به امضا نفر قبلی گیر سه پیچ بده...
(۲۲-۰۴-۹۵، ۱۲:۰۷ ق.ظ)آیداموسوی نوشته: مثلا می خوای بگی تو دنیا کسی صداتو نشنیدهazsxazsx
نه خیر دختر جون فقط میگم خدا بهترینه برای شنیدن درد و دلت ... تا حالا کسی جز اون پای صحبتام ننشسته کسی که فقط گوش میده سرزنشت نمیکنه گاهی راه رو نشون میده گاهی به بهونه های بی ارزشت میخنده .... چون صحبت از خداست میگم که فقط میخواستم همه بدونن به جز خدا کسی ارزش صدا زدن نداره همه نفع خودشون برداشت میکنن از گفته هات.... اما خدا...
الکی الکی هم که شده شاد باش تا راستی راستی باورت بشه و زندگیت پر از شادی بشه
مخصوص امضا و آواتار دوستانی که شورغم رو درآوردن
سپاس شده توسط:
(۲۲-۰۴-۹۵، ۰۱:۵۲ ق.ظ)#*Ralya*# نوشته: ولی من حس می کنم منظور از امضام نفهم بودن اطرافیان بوده باشه..نه مشکلات..

میرسه ها فقط شاید تو کری!!!![عکس: azsx.gif][عکس: -2-42-.gif]
رسیدن صدات مهم نیست درک کردنش مهمه ...خودت گفتی نفهم بودن اطرافیانت یعنی شنیدن صداتو اما نفمیدنت... خدای من فرق میکنه افتخار میکنم به انتخاب هم صحبت بی منتم
سپاس شده توسط:
(۲۲-۰۴-۹۵، ۰۲:۰۷ ق.ظ)barooni نوشته:
(۲۲-۰۴-۹۵، ۰۱:۵۲ ق.ظ)#*Ralya*# نوشته: ولی من حس می کنم منظور از امضام نفهم بودن اطرافیان بوده باشه..نه مشکلات..

میرسه ها فقط شاید تو کری!!!![عکس: azsx.gif][عکس: -2-42-.gif]
رسیدن صدات مهم نیست درک کردنش مهمه ...خودت گفتی نفهم بودن اطرافیانت یعنی شنیدن صداتو اما نفمیدنت... خدای من فرق میکنه افتخار میکنم به انتخاب هم صحبت بی منتم
نوچ..بد متوجه شدی..اتفاقااطرافیان صدای آدمو با وضوح می شنون و اینکه می فهمن ولی توجه ای نمی کنن یعنی اهمیت نمیدن..براشون مهم نیست..
الها من به اندازه زیبایی تو تنهایم
تو به اندازه تنهایی من زیبایی!
سپاس شده توسط:
خنگ خدا منم همین رو گفتم>>>>>>>>>>>شنیدن صداتو اما نفمیدنت<<<<<<<<<<< این نفهمیدن میتونه به صورت اهمیت ندادن ومهم نبودن باشه اگه فهمیده باشن دست به عمل میزنن نه بی توجهی...من نمیدونم چرا قبول نداری حرفم رو یه بار از خدا خواستی یه بار به اون گفتی ... شاید دیر مشکلتو حل کنه اما اساسی حل و فصلش میکنه حتما اینم قبول نمیکنی
سپاس شده توسط:
خب گيري نداره، قشنگهxcvb
سپاس شده توسط:
عاغا بهت محل نمی دن مجبوری بگی فهمیدن احساس کار هر کسی نیست .....این جمله هرو واسه کی نوشتی هووووم؟؟؟

و به کوتاهی آن لحظه ی شادی که گذشت،غصه هم می گذرد،!آنچنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند،لحظه ها عریانند. به تن لحظه خود، جامه اندوه مپوشان هرگز
سپاس شده توسط:
اون سايز كد فونت چيه كنار امضات؟Tongue
سپاس شده توسط:
گیری نداره خب..اسم رمانشو گذاشته..چی بگم..
الها من به اندازه زیبایی تو تنهایم
تو به اندازه تنهایی من زیبایی!
سپاس شده توسط:
به این امضا نمیشه گیر داد باید تشویقش کرد bcmcbcmcbcmcbcmcbcmcbcmc
ابر و باد و مه و خورشید و فلک یک شعر است / هر نسیم حرم کرب و بلا را عشق است.
سپاس شده توسط:
مگه میشه به چیزی که درباره امام حسینه گیر داد ؟
امضای خیلی خیلی قشنگیه. .
ما را به نیمه پر لیوان چه کار ¿?
این باقی سمیست که پیشتر خورده ام..

سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  "نفر قبلیت چه بویی میده؟" •Vida• 12 952 ۱۶-۱۱-۱، ۰۱:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: زینب سلطان
  اگه نفر قبلی جرمی مرتکب بشه ،جرمش چیه؟ minaa 24 936 ۱۶-۱۱-۱، ۰۱:۰۵ ب.ظ
Wink چه نقشی به نفر قبلی میدی؟؟؟ •Vida• 210 16,923 ۱۶-۱۱-۱، ۰۱:۰۴ ب.ظ

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
94 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۱۶-۰۳-۹۵, ۰۱:۵۰ ب.ظ)، زینب سلطان (۱۶-۰۳-۹۵, ۰۱:۴۷ ب.ظ)، N!rvana (۲۱-۰۴-۹۵, ۱۱:۳۹ ب.ظ)، ستاره عشق (۲۳-۱۲-۹۵, ۰۲:۲۶ ب.ظ)، ~ MoOn ~ (۱۸-۰۳-۹۵, ۰۶:۰۱ ب.ظ)، .ShahrzaD. (۱۲-۱۰-۹۴, ۰۸:۵۱ ب.ظ)، Tasnim (۱۱-۱۰-۹۴, ۰۹:۳۷ ب.ظ)، ملکه برفی (۰۵-۱۲-۹۵, ۰۵:۴۷ ب.ظ)، سفیدبرفی (۱۵-۰۶-۹۴, ۱۲:۰۵ ب.ظ)، hadis hpf (۱۶-۱۲-۹۵, ۰۵:۰۵ ب.ظ)، نويد (۱۷-۰۱-۹۶, ۱۲:۲۸ ق.ظ)، Katayoon (۱۷-۱۰-۹۴, ۰۳:۵۱ ب.ظ)، خانوم معلم (۱۸-۰۳-۹۵, ۰۷:۳۹ ب.ظ)، Ar.chly (۲۲-۰۳-۹۵, ۱۱:۲۷ ب.ظ)، SilentCity (۳۱-۰۵-۹۴, ۰۶:۲۸ ب.ظ)، hedy (۱۲-۰۶-۹۴, ۰۱:۱۸ ق.ظ)، farnoosh-79 (۱۲-۰۶-۹۴, ۰۲:۰۹ ب.ظ)، ****Dayan**** (۱۲-۰۶-۹۴, ۰۴:۳۷ ب.ظ)، mercede (۲۹-۰۵-۹۴, ۰۸:۱۱ ب.ظ)، "MJ" (۱۶-۰۳-۹۵, ۱۱:۱۳ ب.ظ)، ghazaleh (۱۲-۰۶-۹۴, ۱۰:۵۵ ق.ظ)، elham zelzele (۲۹-۰۴-۹۴, ۰۵:۲۰ ب.ظ)، ♢Toktam♢ (۲۹-۰۴-۹۴, ۰۳:۱۸ ب.ظ)، دختر ایران (۲۳-۰۴-۹۴, ۰۷:۵۹ ب.ظ)، €ستايش€ (۲۶-۰۳-۹۵, ۰۴:۰۵ ب.ظ)، heliia (۲۷-۱۱-۹۵, ۱۱:۵۱ ب.ظ)، eris (۳۱-۰۵-۹۴, ۰۶:۲۵ ب.ظ)، ..MiSs ZaHRa.. (۱۰-۰۴-۹۴, ۰۱:۱۴ ق.ظ)، آشوب (۲۳-۰۵-۹۴, ۰۵:۰۵ ب.ظ)، فاطمه27 (۲۷-۰۵-۹۴, ۰۳:۲۸ ب.ظ)، fatemeh1387 (۲۴-۰۴-۹۴, ۰۹:۳۳ ق.ظ)، parisana (۱۲-۱۰-۹۴, ۱۱:۱۴ ق.ظ)، hannaneh (۲۹-۰۴-۹۴, ۰۳:۳۵ ب.ظ)، مارکیز (۱۸-۰۹-۹۴, ۰۴:۴۲ ب.ظ)، Death (۲۶-۰۳-۹۵, ۰۴:۰۳ ب.ظ)، f-samiee-g (۲۶-۱۰-۹۴, ۰۴:۵۷ ب.ظ)، MaryaM_sh (۲۵-۰۳-۹۵, ۰۳:۰۹ ب.ظ)، *گیسو* (۲۱-۰۶-۹۶, ۱۱:۲۲ ب.ظ)، dakhtare-darya (۱۱-۰۶-۹۴, ۱۲:۲۲ ق.ظ)، 2fan2314 (۱۷-۰۳-۹۵, ۱۲:۲۳ ب.ظ)، آیداموسوی (۱۳-۰۵-۹۵, ۰۱:۲۷ ق.ظ)، T a R a N e (۱۱-۰۶-۹۴, ۰۹:۵۶ ب.ظ)، رزبیتا (۱۱-۰۶-۹۴, ۰۹:۵۴ ب.ظ)، parisa1367 (۱۲-۰۶-۹۴, ۰۲:۱۷ ق.ظ)، nza3380 (۲۵-۰۳-۹۵, ۱۲:۱۷ ق.ظ)، revota1999 (۱۹-۱۰-۹۴, ۱۲:۲۹ ب.ظ)، sarika (۱۷-۱۰-۹۴, ۰۱:۱۱ ب.ظ)، fatemeh . R (۱۱-۱۰-۹۴, ۰۷:۵۹ ب.ظ)، *hasti* (۰۸-۰۴-۹۵, ۰۴:۱۸ ب.ظ)، #*Ralya*# (۱۷-۰۵-۹۵, ۱۲:۳۱ ق.ظ)، barooni (۲۳-۰۴-۹۵, ۰۴:۲۱ ق.ظ)، armiti (۲۲-۱۰-۹۴, ۰۳:۵۰ ب.ظ)، aydil (۱۸-۰۳-۹۵, ۰۳:۴۷ ب.ظ)، ****نگار**** (۲۶-۱۰-۹۴, ۰۷:۰۶ ب.ظ)، صنم بانو (۰۱-۰۱-۹۶, ۰۸:۰۷ ب.ظ)، شقایق سرخ (۱۵-۰۵-۹۵, ۰۳:۲۷ ب.ظ)، فائزه 2 (۲۶-۰۳-۹۵, ۰۱:۰۳ ب.ظ)، sahar* (۱۷-۱۰-۹۴, ۰۷:۵۴ ب.ظ)، آق جمشید (۱۸-۱۰-۹۴, ۱۲:۳۰ ق.ظ)، hanane (۲۳-۰۳-۹۵, ۰۵:۲۱ ب.ظ)، محبوب (۱۲-۱۰-۹۴, ۱۰:۱۴ ب.ظ)، برف سیاه (۱۱-۰۵-۹۵, ۰۷:۳۳ ب.ظ)، nafas:) (۲۶-۱۰-۹۴, ۰۵:۴۶ ب.ظ)، bahari (۲۶-۰۳-۹۵, ۰۴:۰۹ ب.ظ)، ♡ TarA ♡ (۰۸-۰۴-۹۵, ۰۴:۴۷ ب.ظ)، عسل6 (۱۰-۰۶-۹۵, ۰۴:۱۳ ب.ظ)، خانم ریزه (۱۵-۱۰-۹۵, ۱۲:۳۰ ب.ظ)، seyed (۲۶-۰۲-۹۵, ۱۰:۴۲ ب.ظ)، محـmahyaـیا (۱۹-۰۳-۹۵, ۰۴:۴۶ ب.ظ)، AŋɨsA♪E (۱۷-۰۳-۹۵, ۱۲:۲۲ ب.ظ)، M@rzi (۰۸-۰۴-۹۵, ۰۴:۱۵ ب.ظ)، deli_amini (۲۶-۰۳-۹۵, ۰۶:۲۹ ق.ظ)، ثمین عظیمی (۲۶-۰۳-۹۵, ۱۲:۰۸ ق.ظ)، شیوا- shadi (۱۷-۰۳-۹۵, ۰۹:۳۴ ب.ظ)، دخترشب (۰۸-۰۵-۹۵, ۰۱:۵۳ ق.ظ)، AsαNα (۲۳-۱۲-۹۵, ۱۱:۱۶ ب.ظ)، hananee (۰۴-۱۲-۹۵, ۱۰:۴۸ ب.ظ)، _AYNAZ_ (۱۵-۰۵-۹۵, ۰۲:۳۳ ب.ظ)، فاطمه۲۷ (۰۷-۰۶-۹۵, ۰۴:۳۷ ب.ظ)، d.ali (۲۵-۱۲-۹۵, ۱۰:۵۷ ق.ظ)، .AtenA. (۱۰-۱۲-۹۵, ۰۹:۵۰ ق.ظ)، دختربهار (۱۹-۱۲-۹۵, ۰۷:۰۳ ب.ظ)، Land star (۱۹-۱۲-۹۵, ۰۹:۲۶ ب.ظ)، •Vida• (۱۳-۱۲-۹۵, ۱۱:۴۳ ب.ظ)، :)nafas (۲۸-۱۲-۹۵, ۱۲:۳۵ ب.ظ)، ستاره ی احساس (۲۳-۱۲-۹۵, ۱۰:۱۲ ب.ظ)، salina (۰۷-۰۴-۹۶, ۰۳:۰۹ ق.ظ)، "Ava" (۱۹-۱۲-۹۵, ۰۷:۱۲ ب.ظ)، ساسی (۱۶-۱۲-۹۵, ۰۴:۳۸ ب.ظ)، ♥هستی♥ (۱۴-۰۳-۹۶, ۱۰:۵۵ ب.ظ)، »L@ntern Moon« (۱۶-۱۲-۹۵, ۰۸:۲۴ ب.ظ)، دلسا موسوی (۲۴-۱۲-۹۵, ۰۷:۰۸ ب.ظ)، استار فایر (۲۰-۱۲-۹۵, ۰۴:۴۴ ق.ظ)، hedeyh2002 (۰۲-۰۵-۹۶, ۰۸:۵۴ ق.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان