امتیاز موضوع:
  • 2 رای - 3 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اموزش ضایع کردن دخترا در جمع!
1) با عصبانيت برين جلوش و تو چشاش زل بزنين و بگين چيه به من خيره شدي ؟ چيزي ميخواي ؟ به غير از من کس ديگري هم هست که بتوني نگاش کني ...... همش خيره شدي به من که چي بشه ؟ حالا اينا به کنار . چرا چشمک ميزني ؟ چرا ابروهاتو واسه من بالا و پايين مي کني ؟ خجالت بکش. شرم کن . 05 نکنه در موردم فکراي بد ميکني ؟ اصلا چه معني داره يه دختر به پسر چشمک بزنه

2) اگه ديدين دختر با عجله داره راه ميره يا اگه ديدين يه دختر داره ميدوه... شما از پشت سر دنبالش کنيد و بگين آي دزد آي دزد بگيرينش دار و ندارم رو برد ... اگه دختر وايساد و شما رو نيگاه کرد بازم داد بزنيد که : دزد همينه که ايستاده . اگه دختر ترسيد و پا به فرار گذاشت خوش به حالتون ميتونيد يه تعقيب و گريز حسابي راه بندازين و از اين کار لذت ببرين ولي اگه وايساد و فرا نکرد براي اينکه ضايع نشين به دويدن ادامه بدين و بازم داد بزنيد آي دزد....

3 ) توي تاکسي اگر يه دختر کنارت نشسته بود .. وقتي که خواستين پياده بشين بهش بگين مگه نمياي ؟اون هاج و واج شمارو نگاه ميکنه . بهش فرصت ندين و بگين چرا انقدر زود جا زدي ؟ بعدش در تاکسي رو ببندين و برين و ما بقي ماجرا رو به افراد حاضر در تاکسي واگذار کنيد

4 ) توي پارک با عجله برين کنارش بشينين و بگين معذرت مي خوام دير کردم . خب چيکارم داشتي که گفتي بيام اينجا ؟ ( بايد يه جايي باشه که چند نفر حضور داشته باشن ) معلومه که اون انکار مي کنه . بعدش نوبت شماست فوري بگين مگه نگفتي بيا اينجا اين رنگ لباسمه و اين رنگ روسريمه ؟ باز هم اون انکار ميکنه . شما اين طوري ادامه بدين : خب اگه از اينايي که اينجا نشستن خجالت ميکشي بريم يه جاي خلوت... مطمئن باشيد اون داغ ميکنه . بعدش شما با عصبانيت بلند شين و يه کاغذ جلوش بندازين سر کا گذاشتي منو ؟ بيا اينم شماره اي که دادي ... ديگه به من زنگ نزن وگرنه مي دمت دست پليس بعدش ول کنين برين

5 ) توي جمع يه سي دي بهش بدين . بگين خيلي باحال بود دستت درد نکنه ... اگه بازم از اينا داري بهم بده قيمتش هرچي باشه قبوله .... اونم اينور و اونورو نيگاه ميکنه ميگه اشتباه گرفتي آقا ( يا شايدم فوش خار و مادر بکشه به جونتون ) شما هم طوري وانمود کنين که انگار حواستون نبوده توي جمع هستين و ازش معذرت بخواين و برين سر جاتون بشينين .

6) مثل معتاد ها خودتون رو به موش مردگي بزنين و برين جلو و به لهجه ي معتادي بگين : خانوم دشتم به دامنت از اون چيزا که ديلوز دادين باژم هملاتون هشت ؟ دالم ميميلم از خمالي به جون تو . هرچي منتظل موندم نيومدين و خيلي شانش آولدم که اينجا پيداتون کلدم بيا اينم پولش ... اون رنگ عوض ميکنه ( سياه سفيد سرخ قهوه اي آبي ) و انکار ميکنه ولي شما ول کن نشين و هي پيله کنين ... دوباره انکار ميکنه .... شما بگين : خانوم من شبا لوي ژوغال مي خوابم من به اندازه ي کافي شياه هشتم خواهشا تو ديگه مالو شياه نکن....

asnaasnaasnadfghdfghtwoltwol

(کپی شده از نودهشتیا)
زنـــــده باد هـــــدف... :)

پاسخ
سپاس شده توسط:
asnaasnaasnaasnaasnaasnaasnaasnaasnaasna
خدایی خیلی باحاله ها ادم میپکه از خنده

اما اگه کسی با من اینکارو بکنه واینمیسم انکار کنم یه مشت مخوابونم تو صورتش چون حقشه
jue t`aim
پاسخ
سپاس شده توسط:
دمت گرمasna
پاسخ
سپاس شده توسط:
جالبیش اینه که این تاپیک ویه دختر گذاشتهtwol
بازنده میگه میشه اما سخته
برنده میگه سخته اما میشه

پاسخ
سپاس شده توسط:
خیلی ممنون دیگه
اخه من دیگه چی بگم؟؟؟؟
ﺗﻮ ﮐﻪ ﻧﻤﯽ ﺁﯾﯽ
ﺗﺎﺝ ﻭ ﺗﺨﺘﯽ ﺑﺮﺍﯼ ﺧﻮﺩﺵ ﺑﻪ ﻫﻢ ﻣﯽ ﺯﻧﺪ …
ﺩﻟﺘﻨﮕﯽ !
پاسخ
سپاس شده توسط:
بیچاره کسی که این بلاسرش بیاد
خخخخخخخخخخخخخ,!
پاسخ
سپاس شده توسط:
کسی که این کارو انجام بده مطمئنا سادیسم دارهdfghdfghdfgh
ولی وجدانی فکر باحالی بود....منم یه جورایی سادیسم دارمasnaasnaasna
عمق نگرانی های ما؛فاصله ی ما را از خدا نشان میدهد....
پاسخ
سپاس شده توسط:
چرا ما خدااااااااا چرا همش ما باید زجر بکشیمzaps
مهمترین درسی که از زندگی اموختم این بود...
. هیچکس شبیه حرفهایش نیست...
پاسخ
سپاس شده توسط:
asnaasnaasna
باحال بود
اما واسه پسرا رو هم بذارین جالب تره asna
قلبم ایستاد.!
به تماشــای رفتنت...

پاسخ
سپاس شده توسط:
غلط کردن ک بخوان 2خترارو ضای کنن اول برن ابروهاشونو پرکنن بدش بیان حرف بزنن
زندگیه منه