امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تست شخصیت شناسی ساز های موسیقی!
آقا من همشون رو دوست دارم کدوم رو انتخاب کنم؟؟؟xcvb
یاد گرفته ام در خوشی هایم ...
کسی را شریک خنده هایم نکنم ...
چون یاد داده اند در غصه هایم ...
کسی شریک گریه هایم نیست ...
پاسخ
سپاس شده توسط:
من عاشق ویلون و پیانو ام Tongue
قلبم ایستاد.!
به تماشــای رفتنت...

پاسخ
سپاس شده توسط:
ویلون:

شما فردی بسیار زیرک و باهوش هستید و متوجه نکاتی می شوید که دیگران از آنها غافلند. به زبان ساده یعنی مو را از ماست می کشید .باید در مسیر زندگی خود پا پیش بگذارید تا بتوانید موفق شوید و قبل از انجام هر کاری درباره ی آن بیندیشید تا موقعیت های خوب را شکار کنید. غرور شما قسمتی از شخصیت شماست پس نه به راحتی آنرا زیر پا بگذارید و نه آنرا سر سختانه برای خود حفظ کنید.خوشبختی شما در گرو استفاده ی به موقع از لحظه هاست، لحظه و زمان را از دست ندهید.

واقعا راسته صد در صد موافقمTongue
پاسخ
سپاس شده توسط:
ویلونdfgh
من عاشقانه دوستش داشتم و

او عاقلانه ترکم کرد....

منطق او حتی...

از حماقت من هم احمقانه تر بود...

(شاملو)
پاسخ
سپاس شده توسط:
سنتور وسه تار فوق العاده است .فوق العاده.
خدايا تو ببين 
خدايا تو ببخش

پاسخ
سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  کامل ترین طالع بینی شخصیت متولدین تمام ماه ها SilentCity 18 2,796 ۱۸-۰۴-۰، ۱۲:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: minaa
  شخصیت خودرابارنگ چشم بشناسیم hadis hpf 0 150 ۲۵-۰۲-۹۹، ۰۳:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: hadis hpf
  تست روانشناسی: اولین چیزی که در تصویر می‌بینید، چیست؟ AsαNα 7 338 ۱۸-۱۲-۹۶، ۰۹:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ایانا

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
28 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
sadaf (۲۷-۰۴-۹۴, ۰۹:۵۹ ب.ظ)، .ShahrzaD. (۰۹-۰۶-۹۵, ۰۱:۵۸ ب.ظ)، نويد (۰۶-۰۵-۹۴, ۰۹:۵۹ ب.ظ)، شیرین فرهمندپور (۲۳-۰۶-۹۴, ۰۵:۰۴ ق.ظ)، SilentCity (۳۰-۰۴-۹۴, ۱۱:۱۹ ق.ظ)، farnoosh-79 (۰۹-۰۶-۹۵, ۱۱:۱۳ ق.ظ)، mercede (۰۸-۰۵-۹۴, ۰۶:۴۴ ب.ظ)، Neda0077 (۰۸-۰۵-۹۴, ۰۸:۴۱ ب.ظ)، ♢Toktam♢ (۳۰-۰۴-۹۴, ۱۱:۱۷ ق.ظ)، دختر ایران (۳۰-۰۴-۹۴, ۱۱:۵۶ ق.ظ)، eris (۰۸-۰۵-۹۴, ۰۸:۲۷ ب.ظ)، nobody (۲۷-۰۴-۹۴, ۰۹:۵۹ ب.ظ)، ❀ღÅℤⅈℕღ❀ (۳۰-۰۴-۹۴, ۱۰:۵۸ ق.ظ)، elaheh.p (۰۷-۰۴-۹۴, ۰۶:۲۸ ب.ظ)، zeinab.r.1999 (۱۹-۰۶-۹۴, ۰۶:۵۵ ب.ظ)، hannaneh (۲۷-۰۴-۹۴, ۱۰:۵۷ ب.ظ)، parysa7 (۰۹-۰۶-۹۵, ۰۴:۳۹ ب.ظ)، Tara s (۰۷-۱۰-۹۵, ۰۲:۰۵ ق.ظ)، barooni (۲۰-۱۲-۹۵, ۰۴:۵۷ ب.ظ)، آق جمشید (۱۸-۱۰-۹۴, ۰۴:۵۳ ب.ظ)، برف سیاه (۰۹-۰۶-۹۵, ۱۰:۰۹ ق.ظ)، عسل6 (۰۹-۰۶-۹۵, ۰۲:۰۲ ب.ظ)، maryamix (۰۹-۰۶-۹۵, ۰۲:۱۴ ب.ظ)، فاطمه۲۷ (۱۴-۰۹-۹۵, ۰۴:۳۰ ب.ظ)، michayel (۰۴-۰۷-۹۵, ۰۴:۰۸ ب.ظ)، d.ali (۰۷-۱۰-۹۵, ۰۱:۱۸ ق.ظ)، .AtenA. (۰۷-۱۰-۹۵, ۰۱:۵۲ ق.ظ)، یه دختر تنها (۰۶-۱۰-۹۵, ۱۱:۲۷ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان