امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اگر دايي کانديداي رياست AFC شود، يکسري از داخل هزينه مي کنند تا انتخ
خداداد عزيزي در گفتگو با خبرنگار ورزشي باشگاه خبرنگاران، اظهار داشت: نمي دانم فدراسيون فوتبال ايران به چه دليلي در بين برترين هاي آسيا انتخاب شده است، اما با توجه به نتايجي که ما گرفته ايم، نبايد در جمع بهترين هاي آسيا باشيم.
دليل انتخاب ايران در بين بهترين هاي آسيا را بايد از مديران AFC بپرسيد، اما حتما يکسري دلايل براي اين انتخاب داشته اند.

[عکس: 574578_674.jpg]
وي افزود: من فکر نمي کنم که ما جزو برترين هاي آسيا باشيم. با توجه به نتايجي که تيم هاي ملي ما در رده هاي مختلف گرفته اند، نبايد در جمع برترين هاي آسيا باشيم.
ساختار و امکانات هم نداريم و نمي دانم چرا AFC ما را در بين بهترين هاي قاره قرار داده است. واقعا نمي دانم معيار AFC چه بوده و از اين اتفاق تعجب مي کنم، البته لابي هاي پشت پرده در اين ماجرا وجود دارد، اما نمي شود با اطمينان گفت که چنين چيزي هست.
[عکس: 574575_359.jpg]
مهاجم سابق تيم ملي فوتبال کشورمان تصريح کرد: علي کريمي کانديد بهترين بازيکن سال آسيا است و اميدوارم که علي به عنوان نفر اول انتخاب شود؛ به هرحال او يک ايراني است و اگر او بهترين بازيکن سال آسيا شود، خيلي بهتر است تا يک بازيکن کره اي يا ژاپني اين عنوان را به دست آورد.
حالا علي کريمي در سال قبل بهترين فوتباليست آسيا بوده يا نبوده را من نمي دانم و الان که انتخاب شده، ما که ايراني هستيم نبايد ناراحت باشيم. از اين اتفاق خوشحالم و اميدوارم که بهترين بازيکن آسيا بشود، چون براي ما افتخار است، حتي اگر اين انتخاب رابطه اي باشد.

وي اظهار داشت: شايعه تباني کي روش با قطري ها را شنيده ام، اما ثابت کردن تباني خيلي سخت است و بيان آن هم براي فوتبال ما تبعات بد زيادي دارد.
[عکس: 574593_382.jpg]
نمي شود سرمربي تيم ملي را بدون هيچ دليل و مدرکي محکوم کرد و بگوييم که تباني کرده است. در فوتبال ما زد و بندهاي زيادي مي شود و نمي شود آن را ثابت کرد و با اين شرايط بحث تباني کي روش و قطري ها را اصلا اثبات کرد.

عزيزي خاطرنشان کرد: فکر نمي کنم آدمي مثل کي روش با آن سابقه، اعتبار و کارنامه با قطري ها تباني کند. من نمي توانم چنين چيزي را قبول کنم، چون بحث اعتبار مربي است و نمي توانم به سادگي چنين مسائلي را مطرح کرد. اين شايعه را نمي توانم قبول کنم، چون کي روش اعتبارش را راحت به دست نياورده که آن را معامله کند.
[عکس: 574574_242.jpg]
وي ادامه داد: بحث انتخابات رئيس جديد AFC است و اگر عي دايي در اين انتخابات شرکت کند و کانديداي رياست AFC شود، خيلي عالي است، اما متاسفانه انتخابات رئيس AFC هم بيشتر رابطه و زد و بند است.
شرکت علي دايي در اين انتخابات خيلي به نفع فوتبال ما است، اما فکر نمي کنم علي دايي در اين انتخابات شرکت کند. دليل آن را نمي دانم و علي آدم عاقل و بالغي است و دليلي ندارد من او را نصيحت کنم يا توصيه اي به او داشته باشم، اما فکر نمي کنم دايي چنين کاري بکند.

عزيزي در پايان گفت: وقتي يک ايراني رئيس AFC باشد، خيلي چيزها به نفع فوتبال ما مي شود، اما اگر علي دايي کانديد شرکت در انتخابات AFC شود، از خود ايران خيلي ها عليه او مي زنند تا رئيس AFC نشود.
آنها حتي حاضرند هزينه کنند تا دايي و امثال وي نباشند و جايي را نگيرند، چون نبودن دايي باعث مي شود تا يکسري آدم هاي غير فوتبالي راحت تر کار کنند و جا براي آنها باز مي شود./مح
پاسخ
سپاس شده توسط: پرنسس