امتیاز موضوع:
  • 8 رای - 4 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
با انجمن مشكل داريد ؟
آیا دادن اعتبار همون تشکر از کاربرانه؟؟
اگه اینطوره کاش طوری طراحی بشه که نام اعتبار دهنده مشخص بشه خیلی بهتره فکر میکنم اینطوری کاربر بیشتر تشویق میشه برای این کار
یه چیز دیگه در صندوق ارسال ها( تراز به راست)(تراز به مرکز)و(متن توجیه شده )حذف شده ...اولش بود ولی از دیروز حذف شده
بازنده میگه میشه اما سخته
برنده میگه سخته اما میشه

پاسخ
سپاس شده توسط: .RaHa. ، golabeton ، maedeh ، عسل6 ، صنم بانو
5 کاربر فعال در 15 دقیقه گذشته (3 عضو، 0 نفر از آن‌ها پنهان، و 1 مهمان).
Google، admin، sadaf، shazdekuchulu

تعداد کاربرای آنلاین رو اشتباه نشون میده
بچه فال فروشی را پرسیدم چه میکنی؟
گفت به ان هایی که در امروز خود مانده اند فردا می فروشم.

[عکس: treeswing.gif]
پاسخ
(۲۵-۰۷-۹۱، ۰۲:۴۳ ب.ظ)shazdekuchulu نوشته: 5 کاربر فعال در 15 دقیقه گذشته (3 عضو، 0 نفر از آن‌ها پنهان، و 1 مهمان).
Google، admin، sadaf، shazdekuchulu

تعداد کاربرای آنلاین رو اشتباه نشون میده
کاربرای آنلاین درسته
سایت تو فهرست انجمن های گوگل رفته
سر گوگل رو هم نمیشه کلاه گذاشت ! برای همین گوگل هر چند لحظه میاد سرک میکشه که سایت فعاله یا نه
گوگل نه عضوه و نه مهمان
پاسخ
سپاس شده توسط: shazdekuchulu ، .RaHa. ، golabeton ، maedeh ، عسل6 ، صنم بانو
(۲۵-۰۷-۹۱، ۰۲:۳۱ ب.ظ)sadaf نوشته: آیا دادن اعتبار همون تشکر از کاربرانه؟؟
اگه اینطوره کاش طوری طراحی بشه که نام اعتبار دهنده مشخص بشه خیلی بهتره فکر میکنم اینطوری کاربر بیشتر تشویق میشه برای این کار
یه چیز دیگه در صندوق ارسال ها( تراز به راست)(تراز به مرکز)و(متن توجیه شده )حذف شده ...اولش بود ولی از دیروز حذف شده

اعتبار همون مثبت / منفیه که کاربر به خاطر پست/تاپیک خوب و ضعیفش میگیره که در هیچ سایتی مشخص نیست که کی مثبت داده و کی منفی ، چون اگه مشخص بشه کاربرایی که منفی گرفتن با کاربرای منفی دهنده درگیر میشن !
تشکر کردن از کاربرا که نرم افزارشو تا چند روز آینده نصب میکنم .
ترازها رو هم که من ندیدم و نمیدونم چیه ! اصلا همچین چیزی بود ...!
پاسخ
سپاس شده توسط: shazdekuchulu ، .RaHa. ، golabeton ، maedeh ، عسل6 ، صنم بانو
چرا نمیشه هر چند تا امتیاز مثبت که خواستیم به کاربرا بدیم؟
این پیام رو میده:
خطا

شما به بیشترین حد مجاز اعتبار دادن در امروز رسیده‌اید.

پاسخ
(۲۵-۰۷-۹۱، ۰۳:۰۴ ب.ظ)admin نوشته:
(۲۵-۰۷-۹۱، ۰۲:۳۱ ب.ظ)sadaf نوشته: آیا دادن اعتبار همون تشکر از کاربرانه؟؟

اعتبار همون مثبت / منفیه که کاربر به خاطر پست/تاپیک خوب و ضعیفش میگیره که در هیچ سایتی مشخص نیست که کی مثبت داده و کی منفی ، چون اگه مشخص بشه کاربرایی که منفی گرفتن با کاربرای منفی دهنده درگیر میشن ! ولی در حال حاضر تو پروفایل کاربر جزییات اعتبار رو بزنی نشون میده
تشکر کردن از کاربرا که نرم افزارشو تا چند روز آینده نصب میکنم .
ترازها رو هم که من ندیدم و نمیدونم چیه ! اصلا همچین چیزی بود ...!
منظورم همون چپ چین راست چین خودمونه دیگه
روش که میری مینویسه تراز به چپ
بازنده میگه میشه اما سخته
برنده میگه سخته اما میشه

پاسخ
سپاس شده توسط: shazdekuchulu ، golabeton ، عسل6 ، صنم بانو
بچه ها اگه میخواین بدونید کیا بهتون امتیاز مثبت دادن برین توی پروفایلتون کنار امتیازها نوشته جزئیات اونو که بزنین مشخص میشه که برای چه پستی و کی بهتون امتیاز داده

پاسخ
(۲۵-۰۷-۹۱، ۰۳:۰۸ ب.ظ)shazdekuchulu نوشته: چرا نمیشه هر چند تا امتیاز مثبت که خواستیم به کاربرا بدیم؟
این پیام رو میده:
خطا

شما به بیشترین حد مجاز اعتبار دادن در امروز رسیده‌اید.
هر روز فقط تعدادی میتونی مثبت یا متفی بدی (فکرکنم 10تاست )
احتمالا ارسال امروزت تموم شده
پاسخ
سلام ادمین خسته نباشی...من تو ارسال مشکل دارم .ارسالام با تاخیره...هرچی پست مزارم پستام زیاد نمیشن....

سَر بِه سَر من نَذارید ادمـــــــــــــــــــــآ ....

پارتیِم خداستــــــــــــــــــــ ـــــــــــِِِِِ

پاسخ
(۲۷-۰۷-۹۱، ۰۴:۲۱ ب.ظ)setareh نوشته: سلام ادمین خسته نباشی...من تو ارسال مشکل دارم .ارسالام با تاخیره...هرچی پست مزارم پستام زیاد نمیشن....
سلام
وقت بخير
ارسال با تاخير براي سرعت اينترنته كه براي منم گاهي اينجوري ميشه
پستهايي هم كه ميدي داره حساب ميشه مثل همين پستت كه اينجا دادي كه الان 392 پست داري
براي نمونه قبل از پست دادن تعداد پستتو ببين و بعدش يه پست بده
پاسخ

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
100 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۰۱-۰۴-۰, ۰۹:۳۹ ب.ظ)، nafas (۲۹-۰۲-۰, ۰۲:۲۷ ب.ظ)، لیلی (۰۵-۰۵-۹۵, ۰۲:۳۳ ب.ظ)، sadaf (۱۸-۰۸-۹۸, ۱۱:۴۶ ب.ظ)، ~mahdis~ (۰۲-۰۳-۹۵, ۱۰:۳۹ ب.ظ)، زینب سلطان (۰۹-۰۴-۹۹, ۰۸:۴۲ ب.ظ)، v.a.y (۰۳-۰۷-۹۴, ۰۵:۵۰ ب.ظ)، Afsaneh (۰۵-۰۵-۹۵, ۰۲:۰۱ ق.ظ)، maedeh (۰۷-۰۴-۹۴, ۰۳:۴۸ ب.ظ)، Safsaf (۲۶-۰۴-۹۷, ۰۷:۵۹ ق.ظ)، N!rvana (۲۷-۰۵-۹۵, ۰۴:۲۱ ب.ظ)، ~ MoOn ~ (۲۲-۱۲-۹۵, ۱۱:۲۳ ب.ظ)، .ShahrzaD. (۲۶-۰۶-۹۵, ۰۶:۳۸ ب.ظ)، نیایش88 (۰۵-۰۵-۹۵, ۱۱:۴۰ ق.ظ)، Tasnim (۲۷-۱۱-۹۶, ۰۷:۲۰ ب.ظ)، ملکه برفی (۳۱-۰۳-۰, ۰۵:۰۷ ب.ظ)، مامان زهرا (۲۴-۰۶-۹۴, ۰۳:۲۸ ب.ظ)، hadis hpf (۲۴-۱۱-۹۵, ۰۴:۲۲ ق.ظ)، نويد (۳۰-۰۸-۹۹, ۰۳:۰۰ ق.ظ)، خانوم معلم (۲۶-۰۵-۹۵, ۰۹:۱۱ ب.ظ)، Ar.chly (۲۸-۰۵-۹۵, ۰۱:۵۴ ب.ظ)، .مليكا. (۲۳-۰۶-۹۴, ۰۲:۵۲ ب.ظ)، SilentCity (۰۶-۰۶-۹۴, ۰۶:۰۵ ب.ظ)، hedy (۲۴-۰۶-۹۴, ۱۲:۱۳ ب.ظ)، • Niha • (۱۵-۰۶-۹۵, ۰۴:۱۶ ق.ظ)، s@mir@ (۲۴-۰۶-۹۴, ۰۲:۲۷ ب.ظ)، ****Dayan**** (۰۸-۰۸-۹۴, ۰۱:۱۷ ب.ظ)، mercede (۲۱-۰۵-۹۴, ۰۵:۵۲ ب.ظ)، "MJ" (۱۹-۰۸-۹۴, ۰۸:۵۵ ب.ظ)، ghazaleh (۰۵-۰۶-۹۴, ۱۰:۴۹ ب.ظ)، نیاز (۱۹-۰۸-۹۴, ۰۶:۴۹ ب.ظ)، paniz1989 (۰۶-۰۷-۹۴, ۱۲:۱۲ ق.ظ)، Aiden22 (۰۵-۰۶-۹۴, ۰۶:۰۸ ب.ظ)، elham zelzele (۰۶-۰۸-۹۴, ۱۰:۲۶ ب.ظ)، *آسمان آبی* (۰۶-۰۸-۹۴, ۰۷:۲۱ ب.ظ)، دختر ایران (۱۸-۰۸-۹۴, ۱۱:۳۲ ق.ظ)، €ستايش€ (۰۴-۰۵-۹۵, ۰۷:۲۶ ب.ظ)، سرنای را (۲۲-۰۳-۹۵, ۰۷:۰۳ ب.ظ)، eris (۰۶-۰۶-۹۴, ۰۲:۰۶ ب.ظ)، ..MiSs ZaHRa.. (۱۵-۰۴-۹۴, ۰۱:۵۶ ق.ظ)، ❀ღÅℤⅈℕღ❀ (۱۳-۰۵-۹۴, ۰۸:۵۲ ق.ظ)، آشوب (۱۹-۰۸-۹۴, ۱۱:۱۶ ب.ظ)، HACKER80 (۲۷-۰۶-۹۴, ۱۲:۵۵ ق.ظ)، asi_0098 (۲۷-۰۵-۹۵, ۰۸:۱۴ ب.ظ)، فاطمه27 (۰۵-۰۶-۹۴, ۰۱:۵۱ ب.ظ)، za79 (۱۵-۰۴-۹۴, ۰۲:۴۰ ب.ظ)، hannaneh (۲۲-۰۴-۹۴, ۱۲:۲۱ ق.ظ)، رادوین (۱۹-۰۵-۹۴, ۱۲:۵۸ ق.ظ)، Death (۲۲-۰۳-۹۵, ۰۲:۳۹ ب.ظ)، deli67 (۱۸-۰۲-۹۵, ۰۵:۵۸ ب.ظ)، f-samiee-g (۱۹-۰۵-۹۴, ۰۶:۴۰ ق.ظ)، Reyhaneh.Z (۰۸-۰۵-۹۴, ۰۹:۵۵ ب.ظ)، Mobina zarei (۱۰-۰۵-۹۴, ۰۶:۳۸ ق.ظ)، fatemeh ghasemi (۱۴-۰۵-۹۴, ۰۴:۵۴ ب.ظ)، 2fan2314 (۰۶-۰۸-۹۴, ۰۷:۴۶ ب.ظ)، .:Mahdis (۱۵-۰۵-۹۴, ۰۲:۴۸ ب.ظ)، آیداموسوی (۲۰-۱۲-۹۵, ۱۱:۱۷ ب.ظ)، T a R a N e (۱۸-۰۲-۹۵, ۰۹:۲۲ ب.ظ)، رزبیتا (۲۴-۰۶-۹۴, ۰۲:۵۳ ب.ظ)، خیات (۱۵-۰۸-۹۴, ۰۵:۵۱ ب.ظ)، mania (۰۳-۰۹-۹۴, ۰۴:۰۵ ب.ظ)، امید (۲۴-۰۶-۹۴, ۱۲:۳۹ ب.ظ)، nza3380 (۲۷-۰۵-۹۵, ۰۲:۱۷ ق.ظ)، sarika (۰۷-۰۸-۹۴, ۱۲:۰۸ ق.ظ)، fatemeh . R (۲۱-۰۵-۹۵, ۱۰:۱۴ ب.ظ)، gelavizh (۰۳-۰۷-۹۴, ۰۲:۰۸ ق.ظ)، #*Ralya*# (۲۶-۰۵-۹۵, ۰۹:۳۶ ب.ظ)، Saffa (۰۴-۰۵-۹۵, ۱۰:۲۴ ب.ظ)، pani1989 (۰۳-۰۸-۹۴, ۰۳:۲۵ ب.ظ)، barooni (۲۶-۰۱-۹۶, ۰۹:۴۵ ب.ظ)، بهار۲۳ (۰۳-۰۹-۹۴, ۰۱:۱۲ ب.ظ)، زهرا خانم (۱۲-۰۸-۹۴, ۱۲:۴۳ ب.ظ)، aydil (۰۵-۰۵-۹۵, ۰۲:۲۶ ق.ظ)، صنم بانو (۳۰-۰۳-۰, ۰۸:۴۸ ب.ظ)، فائزه 2 (۰۵-۰۵-۹۵, ۰۵:۴۴ ب.ظ)، نفس2015 (۰۳-۰۹-۹۴, ۱۱:۱۰ ب.ظ)، hanane (۳۱-۰۲-۹۵, ۰۳:۲۳ ب.ظ)، elijoon267 (۲۴-۰۹-۹۴, ۰۳:۱۵ ب.ظ)، برف سیاه (۱۸-۰۹-۹۶, ۰۶:۴۵ ب.ظ)، .Arman. (۲۰-۰۵-۹۵, ۰۵:۰۸ ب.ظ)، bahari (۰۵-۰۵-۹۵, ۰۱:۳۸ ب.ظ)، عسل6 (۲۶-۰۵-۹۵, ۰۸:۳۰ ب.ظ)، bahana61 (۰۵-۰۵-۹۵, ۰۲:۰۹ ب.ظ)، نفس76 (۲۸-۰۲-۹۵, ۰۴:۱۲ ب.ظ)، noura (۲۰-۰۲-۹۵, ۱۱:۴۰ ب.ظ)، Sh@mim (۱۶-۰۲-۹۵, ۰۲:۰۶ ب.ظ)، طلایی (۳۱-۰۳-۹۵, ۱۰:۵۱ ب.ظ)، malihe95 (۱۹-۰۲-۹۵, ۱۲:۳۷ ب.ظ)، پریا14 (۱۹-۰۲-۹۵, ۰۲:۵۸ ب.ظ)، محـmahyaـیا (۱۹-۰۵-۹۵, ۰۶:۵۵ ب.ظ)، نازنين (۰۴-۰۵-۹۵, ۱۱:۵۹ ب.ظ)، ثـمین (۲۶-۰۵-۹۵, ۰۸:۳۵ ب.ظ)، maryamix (۲۷-۰۵-۹۵, ۰۱:۱۹ ب.ظ)، shaparak75 (۰۲-۰۴-۹۵, ۱۱:۳۱ ب.ظ)، sarin (۰۷-۰۵-۹۵, ۱۱:۳۹ ق.ظ)، دخترشب (۳۰-۰۳-۰, ۰۶:۰۰ ب.ظ)، Sezar (۰۴-۰۵-۹۵, ۰۸:۱۲ ب.ظ)، Saramah (۲۶-۰۵-۹۵, ۰۹:۰۹ ق.ظ)، AsαNα (۲۰-۰۹-۹۶, ۰۳:۳۲ ق.ظ)، ft.samadi (۰۴-۰۵-۹۵, ۱۰:۱۹ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان