امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
این خانم پس از تغییر [color=#ff0000]جنسی[/color]ت شوهرش دوباره با او ازدواج کرد
بری و آنی واتسون برای اولین بار در سال 2002 به عنوان زن و شوهر با هم ازدواج کردند. حالا نه سال از آن زمان گذشته و آنها مجددا با یکدیگر پیمان ازدواج می بندند، قبل از این هم، آنها یک زن و شوهر بودند. عکس جدید این زن و شوهر نشان می دهد این دو بعنوان یک زوج خیلی خوشحال تر از گذشته به نظر می رسند.به گزارش پارس ناز البته، همه چیز همیشه بر وفق مراد آنی و جین نبوده است. روابط آنها با چالش هایی روبرو شد، مخصوصاً زمانی که آنی پی برد بری تمایل دارد جنسیت خود را تغییر دهد.

اما عاقبت، اوضاع پایان خوشی داشت. آنی ۵۳ ساله زمانی را به یاد می آورد که با شنیدن حرف بری برای تغییر جنسیتش چقدر عصبانی شد. در آن زمان بری ۴۳ ساله راننده اتوبوس بود. آنی بر این باور بود که بری با وجود زن دیگری به وی خیانت می کند. وی مطلقاً هیچ نظری در مورد اینکه چرا بری واقعاً خواست یک زن باشد، نداشت. این زوج از آن پس راه طولانی را پیمودند و هم اکنون یک زوج خوشبخت هستند. متوجه شدم بری، و در حال حاضر جین، زمانی که خیلی جوان بود با پسران دیگر فرق داشت.

[عکس: 0.495990001345275960_parsnaz_ir.jpg]

طبیعت وی طوری بود که بیشتر تمایل داشت با دختران لی لی بازی کند تا با پسران، فوتبال. وی هنگامی که در خانه تنها بود لباس های مادرش را می پوشید. بری می گفت: با پوشیدن لباس های خودم احساس می کردم زندانی شدم.وقتی که وی مسن تر شد، شروع به خرید لباس های زنانه کرد و در جاهایی که هیچکس وی را نمی شناخت، آنها را می پوشید و قدم می زد. اگرچه وی به تفاوت هایش با زنان واقف بود، اما بری ناامید و بیچاره این وضعیت را درخور و شایسته خود ندانست و در سال ۱۹۹۵شروع به قرار گذاشتن با زنان نمود.

زمانی که وی با آنی ملاقات کرد، آنها خیلی سریع با هم به تفاهم رسیدند. جین می گوید: با وجود بحران هویتی که داشتم، کاملاً مجذوب آنی شدم.آنها خیلی زود و با خوشحالی تمام با هم ازدواج کردند.با این حال، خیلی چیزها بعد از ازدواج تغییرکرد، این اواخر وقتی آنی خانه را ترک می کرد، جین لباس های وی را می پوشید. در سال ۲۰۰۸ آنی احساس کرد یه اشتباهاتی شده و جین همه چیز را اعتراف کرد.هنگامی که آنی برای اولین بار دید که شوهرش لباس زنانه پوشیده است، داشت دیوانه می شد. وی می گوید: اولین بار که دیدم جین پیراهن پوشیده، شروع کردم با قیچی آن را پاره کردم.

آنی، حتی پس از آنکه حقیقت را دریافت، به مرور زمان فهمید احساساتش نسبت به شوهرش تغییری نکرده. این مقارن با زمانی بود که جین شروع به پوشیدن لباس زنانه در ملأ عام و استفاده از هورمون های زنانه برای کاهش موهای زائد بدن و نرم کردن پوست خود کرد. هنگامی که این زوج در سال ۲۰۰۹ دوباره با یکدیگر پیمان ازدواج بستند، آنها حتی بیشتر از مراسم عروسی اولشان خوشحال بودند.

آنها برای خرید لباس با هم به فروشگاه رفتند و هردو دسته گل گرفتند. آنی می گوید: من هنوز عاشق و شیفته او هستم، چه باری باشد و چه جین. حتی زمانی که وی بدون آنکه از من بپرسد، لباسهای مرا پوشید و مرا به مرز دیوانگی کشاند.جین اذعان می کند: ممکن است مردم فکر کنند من عجیب و غریب یا دمدمی مزاج هستم، اما مهمترین مسأله برای من این است که همسرم هنوز مرا عاشقانه دوست دارد.
پاسخ
سپاس شده توسط: yasi ، رها ، *Zahra*
زن بودن چقد بش مياد...خومشل شده:دي
دكتر چه مهربونه...
درد منو ميدونه....
با شادي و با خنده زخم منو ميبنده...
ميگه مريض كوچولو,كوچولوي موچولو....
برو بخواب تو خونه دواي تو همينه...
تا كه بشي سلامت,خوشحال و شاد و راحت...: دي
پاسخ
سپاس شده توسط: