امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فکر میکنی اگه خدا بخواد از 1 تا 20 معدل زندگیتو بهت بده چند میشی؟
.....14......
خدای من!چقدر دوست دارم که وقت مناجات خدای من بخوانمت، الهی … ربی …این حس مالکیت، این که تو خدای من هستی...انگار تمام حفره ها و جاهای خالی را پر می کند …
پاسخ
سپاس شده توسط:
فکر کنم یک اونم برا خالی نبودن عریضه....
zapszaps
از هیچ کار بچگی ام پشیمون نیستم ....
جز اینکه ارزو داشتم زود بزرگ شوم .....

پاسخ
سپاس شده توسط:
13xcvl
ما به دنیا اومدیم دنیا به ما نیومده
پاسخ
سپاس شده توسط:
فكر كنم 14
امضای خدا پای تمام آرزوهایتان....
پاسخ
سپاس شده توسط:
شاید 12، 13....
zaps
بهترین دوستانت، انهایی هستند که از لحظات سخت زندگی ...
برایت البومی پر از خاطرات رنگی میسازند...
پاسخ
سپاس شده توسط:
نمیشه گفت !!
خیلی سخته!!
.............
شاید ۱۶
"مهربانی" مهمترین اصل "انسانیت" است .
اگر کسی از من کمک بخواهد یعنی من هنوز روی
زمین ارزش دارم.
پاسخ
سپاس شده توسط:
5 dvia
پاسخ
سپاس شده توسط:
10 Undecided
قلبم ایستاد.!
به تماشــای رفتنت...

پاسخ
سپاس شده توسط:
دوازده تا پانزده
{کِنٰارِ ایْنْ لَبْخَنْدٰامْ [:)] یِهْ {دَرْدٰایْی} هَسْت کِه هْیچْکیْ نَِمْیدونِه}
پاسخ
سپاس شده توسط:
بسم الله...
15 شاید..
هرجــا ســخـن از اعتــمــاد استـــ،
خــنــده ام مـیگـــیــرد!
هــــHeــــه..
پاسخ
سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  همین لحظه همین الان داری به چی فکر میکنی؟ varesh 1,067 26,467 ۱۰-۰۸-۹۶، ۱۱:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: taranomi
  اگه فقط یه بچه داشتین دوست داشتین دختر باشه یا پسر؟ .fatemeh 35 1,921 ۲۰-۰۳-۹۶، ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: صنم بانو
  •میخوای بهت بگم چندتا خواهر برادر داری!• barooni 13 705 ۲۶-۰۱-۹۶، ۰۵:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: •Vida•

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
35 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
sadaf (۲۸-۰۹-۹۵, ۰۳:۱۵ ب.ظ)، زینب سلطان (۲۷-۰۹-۹۵, ۱۰:۲۰ ب.ظ)، N!rvana (۲۶-۰۵-۹۵, ۰۳:۱۷ ق.ظ)، ~ MoOn ~ (۱۶-۰۳-۹۵, ۱۲:۲۳ ب.ظ)، ملکه برفی (۱۲-۰۱-۹۶, ۱۱:۱۰ ب.ظ)، yasaman2001 (۱۴-۰۴-۹۴, ۰۳:۵۴ ق.ظ)، نويد (۱۹-۰۸-۹۷, ۰۳:۴۳ ق.ظ)، ****Dayan**** (۱۷-۰۴-۹۴, ۰۹:۳۵ ب.ظ)، €ستايش€ (۱۴-۰۴-۹۴, ۰۵:۴۵ ق.ظ)، heliia (۳۰-۰۵-۹۴, ۰۴:۱۸ ب.ظ)، Kimia.02 (۲۶-۰۵-۹۴, ۰۱:۰۵ ب.ظ)، hannaneh (۱۸-۰۴-۹۴, ۰۱:۵۴ ق.ظ)، Death (۳۰-۰۲-۹۵, ۱۰:۲۵ ق.ظ)، *گیسو* (۳۱-۰۳-۹۵, ۰۵:۱۶ ب.ظ)، posiedon (۲۷-۰۶-۹۴, ۰۷:۱۱ ب.ظ)، #*Ralya*# (۲۳-۰۵-۹۵, ۰۴:۴۶ ب.ظ)، barooni (۲۷-۰۱-۹۶, ۰۵:۰۹ ب.ظ)، صنم بانو (۰۷-۰۱-۹۶, ۰۳:۱۵ ب.ظ)، فائزه 2 (۳۰-۰۲-۹۵, ۱۰:۲۲ ق.ظ)، hanane (۳۱-۰۳-۹۵, ۱۰:۰۱ ق.ظ)، برف سیاه (۲۹-۰۲-۹۵, ۱۰:۴۷ ب.ظ)، گل بانو 1395 (۲۹-۰۲-۹۵, ۱۰:۳۸ ب.ظ)، مشیانه راد (۳۰-۰۲-۹۵, ۱۰:۳۷ ق.ظ)، دخترشب (۲۷-۰۹-۹۵, ۰۴:۵۹ ب.ظ)، AsαNα (۰۷-۰۱-۹۶, ۰۳:۱۷ ب.ظ)، NARCISSUS.97 (۲۳-۰۱-۹۶, ۰۳:۳۸ ب.ظ)، hananee (۲۷-۰۹-۹۵, ۱۰:۵۷ ب.ظ)، یاس ارغوان (۱۸-۰۶-۹۵, ۱۰:۲۵ ب.ظ)، d.ali (۲۳-۰۱-۹۶, ۰۸:۱۳ ب.ظ)، دختربهار (۲۳-۰۱-۹۶, ۰۷:۳۵ ب.ظ)، Land star (۱۲-۰۱-۹۶, ۱۰:۴۹ ب.ظ)، ستاره ی احساس (۲۷-۰۱-۹۶, ۰۶:۴۶ ب.ظ)، salina (۱۳-۰۵-۹۶, ۱۰:۵۳ ب.ظ)، ♥هستی♥ (۰۷-۰۱-۹۶, ۰۳:۲۴ ب.ظ)، »L@ntern Moon« (۱۲-۰۱-۹۶, ۱۰:۵۳ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان