امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یه داستان خوب(ضد پسر)
داستان کوتاه و مفید

یه روز یه زن و مرد ماشینشون تصادف ناجوری میکنه و هر

دو ماشینبه شدت داغون میشه، ولی هر دو نفر سالم میمونن.

و- ببین چیکار کردی خانم! ماشینم داغون شده!

– آه چه جالب، شما یه مرد هستید!

مرد با تعجب میگه:

– بله، چطور مگه؟

– چقدر عجیب! همه چیز داغون شده ولی ما دو نفر کاملاً

سالم هستیم!

– منظورتون چیه؟

– این باید نشونه ای از طرف خدا باشه که اینجوری با هم

ملاقات کنیم و آشنا بشیم!

مرد با هیجان زیادی میگه:

– اوه بله، کاملاً موافقم! این حتماً نشونه خوبیه!

زن دوباره نگاهی به ماشین میکنه و میگه:

– یه معجزه دیگه! ماشین من کاملاً داغون شده ولی این بطری

مشروب کاملاً سالمه! این یعنی باید این آشنایی رو

جشن بگیریم!

– بله بله، حتماً همینطوره! کاملاً موافقم!

زن در بطری رو باز میکنه و به طرف مرد تعارف میکنه،

مرد هم بطری

رو تا نصف سر میکشه و برمیگردونه به زن.

ولی زن در بطری رو میبنده و دوباره برمیگردونه به مرد! مرد

با تعجب میگه:

– مگه شما نمینوشین؟

زن با شیطنت خاصی میگه:

– نه عزیزم، فکر کنم الان بهتره منتظر پلیس باشیم !!!!asna
پاسخ
خیلی زن بدجنسی بودهazsx
بازنده میگه میشه اما سخته
برنده میگه سخته اما میشه

پاسخ
سپاس شده توسط:
یعنی عاشق این خباثت زنام... لامصبا شیطونم جلوشون لنگو میندازه زمینasna
رمان من : من و داداشم و دوتای دیگه

پاسخ
سپاس شده توسط:
خوب چرا آخه؟
خانوما جواب بدن
چیه؟ چی فکر میکنین؟ الان این زرنگیه؟ برنده شده؟ چیه آیا
خدایی مردا چی فکر میکنن شماها به چی....
پاسخ
سپاس شده توسط:
(۲۵-۰۵-۹۵، ۰۴:۰۸ ق.ظ)پژمان فروزش راد نوشته: خوب چرا آخه؟
خانوما جواب بدن
چیه؟ چی فکر میکنین؟ الان این زرنگیه؟ برنده شده؟ چیه آیا
خدایی مردا چی فکر میکنن شماها به چی....

مردا ؟ مردا به همه چیز فکر میکنن به جز احساسات زنا ..
اقایون جواب بدن .. چرا این همه مردا از احساسات .. جسم .. روح و روان و همه چیز زنا استفاده کنن ..
ولی زنا حتی یک همچین کار کوچیکیم. . که حتی واقعی نیست و فقط طنز رو انجام ندن؟
اول مردا برن احساسات و عواطف زنان رو یاد بگیرن .. خودشونو درست کنن.. بعد ببینیم کی واقعا مقصره..
برنده نشده .. اما زن با همین شیطنتاش زنه .. مثل مردا که با محکم بودن مردن..
ما را به نیمه پر لیوان چه کار ¿?
این باقی سمیست که پیشتر خورده ام..

پاسخ
سپاس شده توسط:
من نمی دونم چرا بعضی از زنامون اینقد عقده اینو دارن ی مرد بچزوننداصلا نمی فهمم ...می گی می خوام باهاشون رقابت کنم چون برابر اونام حتی بیشترم هستم ولی با این کارا فقط خودمون کوچیک می کنیم ...مثلا تو همین رمانا حق ۱۰۰٪به مرده می دم منی که خارج از گود نشستم ...ولی دختره ی جوری رفتار میکنه که کل حقای دنیا باید به طرف اون باشه.......اعتماد بنفس خوبه رقابت خوبه ولی از اینا خوبتر منطق هستش اگه منطق داشته باشیم خود به خود همه چی درست میشه همه چی همه چی نه ولی اینکه ۷۰٪حل بشه احتمالش زیاده .....الان مردا رو دیدین با این ریخت قیافه عقده زن بودن دارن زنام چن نسله دلشون می خواد پسر می بودن ....چی میشه ادم خودش باشه و حوا هم خودش ی لحظه فک کنین جای اینا عوض شده دلت می پوکخ از خنده.... حالا نمی دونم مرد بودن چی داره که بعضی از زنا خودشون واسش می کشن لباس مردونه می پوشن مث مردا رفتار می کنن تو جمع می شینن پیش مردا و از سیاست اقتصاد حرف می زنن....اگه قرار بود مرد باشی که زن افریده نمی شدی .....اگه مرد با منطق با زن رفتار می کرد زنم همین طور خوب میشد اگه هردو قدرت و نقصاشون قبول می داشتن .....الان از کل این داستان فهمیدم زنه بدجنس شیطان صفت بوده و مرده هم ساده لوح احمق والاه نگین شما هم متوجه نشدین...

و به کوتاهی آن لحظه ی شادی که گذشت،غصه هم می گذرد،!آنچنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند،لحظه ها عریانند. به تن لحظه خود، جامه اندوه مپوشان هرگز
پاسخ
سپاس شده توسط:
(۲۵-۰۵-۹۵، ۱۰:۱۲ ق.ظ)برف سیاه نوشته: من نمی دونم چرا بعضی از زنامون اینقد عقده اینو دارن ی مرد بچزوننداصلا نمی فهمم ...می گی می خوام باهاشون رقابت کنم چون برابر اونام حتی بیشترم هستم ولی با این کارا فقط خودمون کوچیک می کنیم ...مثلا تو همین رمانا حق ۱۰۰٪به مرده می دم منی که خارج از گود نشستم ...ولی دختره ی جوری رفتار میکنه که کل حقای دنیا باید به طرف اون باشه.......اعتماد بنفس خوبه رقابت خوبه ولی از اینا خوبتر منطق هستش اگه منطق داشته باشیم خود به خود همه چی درست میشه همه چی همه چی نه ولی اینکه ۷۰٪حل بشه احتمالش زیاده .....الان مردا رو دیدین با این ریخت قیافه عقده زن بودن دارن زنام چن نسله دلشون می خواد پسر می بودن ....چی میشه ادم خودش باشه و حوا هم خودش ی لحظه فک کنین جای اینا عوض شده دلت می پوکخ از خنده.... حالا نمی دونم مرد بودن چی داره که بعضی از زنا خودشون واسش می کشن لباس مردونه می پوشن مث مردا رفتار می کنن تو جمع می شینن پیش مردا و از سیاست اقتصاد حرف می زنن....اگه قرار بود مرد باشی که زن افریده نمی شدی .....اگه مرد با منطق با زن رفتار می کرد زنم همین طور خوب میشد اگه هردو قدرت و نقصاشون قبول می داشتن .....الان از کل این داستان فهمیدم زنه بدجنس شیطان صفت بوده و مرده هم ساده لوح احمق والاه نگین شما هم متوجه نشدین...
خب یعنی شما میگی زنا بشینن راجب به مدل آرایش و لباس حرف بزنن؟؟!!
بعد مردا راجب سیاست و اقتصاد حرف بزن؟؟!
به نظر من این اصلا منطق نیست منطق اینکه هر کی با هر جنسیتی میتونه هر کار که بخواد بکنه..میتونه با اینکه دختره بره مکانیک ..یا پسره بره آشپزی یاد بگیره..عیبش چیه؟؟!!
هر کی بخواد میتونه هر طور بخواد رفتار کنه چه مرد باشه چه زن..هیچ کسم حق نداره بهش بگه تو مذکری این چیزا برات عیبه مثل زنا میشی..
و اینکه ظاهر رو باهات موافقم..مردا و زنا باید توی ظاهر مثل جنسیتشون باشن..
و اینکه به نظرم این داستان نشون میده مرده احمقه..والا..من بگم بپر تو چاه تو باید بپری؟؟!!
الها من به اندازه زیبایی تو تنهایم
تو به اندازه تنهایی من زیبایی!
پاسخ
سپاس شده توسط:
(۲۵-۰۵-۹۵، ۱۱:۴۸ ق.ظ)#*Ralya*# نوشته:
(۲۵-۰۵-۹۵، ۱۰:۱۲ ق.ظ)برف سیاه نوشته: من نمی دونم چرا بعضی از زنامون اینقد عقده اینو دارن ی مرد بچزوننداصلا نمی فهمم ...می گی می خوام باهاشون رقابت کنم چون برابر اونام حتی بیشترم هستم ولی با این کارا فقط خودمون کوچیک می کنیم ...مثلا تو همین رمانا حق ۱۰۰٪به مرده می دم منی که خارج از گود نشستم ...ولی دختره ی جوری رفتار میکنه که کل حقای دنیا باید به طرف اون باشه.......اعتماد بنفس خوبه رقابت خوبه ولی از اینا خوبتر منطق هستش اگه منطق داشته باشیم خود به خود همه چی درست میشه همه چی همه چی نه ولی اینکه ۷۰٪حل بشه احتمالش زیاده .....الان مردا رو دیدین با این ریخت قیافه عقده زن بودن دارن زنام چن نسله دلشون می خواد پسر می بودن ....چی میشه ادم خودش باشه و حوا هم خودش ی لحظه فک کنین جای اینا عوض شده دلت می پوکخ از خنده.... حالا نمی دونم مرد بودن چی داره که بعضی از زنا خودشون واسش می کشن لباس مردونه می پوشن مث مردا رفتار می کنن تو جمع می شینن پیش مردا و از سیاست اقتصاد حرف می زنن....اگه قرار بود مرد باشی که زن افریده نمی شدی .....اگه مرد با منطق با زن رفتار می کرد زنم همین طور خوب میشد اگه هردو قدرت و نقصاشون قبول می داشتن .....الان از کل این داستان فهمیدم زنه بدجنس شیطان صفت بوده و مرده هم ساده لوح احمق والاه نگین شما هم متوجه نشدین...
به نظر من این اصلا منطق نیست منطق اینکه هر کی با هر جنسـ ـیتی میتونه هر کار که بخواد بکنه..میتونه با اینکه دختره بره مکانیک ..یا پسره بره آشپزی یاد بگیره..عیبش چیه؟؟!!
هر کی بخواد میتونه هر طور بخواد رفتار کنه چه مرد باشه چه زن..هیچ کسم حق نداره بهش بگه تو مذکری این چیزا برات عیبه مثل زنا میشی..
و اینکه ظاهر رو باهات موافقم..مردا و زنا باید توی ظاهر مثل جنسـ ـیتشون باشن..
و اینکه به نظرم این داستان نشون میده مرده احمقه..والا..من بگم بپر تو چاه تو باید بپری؟؟!!
اصلا من نگفتم دختر برسر ارایش صحبت کنه ولی مرد سیاست دار باشن می ری اونور اب کلی مرد ارایشگر می بینی که از صد تا زن بهتر ارایش می کنه ولی رو کی ارایش می کنه مهمه به زن رژ لب می زنه نه به مردا اینو قبول که داری صد تا زنم پیدا میشه که از کلی مرد سیاست مدارتر هستش...حرف من اینه باید با منطقش بریم جلو نه اینکه خودمو به جنس مقابل ثابت کنم...تو ایران داریم می بینیم که جنسیتا دارن همدیگر می کوبن برن بالا ....تو از پسری که صداشو نازک کنه عشوه بیاد ابرو برداره ارایش کنه بدت میاد میگی پسر ابهتش درسته ....حالا ی سوال پیش میاد ایا دختری که صداشو کلفت کنه اخلاقش مردونه باشه اجازه بده سیبیلاش در بیان ی پسر ازش خوشش میاد ؟؟؟؟؟میگم هرکی با روحیاتش بره ی حرفه رو ولی منطقی ادامه بده ..... دقت کردین دخترا تو رمانا فقط با پسرا کورس می زارن اونم برا رو کم کنی چرا هیچ وقت نمیان با ی دختر کورس بزارن مگخ نمی گن ما دخترا از پسرا قوی تریم پس چرا با قوی تر رقابت نمی کنن دست گذاشتن رو ضعیف کشی ....من نمی تونم به عنوان ی دختر چیز سنگین بلند کنم و ی پسر هم صلاحی به اسم احساسات قوی نداره ... باید بعضی چیزا رو قبول کنیم که مال دخترن بعضیام مال پسر مث دامن که انگار ی قرار داد نوشته شده مال دختر ولی شلوار مال هر دوتاجنس

و به کوتاهی آن لحظه ی شادی که گذشت،غصه هم می گذرد،!آنچنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند،لحظه ها عریانند. به تن لحظه خود، جامه اندوه مپوشان هرگز
پاسخ
سپاس شده توسط:
(۲۵-۰۵-۹۵، ۱۲:۴۶ ب.ظ)برف سیاه نوشته:
به نظر من این اصلا منطق نیست منطق اینکه هر کی با هر جنسـ ـیتی میتونه هر کار که بخواد بکنه..میتونه با اینکه دختره بره مکانیک ..یا پسره بره آشپزی یاد بگیره..عیبش چیه؟؟!!
اصلا من نگفتم دختر برسر ارایش صحبت کنه ولی مرد سیاست دار باشن می ری اونور اب کلی مرد ارایشگر می بینی که از صد تا زن بهتر ارایش می کنه ولی رو کی ارایش می کنه مهمه به زن رژ لب می زنه نه به مردا اینو قبول که داری صد تا زنم پیدا میشه که از کلی مرد سیاست مدارتر هستش...حرف من اینه باید با منطقش بریم جلو نه اینکه خودمو به جنس مقابل ثابت کنم...تو ایران داریم می بینیم که جنسـ ـیتا دارن همدیگر می کوبن برن بالا ....تو از پسری که صداشو نازک کنه عشوه بیاد ابرو برداره ارایش کنه بدت میاد میگی پسر ابهتش درسته ....حالا ی سوال پیش میاد ایا دختری که صداشو کلفت کنه اخلاقش مردونه باشه اجازه بده سیبیلاش در بیان ی پسر ازش خوشش میاد ؟؟؟؟؟میگم هرکی با روحیاتش بره ی حرفه رو ولی منطقی ادامه بده ..... دقت کردین دخترا تو رمانا فقط با پسرا کورس می زارن اونم برا رو کم کنی چرا هیچ وقت نمیان با ی دختر کورس بزارن مگخ نمی گن ما دخترا از پسرا قوی تریم پس چرا با قوی تر رقابت نمی کنن دست گذاشتن رو ضعیف کشی ....من نمی تونم به عنوان ی دختر چیز سنگین بلند کنم و ی پسر هم صلاحی به اسم احساسات قوی نداره ... باید بعضی چیزا رو قبول کنیم که مال دخترن بعضیام مال پسر مث دامن که انگار ی قرار داد نوشته شده مال دختر ولی شلوار مال هر دوتاجنس
خب نه خوشم نمیاد..
ولی این یه چیز طبیعیه پسر و دختر بهم تمایل دارن...و اینکه میخوان همو بکوبن نمی دونم ناشی از چیه..
بعدشم زیاد به رمانا توجه نکن..
الها من به اندازه زیبایی تو تنهایم
تو به اندازه تنهایی من زیبایی!
پاسخ
سپاس شده توسط:
(۲۵-۰۵-۹۵، ۱۲:۵۱ ب.ظ)#*Ralya*# نوشته:
(۲۵-۰۵-۹۵، ۱۲:۴۶ ب.ظ)برف سیاه نوشته:
اصلا من نگفتم دختر برسر ارایش صحبت کنه ولی مرد سیاست دار باشن می ری اونور اب کلی مرد ارایشگر می بینی که از صد تا زن بهتر ارایش می کنه ولی رو کی ارایش می کنه مهمه به زن رژ لب می زنه نه به مردا اینو قبول که داری صد تا زنم پیدا میشه که از کلی مرد سیاست مدارتر هستش...حرف من اینه باید با منطقش بریم جلو نه اینکه خودمو به جنس مقابل ثابت کنم...تو ایران داریم می بینیم که جنسـ ـیتا دارن همدیگر می کوبن برن بالا ....تو از پسری که صداشو نازک کنه عشوه بیاد ابرو برداره ارایش کنه بدت میاد میگی پسر ابهتش درسته ....حالا ی سوال پیش میاد ایا دختری که صداشو کلفت کنه اخلاقش مردونه باشه اجازه بده سیبیلاش در بیان ی پسر ازش خوشش میاد ؟؟؟؟؟میگم هرکی با روحیاتش بره ی حرفه رو ولی منطقی ادامه بده ..... دقت کردین دخترا تو رمانا فقط با پسرا کورس می زارن اونم برا رو کم کنی چرا هیچ وقت نمیان با ی دختر کورس بزارن مگخ نمی گن ما دخترا از پسرا قوی تریم پس چرا با قوی تر رقابت نمی کنن دست گذاشتن رو ضعیف کشی ....من نمی تونم به عنوان ی دختر چیز سنگین بلند کنم و ی پسر هم صلاحی به اسم احساسات قوی نداره ... باید بعضی چیزا رو قبول کنیم که مال دخترن بعضیام مال پسر مث دامن که انگار ی قرار داد نوشته شده مال دختر ولی شلوار مال هر دوتاجنس
خب نه خوشم نمیاد..
ولی این یه چیز طبیعیه پسر و دختر بهم تمایل دارن...و اینکه میخوان همو بکوبن نمی دونم ناشی از چیه..
بعدشم زیاد به رمانا توجه نکن..

هیچ ربطی به رمان نداره که بخوام توجه هم بکنم این کورس گذاشتنا که هستش بین دختر پسر قبول که داری من می گم ی بار دخترا باهم پسرا باهم کورس بزارن ...نمی گم باهم کورس نزارن نه اصلا هم اینطور نیست تو خارج که میری همه همدیگه رو برابر می دونن زن مرد پیر جون بچه هم نداره ...ولی تو ایران چی جنسیت زن خودشو برتر می دونه مردم هم هین طور تازه کلی هم ادعا مون میشه ...این کورس گذاشتنا که فقط ی نمونه کوچیک هستش هم به خاطر برتریت جنس هستش ...ولی تو خارج این کورس گذاشتنا بخاطر اینه که کدوم یک تو این زمینه بهتر عمل می کنه هستش .....من میگم منطق داشته باشیم اگه منطق داشتیم دخترام می شدن مکانیک دخترام می شدن رئیس جمهور ....ولی متاسفانه ما منطق اینو نداریم ....اگه همدیگه رو برابر می دونستیم اینجوری نمیشد که بهمون زور بگن ....که حالا بعد این همه سال می بینی ی زن شوهر باهم خوب رفتار می کنن مرد رو زن زلیل خطاب می کنیم و به زن ی برچسپ هایی می زنیم ....اینا ناشی از اینه که هنوز ناخوداگاهمون نپذیرفته زن مرد برابرن....همین مادر خودم ابجی کوچیکمو پسرم پسرم صدا میزنه البته اکثر مردم شهرم اینجوری می گن تو احوال پرسیا بهم میگن خدا برادرات پسرات واست نگهداره ....حالا اگه این بحثام شد میگن باهم فرقی ندارن دختر پسر ...اون لحظس که من می خوام سرمو بکوبم به دیوار

پاسخ
سپاس شده توسط: