امتیاز موضوع:
  • 8 رای - 4.5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
همین لحظه همین الان داری به چی فکر میکنی؟
به این که تو زیست چند میگیرمfrytak
سپاس شده توسط:
(۰۵-۱۱-۹۵، ۰۸:۱۰ ب.ظ)❤غزل❤ نوشته: به این که تو زیست چند میگیرمfrytak
خو گفت که نمرمون روdfghdfghdfgh
به فکر یه اتصالم
بین خودم وخدای خودم:)
سپاس شده توسط:
به این که این مهمانی که همیشه تو افراد آنلاینه حتی نصفه شب
کیه ؟
دنبال چیه ؟
آمدن ' بودن ' شدن ' رفتن
سپاس شده توسط:
به اينكه بعضى وقتا بدون توجه به نظر ديگران كارى كه دوست دارم و ضررى نداره انجام بدم .
مسئول قضاوت نادرست ديگران هم خودشونن.:-2-42-:
خدايا تو ببين 
خدايا تو ببخش

سپاس شده توسط:
به این که یه نفر چجور میتونه آنقدر عاشق باشه؟؟؟
سواله برام
رمز شب ...!
دوست دارم هایت هست
این را که بگویی
خوابم می برد
سپاس شده توسط:
hadis hpf dateline='[url=tel:1486689855' نوشته: 1486689855[/url]']
سواله برام
كى عاشقه؟چكاركرده كه متحير موندى؟
خدايا تو ببين 
خدايا تو ببخش

سپاس شده توسط:
(۲۲-۱۱-۹۵، ۰۵:۵۷ ق.ظ)دخترعلى نوشته:
hadis hpf dateline='[url=tel:1486689855' نوشته: 1486689855[/url]']
سواله برام
كى عاشقه؟چكاركرده كه متحير موندى؟
دارم بخ فیلم می بینم از زندگی واقعی
عجیبه برام
رمز شب ...!
دوست دارم هایت هست
این را که بگویی
خوابم می برد
سپاس شده توسط:
به اینکه اصلا عوض نشده ...
یعنی اونم به حرف من رسید و باور کرد که گذاشت رفت
عذاب وجدان نداره الان ؟
و اینکه : آخرشم تا آخرشب من موندم و اون خاطرات.....
سپاس شده توسط:
به این که امسال چه خاکی تو سرم باید بریزم.zapszaps
بی تو اینجا همه در جنس ابد تبعیدند
سال ها هجری و شمسی همه بی خورشیدند
سپاس شده توسط:
به اینکه چقدر خسته م و کاش میشد چند روز استراحت کنم
به اینکه چقدر دلم انرژی مثبت میخواد
شاد باش، نه یک روز بلکه هزاران سال
بگذار آوازه شاد بودنت چنان در شهر بپیچد
که رو سیاه شوند
آنانکه بر سر غمگین کردنت شرط بندی کرده اند.
سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دوست داری همسراینده ات اهل کدوم شهر باشه marjanjooon 37 2,690 ۲۷-۰۱-۹۶، ۰۸:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: •Vida•
  فکر میکنی اگه خدا بخواد از 1 تا 20 معدل زندگیتو بهت بده چند میشی؟ .fatemeh 43 2,462 ۲۷-۰۱-۹۶، ۰۵:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: barooni
  •میخوای بهت بگم چندتا خواهر برادر داری!• barooni 13 704 ۲۶-۰۱-۹۶، ۰۵:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: •Vida•

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
100 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۲۱-۱۲-۹۵, ۱۲:۱۵ ق.ظ)، لیلی (۰۵-۰۴-۹۴, ۰۲:۰۸ ق.ظ)، sadaf (۰۶-۰۵-۹۶, ۱۱:۴۸ ق.ظ)، varesh (۲۱-۰۴-۹۴, ۰۲:۰۴ ب.ظ)، آرزو (۰۱-۰۶-۹۵, ۰۴:۳۸ ب.ظ)، ~mahdis~ (۰۴-۰۴-۹۴, ۰۳:۳۷ ب.ظ)، زینب سلطان (۱۶-۱۱-۱, ۱۰:۴۴ ق.ظ)، v.a.y (۰۹-۰۴-۹۶, ۰۶:۴۰ ب.ظ)، adonis (۲۱-۰۶-۹۴, ۰۳:۰۴ ب.ظ)، N!rvana (۰۱-۰۶-۹۵, ۱۰:۴۵ ب.ظ)، ستاره عشق (۲۴-۱۲-۹۵, ۰۸:۱۴ ب.ظ)، ~ MoOn ~ (۲۲-۰۶-۹۴, ۰۱:۱۱ ب.ظ)، .ShahrzaD. (۰۱-۰۶-۹۵, ۱۲:۲۵ ب.ظ)، zahra16 (۲۴-۰۵-۹۵, ۰۹:۱۰ ب.ظ)، ملکه برفی (۲۰-۰۳-۲, ۱۲:۰۲ ق.ظ)، yasaman2001 (۱۴-۰۴-۹۴, ۰۳:۵۰ ق.ظ)، elena.r (۱۲-۰۴-۹۴, ۰۳:۰۳ ق.ظ)، saba93 (۰۵-۰۵-۹۵, ۰۹:۰۲ ب.ظ)، hadis hpf (۱۶-۱۲-۹۵, ۰۳:۳۴ ب.ظ)، نويد (۰۹-۰۹-۹۹, ۰۲:۴۱ ق.ظ)، n@st@r@n (۱۵-۰۴-۹۴, ۰۳:۵۴ ق.ظ)، Katayoon (۱۴-۰۵-۹۶, ۰۱:۵۰ ق.ظ)، nika_beny (۲۸-۰۶-۹۵, ۱۱:۴۰ ب.ظ)، خانوم معلم (۲۲-۰۶-۹۵, ۰۷:۵۰ ق.ظ)، Mahdiye (۱۴-۰۶-۹۵, ۰۶:۲۸ ب.ظ)، SilentCity (۰۱-۰۵-۹۴, ۰۲:۳۶ ب.ظ)، hedy (۱۳-۰۴-۹۵, ۰۲:۴۰ ق.ظ)، farnoosh-79 (۱۳-۰۸-۹۵, ۰۲:۴۷ ب.ظ)، • Niha • (۲۷-۰۹-۹۵, ۰۴:۵۸ ب.ظ)، ****Dayan**** (۰۱-۰۶-۹۴, ۱۲:۰۹ ق.ظ)، amirhossein (۰۵-۰۴-۹۴, ۰۶:۰۴ ب.ظ)، mercede (۰۱-۰۵-۹۴, ۰۲:۱۷ ب.ظ)، sara.samii (۰۶-۰۴-۹۴, ۰۳:۲۱ ب.ظ)، "MJ" (۱۵-۰۳-۹۵, ۱۰:۴۱ ب.ظ)، ghazaleh (۰۷-۰۶-۹۴, ۰۴:۱۰ ب.ظ)، نیاز (۱۲-۰۶-۹۴, ۰۳:۰۰ ق.ظ)، mahsa.b (۰۶-۰۴-۹۴, ۰۳:۳۲ ب.ظ)، Aiden22 (۱۰-۰۵-۹۶, ۱۱:۵۷ ب.ظ)، Rahele (۰۶-۰۴-۹۴, ۱۰:۱۴ ق.ظ)، raha22 (۰۱-۰۶-۹۴, ۱۲:۰۳ ق.ظ)، Neda0077 (۰۸-۰۶-۹۴, ۱۰:۲۶ ب.ظ)، Ghazaleh.gh (۰۴-۰۴-۹۴, ۰۴:۳۸ ب.ظ)، elham zelzele (۲۶-۰۵-۹۴, ۰۱:۱۹ ب.ظ)، ♢Toktam♢ (۲۲-۰۴-۹۴, ۰۵:۱۸ ب.ظ)، الهه ی شب (۰۱-۰۵-۹۴, ۰۲:۲۳ ب.ظ)، raha..79 (۲۸-۰۸-۹۴, ۱۱:۰۳ ب.ظ)، €ستايش€ (۱۴-۰۴-۹۴, ۰۵:۳۸ ق.ظ)، سرنای را (۰۴-۰۴-۹۴, ۰۴:۲۲ ب.ظ)، heliia (۱۲-۰۲-۹۵, ۰۵:۵۱ ب.ظ)، Kimia.02 (۲۶-۰۵-۹۴, ۰۱:۲۲ ب.ظ)، eris (۱۲-۰۵-۹۴, ۰۱:۱۲ ق.ظ)، آشوب (۳۰-۰۲-۹۵, ۰۷:۰۱ ب.ظ)، فاطمه27 (۰۷-۱۰-۹۴, ۰۱:۳۰ ق.ظ)، azaz (۱۲-۰۴-۹۴, ۰۱:۴۳ ق.ظ)، hannaneh (۲۳-۰۴-۹۴, ۰۳:۳۸ ب.ظ)، Death (۱۲-۰۲-۹۵, ۰۷:۲۱ ب.ظ)، deli67 (۱۲-۰۸-۹۴, ۰۷:۱۸ ب.ظ)، *گیسو* (۲۰-۰۳-۹۶, ۱۲:۵۵ ب.ظ)، afrooz (۲۷-۰۶-۹۴, ۰۱:۴۶ ق.ظ)، 2fan2314 (۲۳-۰۸-۹۴, ۱۲:۳۱ ق.ظ)، آیداموسوی (۲۸-۰۶-۹۵, ۱۰:۵۵ ب.ظ)، T a R a N e (۲۲-۰۶-۹۴, ۰۵:۵۳ ب.ظ)، رزبیتا (۲۲-۰۶-۹۴, ۰۱:۰۲ ب.ظ)، RASHNOU (۰۱-۰۶-۹۴, ۱۲:۰۲ ق.ظ)، dokhtarehava (۲۲-۰۶-۹۴, ۰۲:۳۴ ب.ظ)، هبوط (۲۵-۰۷-۹۴, ۰۴:۰۰ ب.ظ)، mania (۳۰-۰۳-۹۵, ۰۸:۲۳ ب.ظ)، parisa1367 (۱۲-۰۶-۹۴, ۰۲:۱۲ ق.ظ)، مهسا هسدم (۱۴-۰۹-۹۴, ۰۵:۰۶ ب.ظ)، pooyan (۲۸-۰۶-۹۴, ۰۸:۱۵ ب.ظ)، nza3380 (۲۱-۰۶-۹۵, ۱۰:۱۸ ب.ظ)، posiedon (۲۷-۰۶-۹۴, ۰۷:۰۸ ب.ظ)، delnazkhosravi (۲۷-۰۶-۹۴, ۰۱:۴۸ ق.ظ)، sarika (۰۶-۱۰-۹۴, ۱۱:۳۰ ب.ظ)، fatemeh . R (۰۱-۰۶-۹۵, ۰۴:۲۱ ب.ظ)، #*Ralya*# (۳۰-۰۵-۹۵, ۱۲:۲۲ ب.ظ)، avapars (۲۸-۰۲-۹۶, ۰۶:۲۳ ب.ظ)، barooni (۲۶-۰۵-۹۵, ۱۰:۵۳ ب.ظ)، Natali (۰۷-۰۸-۹۶, ۰۲:۰۸ ق.ظ)، aydil (۰۶-۰۹-۹۴, ۰۶:۵۳ ب.ظ)، ****نگار**** (۱۹-۰۸-۹۴, ۰۲:۵۰ ب.ظ)، صنم بانو (۱۰-۰۸-۹۶, ۱۱:۲۹ ب.ظ)، شقایق سرخ (۲۶-۰۸-۹۴, ۰۴:۱۱ ق.ظ)، فائزه 2 (۳۰-۰۲-۹۵, ۱۰:۴۵ ق.ظ)، نفس2015 (۰۵-۰۹-۹۴, ۰۹:۰۴ ب.ظ)، sahar* (۱۵-۱۰-۹۴, ۱۰:۳۵ ب.ظ)، hanane (۳۱-۰۳-۹۵, ۰۹:۵۹ ق.ظ)، برف سیاه (۰۴-۰۸-۹۶, ۰۸:۳۶ ب.ظ)، .Arman. (۰۵-۰۵-۹۵, ۰۸:۳۹ ب.ظ)، عسل6 (۲۷-۰۵-۹۵, ۰۹:۲۴ ب.ظ)، مشیانه راد (۰۵-۰۳-۹۵, ۰۶:۵۵ ق.ظ)، پرندیس (۰۶-۰۳-۹۵, ۰۸:۲۲ ق.ظ)، AŋɨsA♪E (۰۸-۰۳-۹۵, ۱۲:۰۷ ق.ظ)، tara3079 (۰۸-۰۳-۹۵, ۱۲:۱۶ ب.ظ)، M@rzi (۰۳-۰۴-۹۵, ۰۱:۳۲ ق.ظ)، ثـمین (۲۲-۰۴-۹۶, ۰۱:۳۰ ب.ظ)، maryamix (۱۸-۰۶-۹۵, ۰۹:۳۷ ب.ظ)، mahla_nazari (۲۹-۰۳-۹۶, ۱۲:۵۸ ق.ظ)، دخترشب (۰۸-۰۲-۹۹, ۱۰:۴۱ ب.ظ)، AsαNα (۱۳-۱۱-۹۶, ۱۱:۴۶ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان