نظرسنجی: با ایجاد چت روم در انجمن موافق هستید یا خیر ؟
این نظرسنجی بسته شده است.
موافقم
86.67%
26 86.67%
موافق نیستم
13.33%
4 13.33%
مجموع 30 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 2 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
لطفا" کاربران عزیز نظر بدن
سلام
همونطور که دوستان عزیز مطلع هستن مدتیه که چت روم از سایت حذف شده و دلیل حذفش هم کاربرانی بودن که عمومی بودن چت روم رو در نظر نگرفتن و از الفاظ و کلمه های نامناسب در بحث هاشون استفاده کردن .
من خودم به شخصه معتقدم که چت روم برا انجمن لازمه و باعث ارتباط و دوستی بیشتر بین کاربران عزیز تو سایت میشه
حالا با وجود چت روم در انجمن موافق هستین یا نه ؟

********البته به شرط رعایت کردن قوانین چت روم********

لطفا" از دکمه نظرسنجی بالای صفحه استفاده کنید

با توجه به اینکه تعداد نفرات موافق بیشتر از مخالف ها بود مدیریت انجمن به نظر کاربران احترام گذاشته و قراره که چت روم دوباره در انجمن قرار بگیره
منتها !!!
اگه خدایی نکرده کاربری در چت روم :

1 - از الفاظ رکیک استفاده کنه
2 - به کاربرای دیگه توهین کنه
3 - شماره تلفن و یا آیدی خودشو بزاره
4 - تبلیغات نامناسب کنه

بلافاصله بن خواهد شد

موافقمmara
میدونی بهشت کجاست؟؟؟
یه فضای چن وجب در چن وجب که بین بازوهای کسی که دوسش داریه!!!
من موافقم به شرط اینکه ادب رعایت بشه و به هم احترام بزارن
اگرم برای چت روم آدمین یه ناظم انتخاب کنه که حواسش به چت باشه و بایگانی رو هر روز بخونه خیلی خوبه
اینطوری همه رعایت میکنن که چه سایت شلوغ باشه چه نباشه درست حرف بزنندmaramaramara
و خدایی که در این نزدیکیست..!
سپاس شده توسط: v.a.y ، لیلی ، varesh ، مهربان ، R a n A ، MeNa ، .RaHa. ، ونوشه ، ice Girl ، _RaHa_ ، _RaHa_ ، _Mystery_ ، _Mystery_
من هم با نظر زینب جان کاملا موافقم و معتقدم چت روم اترکتیو بسیار بالایی برای انجمن داره
البته منوط به رعایت دوستان ...mara
دیشب خوابت را دیدم..
صبح،
شمعداني باغچه مان گل از گلش شکفته بود...
باسلام به همه دوستان و مدیران
بیزحمت قوانین رو هم بگید
و
اگه ممکننه با کسانی که چت روم رو بهم میریزند برخورد بشه
یعنی اونارو بن کنید تا دیگه نتونن وارد شن
maramara
بدرود
سپاس شده توسط: زینب سلطان ، لیلی ، .RaHa. ، ونوشه ، ice Girl ، _Mystery_ ، _Mystery_ ، _Mystery_
موافقمfbcfbcfbcfbc
سپاس شده توسط: زینب سلطان ، لیلی ، .RaHa. ، ونوشه ، ice Girl ، _Mystery_ ، _Mystery_
با نظر بچه ها موافقمmaramaramaramara
من زنم!

و به همان اندازه از هوا سهم میبرم که

ریه های توسهم میبرد

می دانی؟

درد آور است که من آزاد نباشم

که تو به گناه نیفتی

قوس ها ی بدنم، به چشمهایت

بیشتر ازتفکرم می آیند دردم می آید

که باید لباس هایم را

با میزان ایمان شما تنظیم کنم.
سیمین دانشور

سپاس شده توسط: زینب سلطان ، لیلی ، .RaHa. ، ونوشه ، ice Girl ، _Mystery_ ، _Mystery_ ، _Mystery_
maraمــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــوافــــــــــــــــــــــقـــــــــــــــــــــــــمmaramara
بهترین نیستم..اما.. گردن م کلفته بهترینارو میخوام..
سپاس شده توسط: زینب سلطان ، لیلی ، .RaHa. ، ونوشه ، ice Girl ، _Mystery_
از اونجایی که دکمه مخالف عقده ای میشد...منم مخالف زدم...کم نیاره گناه داره خو.......
xcvbmaraع

من به هر تحقيري كه شدم با صداي بلند خنديدم ‌.
نام مرا گذاشتند ‌با جنبه‌ ! بي آنكه بدانند؛
خنديدم تا كسي صداي شكسته شدن قلبم را نشنود
.mara.
سپاس شده توسط: زینب سلطان ، لیلی ، .RaHa. ، ونوشه ، ice Girl ، _Mystery_ ، _Mystery_
منم موافقم باشه.
لبخند بزن بدون انتظار پاسخی از دنیا ......

بدان روزی دنیا آنقدر شرمنده میشود که بجای پاسخ لبخند با تمام سازهایت

میرقص د...
سپاس شده توسط: زینب سلطان ، لیلی ، ونوشه ، ice Girl ، _Mystery_ ، _Mystery_ ، _Mystery_