۰۳:۳۵ ب.ظ)، barooni (۲۴-۰۵-۹۶, ۰۱:۱۵ ق.ظ)، صنم بانو (۱۵-۱۱-۹۶, ۰۷:۰۵ ب.ظ)، برف سیاه (۲۶-۰۵-۹۶, ۰۹:۲۳ ب.ظ)، عسل6 (۰۲-۰۶-۹۶, ۰۶:۵۰ ب.ظ)، amir2001 (۱۰-۰۶-۹۶, ۰۸:۵۱ ب.ظ)، ثـمین (۰۷-۰۶-۹۶, ۰۱:۱۰ ب.ظ)، tabarakrayaneh (۰۴-۰۶-۹۶, ۰۱:۵۹ ب.ظ)، دخترشب (۱۶-۱۱-۹۶, ۱۲:۴۲ ق.ظ)، Jimsho (۲۶-۰۵-۹۶, ۱۲:۰۶ ق.ظ)، AsαNα (۱۵-۱۱-۹۶, ۰۶:۱۶ ب.ظ)، اسمانی ها (۰۷-۰۶-۹۶, ۱۰:۲۹ ب.ظ)، vaziri (۱۳-۰۶-۹۶, ۰۳:۲۶ ب.ظ)، d.ali (۱۶-۱۱-۹۶, ۱۲:۳۳ ق.ظ)، daryaeearam (۰۷-۰۶-۹۶, ۰۱:۴۷ ب.ظ)، .AtenA. (۲۶-۰۵-۹۶, ۰۵:۳۶ ب.ظ)، دختربهار (۱۶-۱۱-۹۶, ۱۲:۳۴ ق.ظ)، آنیتای (۲۷-۰۵-۹۶, ۰۹:۰۴ ب.ظ)، *Mahshid* (۳۱-۰۵-۹۶, ۱۱:۵۵ ق.ظ)، elviz (۲۹-۰۵-۹۶, ۰۹:۱۷ ب.ظ)، الهه مهدی (۰۳-۰۶-۹۶, ۱۰:۲۸ ب.ظ)، minoo_f (۳۰-۰۵-۹۶, ۰۵:۱۸ ق.ظ)، azizi (۰۲-۰۶-۹۶, ۰۶:۵۷ ق.ظ)، mona39 (۰۳-۰۶-۹۶, ۰۶:۴۶ ب.ظ)، !!Tina!! (۰۵-۰۷-۹۶, ۰۲:۴۱ ب.ظ)، مامان فاطمه (۲۸-۰۵-۹۶, ۰۴:۵۹ ب.ظ)، Elesa (۲۶-۰۵-۹۶, ۱۲:۰۲ ق.ظ)، alirezaa_shah (۲۳-۰۵-۹۶, ۰۸:۳۶ ب.ظ)، ونوووس (۰۴-۰۶-۹۶, ۰۱:۰۰ ب.ظ)، taranomi (۱۵-۱۱-۹۶, ۰۷:۱۰ ب.ظ)، بهار نارنج (۱۶-۱۱-۹۶, ۰۲:۱۷ ب.ظ)، شورانگیز (۰۲-۰۶-۹۶, ۱۱:۲۶ ب.ظ)، Donia.rr (۲۸-۰۵-۹۶, ۱۰:۴۱ ب.ظ)، Zohrebanoo (۰۷-۰۶-۹۶, ۰۹:۳۹ ب.ظ)، ♥فاطیما♥ (۰۵-۰۷-۹۶, ۰۳:۳۸ ب.ظ)، *Banooye eshgh* (۲۶-۰۵-۹۶, ۰۴:۴۰ ق.ظ)، anijoojook (۰۸-۰۶-۹۶, ۱۱:۰۵ ق.ظ)، آووووین (۲۸-۰۵-۹۶, ۱۲:۴۷ ب.ظ)، فریده اسدی (۱۴-۰۶-۹۶, ۰۹:۴۵ ق.ظ)، Tofighi (۲۵-۰۵-۹۶, ۰۵:۳۰ ب.ظ)، vajiheh88888888 (۰۲-۰۶-۹۶, ۰۹:۲۰ ب.ظ)، fatemeh13751375 (۰۲-۰۶-۹۶, ۰۵:۵۰ ب.ظ)، سروه23 (۲۶-۰۵-۹۶, ۰۶:۴۷ ب.ظ)، nilo.gh (۲۷-۰۵-۹۶, ۰۱:۳۹ ق.ظ)، kkkk (۱۱-۰۶-۹۶, ۰۱:۳۷ ب.ظ)، Mona133 (۱۰-۰۶-۹۶, ۰۹:۱۶ ب.ظ)، Fateemeh (۲۹-۰۵-۹۶, ۰۶:۰۸ ب.ظ)، Ati_mary (۲۹-۰۵-۹۶, ۰۶:۳۹ ب.ظ)، Shirin79 (۰۶-۰۶-۹۶, ۰۱:۱۸ ق.ظ)، setare66 (۰۶-۰۶-۹۶, ۰۱:۴۲ ق.ظ)، Arram6640 (۱۳-۰۶-۹۶, ۰۱:۲۶ ق.ظ)، dokhi-sheyton (۱۳-۰۶-۹۶, ۰۴:۴۹ ب.ظ)، author (۱۵-۱۱-۹۶, ۰۷:۳۱ ب.ظ)، نیـایــش (۳۱-۰۶-۹۷, ۰۳:۱۱ ب.ظ)، minaa (۰۱-۰۶-۹۸, ۰۶:۱۲ ب.ظ)، محمدر (۰۸-۰۲-۹۹, ۰۷:۴۵ ق.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان