امــــــــــروز فهمیدم که ...
امـــــروز فهمیدم ترسم از بازی با آرژانتین الکی بوووووووود ieir
قلبم ایستاد.!
به تماشــای رفتنت...

پاسخ
سپاس شده توسط:
امروز فهمیدم که یه رمان قشنگو شروع کردم dfga
قلبم ایستاد.!
به تماشــای رفتنت...

پاسخ
سپاس شده توسط:
امــــــــروز فهمیدم که همه آدمای اطرافت فقط تظاهر میکنن که دوستت دارن zaps

امروز فهمیدم که چقدر تنهام zaps
قلبم ایستاد.!
به تماشــای رفتنت...

پاسخ
سپاس شده توسط:
امروز فهمیدم که هیچکس تو این تاپیک با من همکاری نمیکنه dfgh
قلبم ایستاد.!
به تماشــای رفتنت...

پاسخ
سپاس شده توسط:
امروز فهمیدم که باید عوض شم .. اون آدم خوبه باید بره یکی مغرورتر بیاد جاش .. اینجوری خیلی بهتره تا کمتر عذاب بکشی

امروز فهمیدم که نباید با هرکسی زود گرم گرفت ... همه مثل خودم نیستن
قلبم ایستاد.!
به تماشــای رفتنت...

پاسخ
سپاس شده توسط:
امروز فهمیدم که نباید به کسی اعتماد کنی .. هیچکس ..
قلبم ایستاد.!
به تماشــای رفتنت...

پاسخ
سپاس شده توسط:
امروز فهمیدم نماز خوندن چقدر به ادم ارامش میدهShy
پاسخ
سپاس شده توسط:
امروز فهميدم كه حالم خيلى گرفته
پاسخ
سپاس شده توسط:
امروز فهمیدم که این زنها تیستند که حرص می خورن مردای الان بدترند zapsمثله امروز خودم zaps
پاسخ
سپاس شده توسط:
امروز فهمیدن هیشکی رمانمو نمیخونهzapszapszaps
پاسخ
سپاس شده توسط:

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
52 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۲۳-۰۲-۹۵, ۱۱:۲۹ ق.ظ)، sadaf (۲۷-۰۳-۹۵, ۰۵:۳۰ ب.ظ)، v.a.y (۱۴-۱۰-۹۴, ۱۰:۵۷ ب.ظ)، ×دختر بهار× (۱۸-۰۹-۹۴, ۱۰:۱۴ ب.ظ)، N!rvana (۲۷-۰۵-۹۵, ۰۴:۳۴ ب.ظ)، .ShahrzaD. (۲۶-۰۷-۹۶, ۰۶:۵۷ ب.ظ)، ملکه برفی (۲۵-۰۹-۹۸, ۰۹:۱۶ ب.ظ)، نويد (۱۷-۰۶-۹۸, ۰۲:۰۵ ب.ظ)، خانوم معلم (۰۴-۰۶-۹۵, ۰۵:۲۶ ب.ظ)، Ar.chly (۳۰-۰۴-۹۵, ۰۹:۲۰ ب.ظ)، Mahdiye (۱۰-۰۶-۹۵, ۱۱:۱۳ ب.ظ)، فرميسك (۲۸-۰۸-۹۴, ۰۸:۲۶ ب.ظ)، • Niha • (۲۷-۰۵-۹۵, ۱۲:۱۲ ق.ظ)، Neda0077 (۱۲-۱۰-۹۴, ۱۱:۱۰ ب.ظ)، elham zelzele (۲۸-۰۸-۹۴, ۰۷:۵۰ ب.ظ)، دختر ایران (۲۷-۰۸-۹۴, ۰۹:۱۹ ب.ظ)، €ستايش€ (۲۷-۰۳-۹۵, ۰۷:۵۱ ب.ظ)، heliia (۱۹-۰۹-۹۴, ۰۱:۰۲ ب.ظ)، آشوب (۱۸-۰۹-۹۴, ۰۹:۵۲ ب.ظ)، Death (۳۰-۰۳-۹۵, ۰۱:۱۹ ب.ظ)، MaryaM_sh (۰۵-۰۵-۹۵, ۰۷:۴۸ ب.ظ)، *گیسو* (۲۱-۰۶-۹۶, ۱۱:۳۴ ب.ظ)، dakhtare-darya (۲۸-۰۸-۹۴, ۰۱:۲۸ ب.ظ)، 2fan2314 (۱۹-۰۹-۹۴, ۰۳:۱۲ ب.ظ)، آیداموسوی (۳۱-۰۴-۹۵, ۰۱:۱۱ ق.ظ)، fatemeh . R (۱۳-۰۵-۹۵, ۰۷:۰۰ ب.ظ)، #*Ralya*# (۲۷-۰۵-۹۵, ۰۶:۳۵ ب.ظ)، barooni (۰۵-۰۵-۹۵, ۰۸:۰۲ ب.ظ)، armiti (۱۳-۱۰-۹۴, ۰۴:۱۵ ب.ظ)، aydil (۱۸-۰۹-۹۴, ۰۸:۰۲ ب.ظ)، ****نگار**** (۲۷-۰۸-۹۴, ۰۹:۰۷ ب.ظ)، Tabataba (۱۵-۱۰-۹۴, ۰۴:۳۵ ق.ظ)، شقایق سرخ (۱۳-۰۵-۹۵, ۰۷:۳۴ ب.ظ)، hanane (۲۹-۰۳-۹۵, ۰۵:۰۷ ق.ظ)، برف سیاه (۱۳-۰۵-۹۵, ۰۶:۰۳ ب.ظ)، .Arman. (۰۵-۰۵-۹۵, ۱۰:۲۷ ب.ظ)، M@rzi (۲۷-۰۳-۹۵, ۰۶:۲۴ ب.ظ)، پرند30 (۰۵-۰۵-۹۵, ۰۹:۱۳ ب.ظ)، ثـمین (۲۷-۰۵-۹۵, ۰۵:۳۵ ب.ظ)، Amir ALI (۳۰-۰۳-۹۵, ۰۴:۰۵ ب.ظ)، دخترشب (۱۵-۰۸-۹۶, ۰۱:۰۶ ق.ظ)، hananee (۲۷-۰۵-۹۵, ۰۵:۲۶ ب.ظ)، طلسم شده (۲۷-۰۵-۹۵, ۱۲:۴۵ ق.ظ)، _AYNAZ_ (۲۷-۰۵-۹۵, ۰۶:۲۱ ب.ظ)، shab mahtabi (۲۰-۰۶-۹۵, ۱۱:۳۶ ق.ظ)، Nasi.egh (۰۱-۰۶-۹۵, ۰۱:۱۶ ق.ظ)، d.ali (۰۸-۰۸-۹۶, ۰۶:۵۰ ب.ظ)، :)nafas (۲۷-۱۲-۹۵, ۱۱:۴۷ ق.ظ)، P.A✔ (۳۰-۰۱-۹۶, ۰۷:۳۵ ب.ظ)، taranomi (۲۹-۰۷-۹۶, ۰۱:۳۳ ب.ظ)، دختر ستاره (۱۰-۰۸-۹۶, ۰۸:۴۷ ب.ظ)، nehal (۳۰-۰۱-۹۷, ۰۹:۵۸ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان