امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
در چه ماهی باید متولد میشدید؟ (تست هوش)
اگر امتیازتان بین 36 تا 38 است: شما میبایست در ماه مرداد متولد میشدید
خودم مردادیمxcvl
پاسخ
سپاس شده توسط:
من آذرم امازده باید توتیر متولدمیشد
رمان های زیبای انجمن اثر نویسندگان توانا :

در عشق زنده باش | محمد رضا عباس زاده

رمان از نسل آفتاب|ثمین

رمان طلوع در سرزمین خدایان|الی نجفی
پاسخ
سپاس شده توسط:
اگر امتیازتان بین 27 تا 29 است: شما میبایست در ماه آبان متولد میشدید

من دی ماهی ام فاصله زیادی با ابانی ها ندارم
بازی بازی با دل ادمم بازی؟
پاسخ
سپاس شده توسط:
azsxعه من خردادى هستم. ولى دراومد بايد مردادى ميشدم. نوموخوام. خرداديا ماهن.خخخxcvl
از یهـ جاییـ بهـ بعدـ اگر نریـ خـــــری !
پاسخ
سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  خصوصیات اخلاقی و رفتاری بانوی دی ماهی صنم بانو 4 247 ۱۳-۱۰-۹۹، ۰۶:۲۹ ق.ظ
آخرین ارسال: صنم بانو
  تست روانشناسی: اولین چیزی که در تصویر می‌بینید، چیست؟ AsαNα 7 367 ۱۸-۱۲-۹۶، ۰۹:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ایانا
  تست روانشناسی شخصیت جدید AsαNα 5 295 ۱۳-۱۰-۹۶، ۰۸:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: avapars

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
29 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
sadaf (۲۵-۰۵-۹۴, ۰۹:۲۶ ب.ظ)، ~ MoOn ~ (۲۵-۰۵-۹۴, ۱۰:۲۳ ب.ظ)، ملکه برفی (۲۸-۰۷-۹۶, ۱۰:۴۷ ق.ظ)، hadis hpf (۲۵-۰۵-۹۴, ۰۹:۴۵ ب.ظ)، SilentCity (۰۱-۰۵-۹۴, ۰۸:۳۲ ب.ظ)، mercede (۲۵-۰۵-۹۴, ۰۹:۵۴ ب.ظ)، نیاز (۱۱-۰۶-۹۴, ۱۲:۲۴ ب.ظ)، تسنیم 40 (۲۵-۰۵-۹۴, ۰۹:۲۹ ب.ظ)، asma123 (۲۵-۰۵-۹۴, ۰۹:۲۹ ب.ظ)، €ستايش€ (۱۴-۰۶-۹۴, ۱۲:۴۷ ق.ظ)، heliia (۰۹-۱۰-۹۴, ۰۲:۰۳ ب.ظ)، eris (۲۵-۰۵-۹۴, ۰۹:۴۳ ب.ظ)، اسمان (۰۴-۰۶-۹۴, ۰۱:۱۰ ق.ظ)، parisana (۰۹-۱۰-۹۴, ۰۲:۰۰ ب.ظ)، hannaneh (۲۵-۰۵-۹۴, ۱۱:۱۵ ب.ظ)، Death (۰۵-۰۳-۹۵, ۱۰:۱۱ ب.ظ)، آیداموسوی (۲۵-۰۵-۹۴, ۱۰:۰۲ ب.ظ)، #*Ralya*# (۲۴-۰۵-۹۵, ۰۱:۲۵ ق.ظ)، ماریاh (۲۶-۰۲-۹۵, ۰۳:۲۲ ب.ظ)، صنم بانو (۲۱-۰۲-۹۵, ۰۶:۱۴ ق.ظ)، فائزه 2 (۰۵-۱۰-۹۴, ۱۰:۲۱ ب.ظ)، آق جمشید (۱۸-۱۰-۹۴, ۰۴:۴۱ ب.ظ)، artamis (۰۹-۱۰-۹۴, ۰۳:۱۳ ب.ظ)، Zeinab.rp (۱۴-۰۲-۹۵, ۰۵:۴۶ ب.ظ)، مشیانه راد (۰۴-۰۳-۹۵, ۰۲:۵۴ ب.ظ)، طلسم شده (۱۲-۰۵-۹۵, ۰۴:۰۲ ب.ظ)، فاطمه۲۷ (۲۴-۰۵-۹۵, ۱۱:۱۴ ب.ظ)، .AtenA. (۱۹-۰۹-۹۵, ۱۲:۵۱ ق.ظ)، ♥فاطیما♥ (۲۳-۰۶-۹۶, ۰۱:۱۷ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان