ᴥ خــوشــحـآلــی یــعنــیᴥ
10)خوشحالی یعنی یه روز مامی خونه نباشه تا هر وقت دلم خواست پای کامپیوتر بشینممممTongue
تا وقتی عشق آسمونی دارم
چه نیازی به عشق زمینی دارم
×من نوشت

پاسخ
سپاس شده توسط:
11 - خوشحالی یعنی یه کاسه پر از بستنی Tongue
ماهی مـُرده آب میخواهد چه کار ؟!
گاهی برای مهربانی هم دیر است ...!
پاسخ
سپاس شده توسط:
12-خوشحالی یعنی دیدن رو ماه پدر مادرت
زنـــــده باد هـــــدف... :)

پاسخ
سپاس شده توسط:
13 _ خوشحالی یعنی ...
یه همزادِ مجازی داشتن aag

پاسخ
سپاس شده توسط:
خوشحالى اينه كه از شنيدن يه چيز قند تو دلت اب شه
پاسخ
سپاس شده توسط:
15 _ خوشحالی یعنی ...
تهدید به بَن شدن

[عکس: xrfwx1oem79ip3oq1fof.jpg]

پاسخ
سپاس شده توسط:
خوشحالی یعنی یه ساعت قبل از درخواست گزارش تاپیکهای تکراری از دو تا رهای شرور zaps
پاسخ
سپاس شده توسط:
17_یعنی لیلا در وا کن مویومasnaasna
پاسخ
سپاس شده توسط:
18 - خوشحالی یعنی بتونی با موفقیت به نهار ناخونک بزنی Tongue
ماهی مـُرده آب میخواهد چه کار ؟!
گاهی برای مهربانی هم دیر است ...!
پاسخ
سپاس شده توسط:
19.هرکاری که میتونی برای اون کسی که دوستش داری انجام بدی!Tongue
*باران همیشه میبارد اما مردم ستاره را بیشتر دوست دارند*

نامردیست آن همه اشک را به یک چشمک فروختن*
پاسخ
سپاس شده توسط:

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
45 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
sadaf (۰۳-۰۳-۹۵, ۱۲:۵۲ ب.ظ)، hasti.cruel (۰۳-۰۳-۹۵, ۰۱:۳۲ ب.ظ)، v.a.y (۰۲-۱۲-۹۶, ۰۴:۱۰ ب.ظ)، ×دختر بهار× (۲۶-۰۹-۹۴, ۰۵:۰۵ ب.ظ)، N!rvana (۰۲-۰۳-۹۵, ۰۵:۲۰ ب.ظ)، ~ MoOn ~ (۰۱-۰۸-۹۵, ۱۱:۰۹ ب.ظ)، ملکه برفی (۱۴-۰۳-۹۵, ۱۱:۳۳ ب.ظ)، نويد (۱۳-۰۸-۹۹, ۱۲:۰۳ ب.ظ)، خانوم معلم (۰۳-۰۳-۹۵, ۰۳:۲۲ ب.ظ)، "MJ" (۰۲-۰۳-۹۵, ۰۹:۴۵ ب.ظ)، سرنای را (۰۲-۰۳-۹۵, ۰۸:۲۶ ق.ظ)، nobody (۲۶-۰۹-۹۴, ۰۴:۰۷ ب.ظ)، ..MiSs ZaHRa.. (۲۲-۰۴-۹۴, ۰۳:۰۶ ق.ظ)، آشوب (۰۱-۰۳-۹۵, ۰۷:۵۴ ب.ظ)، Death (۰۲-۰۳-۹۵, ۱۰:۲۲ ب.ظ)، *گیسو* (۰۱-۰۴-۹۵, ۰۱:۳۴ ق.ظ)، آیداموسوی (۰۱-۰۸-۹۵, ۱۱:۳۲ ب.ظ)، T a R a N e (۰۳-۰۳-۹۵, ۱۲:۲۷ ب.ظ)، revota1999 (۰۱-۰۸-۹۵, ۱۰:۱۷ ب.ظ)، #*Ralya*# (۲۶-۰۹-۹۴, ۰۴:۳۸ ب.ظ)، armiti (۱۲-۱۰-۹۴, ۱۱:۰۴ ب.ظ)، Tabataba (۲۶-۰۹-۹۴, ۰۶:۱۲ ب.ظ)، صنم بانو (۰۴-۱۱-۹۶, ۱۰:۲۵ ب.ظ)، فری دات کام (۰۴-۱۰-۹۴, ۰۷:۵۸ ب.ظ)، ӄoCholOo (۲۶-۰۹-۹۴, ۰۳:۲۷ ب.ظ)، برف سیاه (۰۱-۰۳-۹۵, ۰۸:۰۹ ب.ظ)، nafas:) (۲۴-۱۰-۹۴, ۰۲:۲۷ ب.ظ)، ثـمین (۰۱-۰۸-۹۵, ۰۷:۰۶ ب.ظ)، دخترشب (۰۷-۰۱-۹۶, ۰۱:۴۴ ق.ظ)، AsαNα (۰۴-۱۱-۹۶, ۰۸:۰۴ ب.ظ)، d.ali (۰۳-۰۸-۹۵, ۰۸:۴۲ ب.ظ)، آنابیتا (۰۱-۰۸-۹۵, ۰۵:۰۳ ب.ظ)، negar81 (۰۱-۰۸-۹۵, ۰۳:۱۶ ب.ظ)، یه دختر تنها (۱۱-۰۹-۹۵, ۱۰:۲۷ ب.ظ)، ایانا (۱۱-۰۵-۹۶, ۰۹:۲۱ ب.ظ)، دختربهار (۱۱-۰۵-۹۶, ۱۰:۳۲ ب.ظ)، Land star (۱۱-۰۵-۹۶, ۱۰:۳۲ ب.ظ)، farideh.k (۳۰-۰۶-۹۹, ۰۴:۳۳ ب.ظ)، :)nafas (۲۷-۱۲-۹۵, ۱۱:۴۵ ق.ظ)، taranomi (۱۱-۰۵-۹۶, ۱۱:۴۷ ب.ظ)، QaseDak (۱۶-۰۷-۹۶, ۰۱:۲۰ ب.ظ)، دختر ستاره (۱۱-۰۲-۹۷, ۰۵:۲۴ ب.ظ)، author (۰۴-۱۲-۹۶, ۰۴:۱۴ ب.ظ)، نگـnegarـار (۱۹-۱۲-۹۶, ۰۸:۳۸ ب.ظ)، نیـایــش (۱۶-۰۵-۹۷, ۰۳:۲۳ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان