معرفی کاربران تازه وارد انجمن
Information 
سلام به دوستان انجمن ایران رمان

این تاپیکو ایجاد کردم تا اعضاء تازه واردی که وارد انجمن میشن در صورت تمایل خودشونو برا سایر اعضاء معرفی کنند
هدف هم که مشخصه .... ایجاد رابطه صمیمانه و دوستانه بین کاربران

ممنون از همگی
maramaramara
پاسخ
سلام به کاربرای تازه وارد انجمن .... Tongue
من در عجبم چطور این تاپیک به این خوبی چرا اینقدر ساکته .... twol
از لیلی عزیزم تشکر میکنم که این تاپیک و زده .... aaj

حالا من میخوام با کمک اعضای تازه عضو شده و با هدف مشخص که ایجاد رابطه صمیمی و دوستی بین اعضای قدیم و جدید هست این تاپیک و احیا کنم ....aao
خوشحال میشم همراهیم کنید .... [عکس: fbc.gif]
خنده بر لب میزنم تا کَــس نداند رازِ من
ورنه این دنیا که مـــا دیدیم ، خندیدن نداشت ...! 
پاسخ
سپاس شده توسط:
Slm mn fatemeh Faraji Hastam 15salam hast va to tehran zendeghi mikonmShy
پاسخ
سپاس شده توسط:
(۱۲-۰۶-۹۳، ۰۹:۳۲ ب.ظ)_miss__hd_ نوشته: Slm mn fatemeh Faraji Hastam 15salam hast va to tehran zendeghi mikonmShy

سلام بر فاطمه ی عزیز ... خوش اومدی عزیزم ...
امیدوارم روزهای خوبی رو اینجا بگذرونی
راستی فاطمه جان توی انجمن انگلیسی نباید تایپ کرد [عکس: shy.gif]
پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام من ساراهستم 15ساله ازتهرانShy
خیلی خوشحالم که تواین سایت عضوشدم وامیدوارم دوستای خوبی پیداکنمAngel
پاسخ
سپاس شده توسط:
(۱۴-۰۶-۹۳، ۰۳:۲۴ ب.ظ)xsarax نوشته: سلام من ساراهستم 15ساله ازتهرانShy
سارا جان خیلی خوش اومدی امیدوارم در این سایت ساعات خوبی داشته باشی با دوستان و استفاده مفیدی داشته باش maramara
آرامش چیست  ؟
نگاه به گذشته و شکر خدا
نگاه به اینده و  اعتماد به خدا
نگاه به اطراف و جستجوی خدا
نگاه به درون و دیدن خدا
لحظه  هایت سر شار از بوی خدا  . . .
پاسخ
سپاس شده توسط:
(۱۲-۰۶-۹۳، ۰۹:۳۲ ب.ظ)_miss__hd_ نوشته: Slm mn fatemeh Faraji Hastam 15salam hast va to tehran zendeghi mikonmShy

خیلی خوش اومدی فاطمه جان امیدوارم دراینجا ساعات خوبی داشته باشی و بهره خوبی ببری از انجمن maramara
آرامش چیست  ؟
نگاه به گذشته و شکر خدا
نگاه به اینده و  اعتماد به خدا
نگاه به اطراف و جستجوی خدا
نگاه به درون و دیدن خدا
لحظه  هایت سر شار از بوی خدا  . . .
پاسخ
سپاس شده توسط:
مرسی زهراجانmara
پاسخ
سپاس شده توسط:
(۱۴-۰۶-۹۳، ۰۳:۲۴ ب.ظ)xsarax نوشته: سلام من ساراهستم 15ساله ازتهرانShy

سلام سارا جونی
خوش اومدی خانومی ...
من دوست تو ...[عکس: tongue.gif]
پاسخ
سپاس شده توسط:
همه ی دوستان خیلی خوش اومدید منم یاسمن هستم از آشناییتون خوشوقتمmaramaramaramaramaramaramaramara

در میان مردم چشمت نگاهی دیده ام
بی گناهی را در آغوش گناهی دیده ام

رمان"بی گناهی در آغوش گناه"

http://forum.iranroman.com/showthread.php?tid=126640
پاسخ
سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مى خواى عكس چه كسى رو تو انجمن ببينى ؟ d.ali 23 1,017 ۲۵-۰۴-۰، ۱۰:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: صنم بانو
  صبح جمعه انجمن بخیر d.ali 38 4,070 ۲۹-۱۰-۹۹، ۱۱:۳۱ ق.ظ
آخرین ارسال: sadaf
  امضا های جالب کاربران ایران رمان d.ali 9 503 ۰۱-۰۷-۹۹، ۰۲:۰۸ ق.ظ
آخرین ارسال: دخترشب

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
100 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۱۵-۰۱-۹۹, ۰۷:۲۶ ب.ظ)، لیلی (۲۸-۰۴-۹۴, ۱۲:۴۶ ق.ظ)، sadaf (۲۷-۰۱-۹۷, ۱۰:۵۹ ب.ظ)، زینب سلطان (۰۸-۰۸-۹۶, ۱۲:۰۰ ب.ظ)، v.a.y (۰۶-۰۲-۹۶, ۰۵:۲۸ ب.ظ)، N!rvana (۰۴-۰۹-۹۴, ۰۲:۱۳ ب.ظ)، ~ MoOn ~ (۲۸-۰۵-۹۴, ۱۰:۳۳ ب.ظ)، ملکه برفی (۲۸-۰۲-۹۷, ۱۲:۵۰ ق.ظ)، hadis hpf (۰۵-۰۳-۹۹, ۰۴:۵۵ ب.ظ)، نويد (۰۹-۰۹-۹۹, ۰۳:۵۰ ق.ظ)، Katayoon (۲۶-۱۰-۹۴, ۰۹:۰۸ ب.ظ)، خانوم معلم (۰۴-۰۶-۹۵, ۰۵:۴۴ ب.ظ)، .مليكا. (۲۵-۰۵-۹۴, ۱۱:۵۶ ق.ظ)، SilentCity (۲۰-۰۴-۹۴, ۰۷:۵۲ ب.ظ)، farnoosh-79 (۲۵-۰۵-۹۴, ۱۲:۱۴ ب.ظ)، • Niha • (۱۶-۰۹-۹۵, ۰۸:۰۴ ب.ظ)، ****Dayan**** (۱۱-۰۶-۹۴, ۱۲:۴۷ ب.ظ)، mercede (۰۲-۰۶-۹۴, ۰۳:۱۳ ب.ظ)، raha22 (۲۸-۰۵-۹۴, ۱۱:۵۵ ب.ظ)، elham zelzele (۱۹-۰۴-۹۴, ۰۸:۱۹ ب.ظ)، ♢Toktam♢ (۲۸-۰۴-۹۴, ۰۳:۱۲ ق.ظ)، الهه ی شب (۲۱-۰۴-۹۴, ۰۴:۲۹ ب.ظ)، سرنای را (۰۵-۰۳-۹۵, ۱۰:۴۷ ب.ظ)، heliia (۱۰-۰۹-۹۴, ۰۸:۴۱ ب.ظ)، eris (۰۲-۰۶-۹۴, ۰۳:۱۱ ب.ظ)، nobody (۲۸-۰۴-۹۴, ۱۲:۴۸ ق.ظ)، 2okhtarak (۱۲-۰۴-۹۴, ۱۰:۵۵ ب.ظ)، ..MiSs ZaHRa.. (۲۸-۰۴-۹۴, ۰۳:۰۹ ب.ظ)، ❀ღÅℤⅈℕღ❀ (۲۰-۰۴-۹۴, ۱۱:۳۸ ق.ظ)، آشوب (۲۸-۰۵-۹۴, ۰۹:۱۳ ب.ظ)، asi_0098 (۰۸-۰۵-۹۵, ۰۳:۳۱ ب.ظ)، zeinab.r.1999 (۱۹-۰۹-۹۴, ۱۱:۵۸ ق.ظ)، فاطمه27 (۲۴-۰۵-۹۴, ۰۲:۰۴ ق.ظ)، hannaneh (۲۵-۰۵-۹۴, ۰۳:۱۰ ب.ظ)، مارکیز (۰۴-۱۱-۹۵, ۱۲:۲۸ ق.ظ)، Death (۲۹-۰۳-۹۵, ۰۲:۰۸ ب.ظ)، deli67 (۱۴-۰۹-۹۴, ۱۱:۳۷ ب.ظ)، f-samiee-g (۰۲-۰۶-۹۴, ۰۳:۱۰ ب.ظ)، 2fan2314 (۱۴-۰۹-۹۴, ۰۳:۱۳ ب.ظ)، Scαяєcяσω × (۲۶-۰۵-۹۴, ۰۶:۴۴ ق.ظ)، RASHNOU (۲۷-۰۵-۹۴, ۰۱:۰۱ ق.ظ)، saman22 (۲۷-۰۵-۹۴, ۱۱:۲۲ ب.ظ)، parysa7 (۱۲-۰۷-۹۴, ۰۸:۳۸ ب.ظ)، مهسا هسدم (۱۲-۰۸-۹۴, ۱۰:۳۴ ق.ظ)، #*Ralya*# (۱۲-۰۸-۹۴, ۰۵:۰۸ ب.ظ)، avapars (۰۴-۰۳-۹۶, ۰۵:۱۷ ب.ظ)، barooni (۱۶-۰۴-۹۶, ۰۸:۳۴ ب.ظ)، زهرا خانم (۱۰-۰۸-۹۴, ۰۲:۱۲ ق.ظ)، mar°_°mar (۱۵-۰۸-۹۴, ۰۳:۳۴ ب.ظ)، صنم بانو (۲۷-۱۰-۹۹, ۰۴:۳۴ ق.ظ)، شقایق سرخ (۲۹-۰۹-۹۴, ۱۰:۱۶ ق.ظ)، فری دات کام (۰۴-۱۰-۹۴, ۰۷:۵۲ ب.ظ)، فائزه 2 (۲۶-۱۰-۹۴, ۱۲:۰۰ ب.ظ)، عطرا (۰۱-۰۹-۹۴, ۰۳:۰۴ ب.ظ)، آق جمشید (۲۸-۱۰-۹۴, ۰۴:۲۸ ق.ظ)، hanane (۲۷-۰۳-۹۵, ۰۵:۵۴ ب.ظ)، ӄoCholOo (۲۹-۰۹-۹۴, ۱۲:۵۵ ق.ظ)، زی زی خانم (۳۰-۰۹-۹۴, ۰۱:۰۸ ق.ظ)، برف سیاه (۰۸-۰۸-۹۶, ۱۲:۲۰ ق.ظ)، عسل6 (۲۷-۰۶-۹۵, ۰۱:۲۲ ق.ظ)، پژمان فروزش راد (۲۶-۰۲-۹۶, ۰۴:۵۱ ب.ظ)، Maral76 (۱۲-۰۲-۹۵, ۰۴:۳۳ ب.ظ)، M@rzi (۲۸-۰۴-۹۵, ۰۳:۰۵ ب.ظ)، نازنين (۰۵-۰۴-۹۵, ۱۱:۰۴ ب.ظ)، ثـمین (۱۶-۰۲-۹۶, ۱۱:۲۳ ب.ظ)، Amir ALI (۰۶-۰۴-۹۵, ۰۳:۴۷ ب.ظ)، 1232Tarannom (۰۶-۰۴-۹۵, ۰۲:۲۷ ق.ظ)، zo68 (۰۶-۰۲-۹۶, ۰۲:۵۱ ب.ظ)، Melinaw (۰۵-۰۴-۹۵, ۰۷:۵۶ ب.ظ)، دخترشب (۰۸-۰۸-۹۶, ۰۲:۰۴ ب.ظ)، AsαNα (۲۳-۰۴-۹۶, ۰۱:۳۲ ب.ظ)، طلسم شده (۳۱-۰۴-۹۵, ۱۱:۵۵ ب.ظ)، ارام ارامش (۰۴-۰۵-۹۵, ۰۸:۰۰ ب.ظ)، sara bano (۲۷-۰۴-۹۵, ۰۸:۴۸ ب.ظ)، Tamana (۰۲-۰۶-۹۵, ۰۴:۴۵ ب.ظ)، یاس ارغوان (۱۹-۰۷-۹۵, ۱۲:۱۶ ب.ظ)، d.ali (۰۲-۰۲-۹۷, ۱۲:۵۴ ب.ظ)، * م .عباس زاده* (۱۴-۰۷-۹۵, ۰۳:۳۰ ق.ظ)، negar81 (۰۱-۰۸-۹۵, ۰۲:۵۹ ب.ظ)، daryaeearam (۰۸-۰۲-۹۶, ۰۱:۲۵ ب.ظ)، .AtenA. (۰۴-۰۳-۹۶, ۰۵:۲۰ ب.ظ)، یه دختر تنها (۱۱-۰۹-۹۵, ۰۸:۳۲ ب.ظ)، ایانا (۱۱-۰۵-۹۶, ۰۷:۰۹ ب.ظ)، دختربهار (۰۹-۰۹-۹۵, ۱۰:۰۱ ب.ظ)، میثم 7 (۱۸-۰۹-۹۵, ۰۹:۱۵ ب.ظ)، •Vida• (۲۰-۰۳-۹۶, ۰۷:۲۶ ب.ظ)، M*I*N*A (۰۲-۰۴-۹۶, ۰۴:۲۸ ق.ظ)، :)nafas (۲۰-۱۰-۹۵, ۰۴:۲۷ ب.ظ)، ستاره ی احساس (۰۴-۰۳-۹۶, ۰۵:۴۱ ب.ظ)، یاس امینالدوله (۰۷-۰۲-۹۶, ۰۳:۰۳ ب.ظ)، ساسی (۰۶-۰۲-۹۶, ۰۲:۵۰ ب.ظ)، ♥هستی♥ (۲۹-۱۱-۹۷, ۰۳:۴۸ ب.ظ)، Elesa (۲۶-۰۳-۹۶, ۱۱:۵۳ ق.ظ)، دلسا موسوی (۰۴-۰۳-۹۶, ۰۵:۱۷ ب.ظ)، Atoosa Rad (۲۴-۰۴-۹۶, ۰۱:۰۴ ب.ظ)، P.A✔ (۳۰-۰۱-۹۶, ۰۷:۳۶ ب.ظ)، من تنها (۳۱-۰۱-۹۶, ۰۷:۳۴ ب.ظ)، -paria- (۳۱-۰۱-۹۶, ۰۷:۴۰ ب.ظ)، امید.ج (۰۱-۰۲-۹۶, ۰۷:۴۵ ب.ظ)، karen-A (۰۶-۰۲-۹۶, ۰۹:۲۲ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان