امــــــــــروز فهمیدم که ...
امــــروزم فهمیدم فقط و فقط توی هر شرایطی باید خودت باشی

نه به خاطر دیگران (حتی اونایی که واقعا دوستشون داری ) جور دیگه ای رفتار کنی و سعی کنی جوری خودتو ثابت کنی که واقعا اون شخصیتو نداری!
قلبم ایستاد.!
به تماشــای رفتنت...

پاسخ
سپاس شده توسط:
امروز فهمیدم که روزای تابستون دارن به نحو احسن بیهوده میگذرن! dvia
قلبم ایستاد.!
به تماشــای رفتنت...

پاسخ
سپاس شده توسط:
امروز فهمیدم هوا چقد گرمه و چه خوب که رودخانه داشته باشی

و به کوتاهی آن لحظه ی شادی که گذشت،غصه هم می گذرد،!آنچنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند،لحظه ها عریانند. به تن لحظه خود، جامه اندوه مپوشان هرگز
پاسخ
سپاس شده توسط:
امروز فهميدم دختر خوبى براى مامانم نيستم zaps
خيلى اذيتش مى كنم ! خيلى ...
[url=http://s2.server-dl.asia/mr-reese/single/july/week1/Lindsey%20Stirling%20-%20The%20Arena%20-%20MP3%20128.mp3][/url]
پاسخ
سپاس شده توسط:
امروز فهمیدم برای اینکه بفهمم آخرش چیه تن به همه چی دارم میدم Undecided
با اینکه آخرش میدونم چیزی نیست ،ولی باز حس کنجکاویم نمیزارهzaps
امروز شد یک روزه دیگه و خواسته های دیگه Undecided
منم عمرا اگر کم بیارم :-2-42-:
پاسخ
سپاس شده توسط:
دیگه هیچوقت واسم مثل قبل نمیشه...
دیگه هیچوقت واسش مثل قبل نمیشم...
دلامون شده چینی بنده زده، بی ریخت و ترک خورده !
پاسخ
سپاس شده توسط:
امروز فهمیدم خیلی برای فردا اظطراب دارم و وافعا نمیدونم چه جوری تو چشمای مشکیش نگاه کنم...
نمیدونم چی کار کنم که فردا هم مثل همیشه مهربون باشم ..نه سرد و بی احساس..
امروز فهمیدم دلم میخواست فردا نباشه...
امروز فهمیدم نمیدونم هنوزم اونقدر خوب و مهربونو خوش قلب هست ..یا ؟
امروز فهمیدم خیلی کار دارم..
ما را به نیمه پر لیوان چه کار ¿?
این باقی سمیست که پیشتر خورده ام..

پاسخ
سپاس شده توسط:
امروز و همه دیروز ها
خیلی چیزا رو به وضوح دیدم
و یاد گرفتم گاهی باید گذاشت آدما برن
باید آزاد بود
نه اسیر قفس دوست داشتن هیچ کس
هرچند طعم تلخ رفتنشون ذهنتو آزار میده و تلخی به بار میاره
اما نابیه این حس تلخ گاهی اوقات به شیرینیه تجربه خیلی چیزای دیگه توی زندگی می ارزه
قلبم ایستاد.!
به تماشــای رفتنت...

پاسخ
سپاس شده توسط:
امروز فهمیدم هیچی بدون تلاش به دست نمیاد
پاسخ
سپاس شده توسط:

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
52 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۲۳-۰۲-۹۵, ۱۱:۲۹ ق.ظ)، sadaf (۲۷-۰۳-۹۵, ۰۵:۳۰ ب.ظ)، v.a.y (۱۴-۱۰-۹۴, ۱۰:۵۷ ب.ظ)، ×دختر بهار× (۱۸-۰۹-۹۴, ۱۰:۱۴ ب.ظ)، N!rvana (۲۷-۰۵-۹۵, ۰۴:۳۴ ب.ظ)، .ShahrzaD. (۲۶-۰۷-۹۶, ۰۶:۵۷ ب.ظ)، ملکه برفی (۲۵-۰۹-۹۸, ۰۹:۱۶ ب.ظ)، نويد (۱۷-۰۶-۹۸, ۰۲:۰۵ ب.ظ)، خانوم معلم (۰۴-۰۶-۹۵, ۰۵:۲۶ ب.ظ)، Ar.chly (۳۰-۰۴-۹۵, ۰۹:۲۰ ب.ظ)، Mahdiye (۱۰-۰۶-۹۵, ۱۱:۱۳ ب.ظ)، فرميسك (۲۸-۰۸-۹۴, ۰۸:۲۶ ب.ظ)، • Niha • (۲۷-۰۵-۹۵, ۱۲:۱۲ ق.ظ)، Neda0077 (۱۲-۱۰-۹۴, ۱۱:۱۰ ب.ظ)، elham zelzele (۲۸-۰۸-۹۴, ۰۷:۵۰ ب.ظ)، دختر ایران (۲۷-۰۸-۹۴, ۰۹:۱۹ ب.ظ)، €ستايش€ (۲۷-۰۳-۹۵, ۰۷:۵۱ ب.ظ)، heliia (۱۹-۰۹-۹۴, ۰۱:۰۲ ب.ظ)، آشوب (۱۸-۰۹-۹۴, ۰۹:۵۲ ب.ظ)، Death (۳۰-۰۳-۹۵, ۰۱:۱۹ ب.ظ)، MaryaM_sh (۰۵-۰۵-۹۵, ۰۷:۴۸ ب.ظ)، *گیسو* (۲۱-۰۶-۹۶, ۱۱:۳۴ ب.ظ)، dakhtare-darya (۲۸-۰۸-۹۴, ۰۱:۲۸ ب.ظ)، 2fan2314 (۱۹-۰۹-۹۴, ۰۳:۱۲ ب.ظ)، آیداموسوی (۳۱-۰۴-۹۵, ۰۱:۱۱ ق.ظ)، fatemeh . R (۱۳-۰۵-۹۵, ۰۷:۰۰ ب.ظ)، #*Ralya*# (۲۷-۰۵-۹۵, ۰۶:۳۵ ب.ظ)، barooni (۰۵-۰۵-۹۵, ۰۸:۰۲ ب.ظ)، armiti (۱۳-۱۰-۹۴, ۰۴:۱۵ ب.ظ)، aydil (۱۸-۰۹-۹۴, ۰۸:۰۲ ب.ظ)، ****نگار**** (۲۷-۰۸-۹۴, ۰۹:۰۷ ب.ظ)، Tabataba (۱۵-۱۰-۹۴, ۰۴:۳۵ ق.ظ)، شقایق سرخ (۱۳-۰۵-۹۵, ۰۷:۳۴ ب.ظ)، hanane (۲۹-۰۳-۹۵, ۰۵:۰۷ ق.ظ)، برف سیاه (۱۳-۰۵-۹۵, ۰۶:۰۳ ب.ظ)، .Arman. (۰۵-۰۵-۹۵, ۱۰:۲۷ ب.ظ)، M@rzi (۲۷-۰۳-۹۵, ۰۶:۲۴ ب.ظ)، پرند30 (۰۵-۰۵-۹۵, ۰۹:۱۳ ب.ظ)، ثـمین (۲۷-۰۵-۹۵, ۰۵:۳۵ ب.ظ)، Amir ALI (۳۰-۰۳-۹۵, ۰۴:۰۵ ب.ظ)، دخترشب (۱۵-۰۸-۹۶, ۰۱:۰۶ ق.ظ)، hananee (۲۷-۰۵-۹۵, ۰۵:۲۶ ب.ظ)، طلسم شده (۲۷-۰۵-۹۵, ۱۲:۴۵ ق.ظ)، _AYNAZ_ (۲۷-۰۵-۹۵, ۰۶:۲۱ ب.ظ)، shab mahtabi (۲۰-۰۶-۹۵, ۱۱:۳۶ ق.ظ)، Nasi.egh (۰۱-۰۶-۹۵, ۰۱:۱۶ ق.ظ)، d.ali (۰۸-۰۸-۹۶, ۰۶:۵۰ ب.ظ)، :)nafas (۲۷-۱۲-۹۵, ۱۱:۴۷ ق.ظ)، P.A✔ (۳۰-۰۱-۹۶, ۰۷:۳۵ ب.ظ)، taranomi (۲۹-۰۷-۹۶, ۰۱:۳۳ ب.ظ)، دختر ستاره (۱۰-۰۸-۹۶, ۰۸:۴۷ ب.ظ)، nehal (۳۰-۰۱-۹۷, ۰۹:۵۸ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان