امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
با طالع بيني خوردن غذاها و روزهای هفته
خوردن غذاهانيز طالع بینی دارد و شما ميتوانيد درهر يك از روزهاي مختلف هفته، متناسب با هر روز غذاهاي مشخصي را مصرف كنيد. شبكه خبري تورنتو نيوز در مقالهاي در اين باره آورده است كه غذاهاي ايدهآل و متناسب با روزهاي مختلف هفته عبارتند از:
- شنبه: اين روز نماد سياره كيوان است. از آنجا كه ساختار اين سياره از روغن است لذا ميتوانيد در اين روز با خيال راحت از خوردن غذاهاي چرب و لذيذ، لذت ببريد.
- يكشنبه: بر اساس طالع بینی روزهاي هفته، يكشنبه روز خورشيد است كه نماد درخشش و زندگي است و در اين روز ميتوان انواع مواد غذايي شامل گياهان، سبزيجات، ميوهها و انواع منابع گوشتي را مصرف كرد.
- دوشنبه: اين روز هفته «روز ماه» خوانده ميشود و ماه نيز نماد عنصر آب است و به همين دليل توصيه ميشود كه از مواد خوراكي حاوي ذخيره آب بيشتر مثل هندوانه، خيار و كدو تنبل و ساير ميوهها و سبزي آبدارتر استفاده كنيد.
- سهشنبه: روز سياره مريخ است كه گفته ميشود فرمانرواي روز و ساطعكننده حرارت است. لذا گفته ميشود كه براي هماهنگي بدن با اين روز بهتر است از موادغذايي كه طبع گرمتري دارند مثل انبه، خرما و آناناس مصرف كنيد.
- چهارشنبه: روز متعلق به عطارد است كه به عنوان يك سياره دوگانه شناخته ميشود و بنابراين مصرف تمام انواع مواد غذايي در اين روز هفته توصيه ميشود.
- پنجشنبه: نيز روز متعلق به سياره مشتري است و به همين دليل براي هماهنگي با اين روز خوردن مواد غذايي زرد و نارنجي رنگ مثل پرتقال، ليمو و موز مفيد است.
- جمعه: اين روز هم متعلق به سياره دوگانه عطارد بوده و بنابراين مصرف همه انواع مواد غذايي در روز جمعه بلامانع است.
پاسخ
سپاس شده توسط:
من که برام فرقی نمی کنه هر چی هر روزی که ببینم می خورم
حکایت من ، حکایت کسی ست که عاشق دریا بود اما قایق نداشت.
دلباخته سفر بود همسفر نداشت
زخم داشت اما ننالید گریه کرد اما اشک نریخت .
حکایت من ، حکایت چوپان بی گله .
 و ساربان بی شتر است ...
حکایت کسی که پر از فریاد بود .......
اما سکوت کرد ...
پاسخ
سپاس شده توسط:
جالب بود.

سَر بِه سَر من نَذارید ادمـــــــــــــــــــــآ ....

پارتیِم خداستــــــــــــــــــــ ـــــــــــِِِِِ

پاسخ
سپاس شده توسط: