امتیاز موضوع:
  • 8 رای - 4.5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
همین لحظه همین الان داری به چی فکر میکنی؟
ساعت هفت و نیم
شیفت شب از شیفت عصر بدترهUndecided
برعکس بقیه که همش دوست دارن شیفت شب باشن Undecided
سپاس شده توسط:
به اينكه چند تا سوال اختصاصى از اسانا بپرسم.
خدايا تو ببين 
خدايا تو ببخش

سپاس شده توسط:
به اینکه سرم درد میکنه و باید استراحت
به اینکه خداکنه سرما نخورم

به اینکه چرا یه ماشین جلوی خونمون دستشو گذاشته رو بوقazxc
شاد باش، نه یک روز بلکه هزاران سال
بگذار آوازه شاد بودنت چنان در شهر بپیچد
که رو سیاه شوند
آنانکه بر سر غمگین کردنت شرط بندی کرده اند.
سپاس شده توسط:
(۲۵-۱۱-۹۵، ۰۳:۳۲ ب.ظ)ملکه برفی نوشته: [highlight=#ffffff]به اینکه سرم درد میکنه و باید استراحت[/highlight]
[highlight=#ffffff]به اینکه خداکنه سرما نخورم
[/highlight]
[highlight=#ffffff]به اینکه چرا یه ماشین جلوی خونمون دستشو گذاشته رو بوقazxc[/highlight]
برو بگو بوق نزنهxcvb
سپاس شده توسط:
(۲۵-۱۱-۹۵، ۰۳:۳۴ ب.ظ)AsαNα نوشته:
(۲۵-۱۱-۹۵، ۰۳:۳۲ ب.ظ)ملکه برفی نوشته: [highlight=#ffffff]به اینکه سرم درد میکنه و باید استراحت[/highlight]
[highlight=#ffffff]به اینکه خداکنه سرما نخورم
[/highlight]
[highlight=#ffffff]به اینکه چرا یه ماشین جلوی خونمون دستشو گذاشته رو بوقazxc[/highlight]
برو بگو بوق نزنهxcvb

اگه به من بود که الان ماشینشو رو سرش خراب میکردمxcvb
شاد باش، نه یک روز بلکه هزاران سال
بگذار آوازه شاد بودنت چنان در شهر بپیچد
که رو سیاه شوند
آنانکه بر سر غمگین کردنت شرط بندی کرده اند.
سپاس شده توسط:
شهر غریب هم سختی های خودش رو داره
خودم کردم که لعنت برخودم بادasna
البته بقیه رو هم. نادیده نگیرم بر اوناهم بادazsx
سپاس شده توسط:
به اینکه فردا امتحان دارم،هیچی ام نخوندم...........
مسیر زندگیمو... سمت خودت عوض کن♥
سپاس شده توسط:
خیلی دلم گرفته
رمز شب ...!
دوست دارم هایت هست
این را که بگویی
خوابم می برد
سپاس شده توسط:
به صدف و نیها و ثمین دل تنگم براتون

به استعفا
سپاس شده توسط:
دارم به امتحان شیمی فکر میکنم
به فکر یه اتصالم
بین خودم وخدای خودم:)
سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دوست داری همسراینده ات اهل کدوم شهر باشه marjanjooon 37 2,659 ۲۷-۰۱-۹۶، ۰۸:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: •Vida•
  فکر میکنی اگه خدا بخواد از 1 تا 20 معدل زندگیتو بهت بده چند میشی؟ .fatemeh 43 2,444 ۲۷-۰۱-۹۶، ۰۵:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: barooni
  •میخوای بهت بگم چندتا خواهر برادر داری!• barooni 13 693 ۲۶-۰۱-۹۶، ۰۵:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: •Vida•

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
100 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۲۱-۱۲-۹۵, ۱۲:۱۵ ق.ظ)، لیلی (۰۵-۰۴-۹۴, ۰۲:۰۸ ق.ظ)، sadaf (۰۶-۰۵-۹۶, ۱۱:۴۸ ق.ظ)، varesh (۲۱-۰۴-۹۴, ۰۲:۰۴ ب.ظ)، آرزو (۰۱-۰۶-۹۵, ۰۴:۳۸ ب.ظ)، ~mahdis~ (۰۴-۰۴-۹۴, ۰۳:۳۷ ب.ظ)، زینب سلطان (۱۶-۱۱-۱, ۱۰:۴۴ ق.ظ)، v.a.y (۰۹-۰۴-۹۶, ۰۶:۴۰ ب.ظ)، adonis (۲۱-۰۶-۹۴, ۰۳:۰۴ ب.ظ)، N!rvana (۰۱-۰۶-۹۵, ۱۰:۴۵ ب.ظ)، ستاره عشق (۲۴-۱۲-۹۵, ۰۸:۱۴ ب.ظ)، ~ MoOn ~ (۲۲-۰۶-۹۴, ۰۱:۱۱ ب.ظ)، .ShahrzaD. (۰۱-۰۶-۹۵, ۱۲:۲۵ ب.ظ)، zahra16 (۲۴-۰۵-۹۵, ۰۹:۱۰ ب.ظ)، ملکه برفی (۲۰-۰۳-۲, ۱۲:۰۲ ق.ظ)، yasaman2001 (۱۴-۰۴-۹۴, ۰۳:۵۰ ق.ظ)، elena.r (۱۲-۰۴-۹۴, ۰۳:۰۳ ق.ظ)، saba93 (۰۵-۰۵-۹۵, ۰۹:۰۲ ب.ظ)، hadis hpf (۱۶-۱۲-۹۵, ۰۳:۳۴ ب.ظ)، نويد (۰۹-۰۹-۹۹, ۰۲:۴۱ ق.ظ)، n@st@r@n (۱۵-۰۴-۹۴, ۰۳:۵۴ ق.ظ)، Katayoon (۱۴-۰۵-۹۶, ۰۱:۵۰ ق.ظ)، nika_beny (۲۸-۰۶-۹۵, ۱۱:۴۰ ب.ظ)، خانوم معلم (۲۲-۰۶-۹۵, ۰۷:۵۰ ق.ظ)، Mahdiye (۱۴-۰۶-۹۵, ۰۶:۲۸ ب.ظ)، SilentCity (۰۱-۰۵-۹۴, ۰۲:۳۶ ب.ظ)، hedy (۱۳-۰۴-۹۵, ۰۲:۴۰ ق.ظ)، farnoosh-79 (۱۳-۰۸-۹۵, ۰۲:۴۷ ب.ظ)، • Niha • (۲۷-۰۹-۹۵, ۰۴:۵۸ ب.ظ)، ****Dayan**** (۰۱-۰۶-۹۴, ۱۲:۰۹ ق.ظ)، amirhossein (۰۵-۰۴-۹۴, ۰۶:۰۴ ب.ظ)، mercede (۰۱-۰۵-۹۴, ۰۲:۱۷ ب.ظ)، sara.samii (۰۶-۰۴-۹۴, ۰۳:۲۱ ب.ظ)، "MJ" (۱۵-۰۳-۹۵, ۱۰:۴۱ ب.ظ)، ghazaleh (۰۷-۰۶-۹۴, ۰۴:۱۰ ب.ظ)، نیاز (۱۲-۰۶-۹۴, ۰۳:۰۰ ق.ظ)، mahsa.b (۰۶-۰۴-۹۴, ۰۳:۳۲ ب.ظ)، Aiden22 (۱۰-۰۵-۹۶, ۱۱:۵۷ ب.ظ)، Rahele (۰۶-۰۴-۹۴, ۱۰:۱۴ ق.ظ)، raha22 (۰۱-۰۶-۹۴, ۱۲:۰۳ ق.ظ)، Neda0077 (۰۸-۰۶-۹۴, ۱۰:۲۶ ب.ظ)، Ghazaleh.gh (۰۴-۰۴-۹۴, ۰۴:۳۸ ب.ظ)، elham zelzele (۲۶-۰۵-۹۴, ۰۱:۱۹ ب.ظ)، ♢Toktam♢ (۲۲-۰۴-۹۴, ۰۵:۱۸ ب.ظ)، الهه ی شب (۰۱-۰۵-۹۴, ۰۲:۲۳ ب.ظ)، raha..79 (۲۸-۰۸-۹۴, ۱۱:۰۳ ب.ظ)، €ستايش€ (۱۴-۰۴-۹۴, ۰۵:۳۸ ق.ظ)، سرنای را (۰۴-۰۴-۹۴, ۰۴:۲۲ ب.ظ)، heliia (۱۲-۰۲-۹۵, ۰۵:۵۱ ب.ظ)، Kimia.02 (۲۶-۰۵-۹۴, ۰۱:۲۲ ب.ظ)، eris (۱۲-۰۵-۹۴, ۰۱:۱۲ ق.ظ)، آشوب (۳۰-۰۲-۹۵, ۰۷:۰۱ ب.ظ)، فاطمه27 (۰۷-۱۰-۹۴, ۰۱:۳۰ ق.ظ)، azaz (۱۲-۰۴-۹۴, ۰۱:۴۳ ق.ظ)، hannaneh (۲۳-۰۴-۹۴, ۰۳:۳۸ ب.ظ)، Death (۱۲-۰۲-۹۵, ۰۷:۲۱ ب.ظ)، deli67 (۱۲-۰۸-۹۴, ۰۷:۱۸ ب.ظ)، *گیسو* (۲۰-۰۳-۹۶, ۱۲:۵۵ ب.ظ)، afrooz (۲۷-۰۶-۹۴, ۰۱:۴۶ ق.ظ)، 2fan2314 (۲۳-۰۸-۹۴, ۱۲:۳۱ ق.ظ)، آیداموسوی (۲۸-۰۶-۹۵, ۱۰:۵۵ ب.ظ)، T a R a N e (۲۲-۰۶-۹۴, ۰۵:۵۳ ب.ظ)، رزبیتا (۲۲-۰۶-۹۴, ۰۱:۰۲ ب.ظ)، RASHNOU (۰۱-۰۶-۹۴, ۱۲:۰۲ ق.ظ)، dokhtarehava (۲۲-۰۶-۹۴, ۰۲:۳۴ ب.ظ)، هبوط (۲۵-۰۷-۹۴, ۰۴:۰۰ ب.ظ)، mania (۳۰-۰۳-۹۵, ۰۸:۲۳ ب.ظ)، parisa1367 (۱۲-۰۶-۹۴, ۰۲:۱۲ ق.ظ)، مهسا هسدم (۱۴-۰۹-۹۴, ۰۵:۰۶ ب.ظ)، pooyan (۲۸-۰۶-۹۴, ۰۸:۱۵ ب.ظ)، nza3380 (۲۱-۰۶-۹۵, ۱۰:۱۸ ب.ظ)، posiedon (۲۷-۰۶-۹۴, ۰۷:۰۸ ب.ظ)، delnazkhosravi (۲۷-۰۶-۹۴, ۰۱:۴۸ ق.ظ)، sarika (۰۶-۱۰-۹۴, ۱۱:۳۰ ب.ظ)، fatemeh . R (۰۱-۰۶-۹۵, ۰۴:۲۱ ب.ظ)، #*Ralya*# (۳۰-۰۵-۹۵, ۱۲:۲۲ ب.ظ)، avapars (۲۸-۰۲-۹۶, ۰۶:۲۳ ب.ظ)، barooni (۲۶-۰۵-۹۵, ۱۰:۵۳ ب.ظ)، Natali (۰۷-۰۸-۹۶, ۰۲:۰۸ ق.ظ)، aydil (۰۶-۰۹-۹۴, ۰۶:۵۳ ب.ظ)، ****نگار**** (۱۹-۰۸-۹۴, ۰۲:۵۰ ب.ظ)، صنم بانو (۱۰-۰۸-۹۶, ۱۱:۲۹ ب.ظ)، شقایق سرخ (۲۶-۰۸-۹۴, ۰۴:۱۱ ق.ظ)، فائزه 2 (۳۰-۰۲-۹۵, ۱۰:۴۵ ق.ظ)، نفس2015 (۰۵-۰۹-۹۴, ۰۹:۰۴ ب.ظ)، sahar* (۱۵-۱۰-۹۴, ۱۰:۳۵ ب.ظ)، hanane (۳۱-۰۳-۹۵, ۰۹:۵۹ ق.ظ)، برف سیاه (۰۴-۰۸-۹۶, ۰۸:۳۶ ب.ظ)، .Arman. (۰۵-۰۵-۹۵, ۰۸:۳۹ ب.ظ)، عسل6 (۲۷-۰۵-۹۵, ۰۹:۲۴ ب.ظ)، مشیانه راد (۰۵-۰۳-۹۵, ۰۶:۵۵ ق.ظ)، پرندیس (۰۶-۰۳-۹۵, ۰۸:۲۲ ق.ظ)، AŋɨsA♪E (۰۸-۰۳-۹۵, ۱۲:۰۷ ق.ظ)، tara3079 (۰۸-۰۳-۹۵, ۱۲:۱۶ ب.ظ)، M@rzi (۰۳-۰۴-۹۵, ۰۱:۳۲ ق.ظ)، ثـمین (۲۲-۰۴-۹۶, ۰۱:۳۰ ب.ظ)، maryamix (۱۸-۰۶-۹۵, ۰۹:۳۷ ب.ظ)، mahla_nazari (۲۹-۰۳-۹۶, ۱۲:۵۸ ق.ظ)، دخترشب (۰۸-۰۲-۹۹, ۱۰:۴۱ ب.ظ)، AsαNα (۱۳-۱۱-۹۶, ۱۱:۴۶ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان