به امضا نفر قبلی گیر سه پیچ بده...
آخرین جملش جمله های قبلیشو نقض می کنه..:|
الها من به اندازه زیبایی تو تنهایم
تو به اندازه تنهایی من زیبایی!
سپاس شده توسط:
خدا یاسر شده شبیه یاسر..Tongue
ما را به نیمه پر لیوان چه کار ¿?
این باقی سمیست که پیشتر خورده ام..

سپاس شده توسط:
فقططططططططططططططططططططط تبلیغ
هاهاها
به فکر یه اتصالم
بین خودم وخدای خودم:)
سپاس شده توسط:
احیانن نباید تلاش رو بیشتر کرد ؟؟؟
"زخم ها" خوب میشوند
اما "خوب شدن"
با "مثل روز اول شدن"
خیلییی فرق دارد
سپاس شده توسط:
کی گفته مثل روز اول میشه؟
به فکر یه اتصالم
سپاس شده توسط:
چرا ازجمله ی خاص ایمان سرور پور استفاده کردی؟Huh
بی تو اینجا همه در جنس ابد تبعیدند
سال ها هجری و شمسی همه بی خورشیدند
سپاس شده توسط:
(۲۳-۱۰-۹۵، ۰۳:۱۲ ب.ظ)ستاره ی احساس نوشته: چرا ازجمله ی خاص ایمان سرور پور استفاده کردی؟Huh
خوب عاشق این جملم
مثلا شما امضاها رو خودتون گفتین؟
به فکر یه اتصالم
سپاس شده توسط:
(۲۳-۱۰-۹۵، ۰۴:۲۴ ب.ظ):)nafas نوشته:
(۲۳-۱۰-۹۵، ۰۳:۱۲ ب.ظ)ستاره ی احساس نوشته: چرا ازجمله ی خاص ایمان سرور پور استفاده کردی؟Huh
خوب عاشق این جملم
مثلا شما امضاها رو خودتون گفتین؟
نه دوست عزیز اگه ناراحت شدی عذر می‌خواهم فقط یه سوال بود.mara
بی تو اینجا همه در جنس ابد تبعیدند
سال ها هجری و شمسی همه بی خورشیدند
سپاس شده توسط:
زیاد اهل شعر نیستم
رمز شب ...!
دوست دارم هایت هست
این را که بگویی
خوابم می برد
سپاس شده توسط:
قربون امضای خودم برم خخخ
رمز شب ...!
دوست دارم هایت هست
این را که بگویی
خوابم می برد
سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  "نفر قبلیت چه بویی میده؟" •Vida• 12 951 ۱۶-۱۱-۱، ۰۱:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: زینب سلطان
  اگه نفر قبلی جرمی مرتکب بشه ،جرمش چیه؟ minaa 24 927 ۱۶-۱۱-۱، ۰۱:۰۵ ب.ظ
Wink چه نقشی به نفر قبلی میدی؟؟؟ •Vida• 210 16,922 ۱۶-۱۱-۱، ۰۱:۰۴ ب.ظ

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
94 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۱۶-۰۳-۹۵, ۰۱:۵۰ ب.ظ)، زینب سلطان (۱۶-۰۳-۹۵, ۰۱:۴۷ ب.ظ)، N!rvana (۲۱-۰۴-۹۵, ۱۱:۳۹ ب.ظ)، ستاره عشق (۲۳-۱۲-۹۵, ۰۲:۲۶ ب.ظ)، ~ MoOn ~ (۱۸-۰۳-۹۵, ۰۶:۰۱ ب.ظ)، .ShahrzaD. (۱۲-۱۰-۹۴, ۰۸:۵۱ ب.ظ)، Tasnim (۱۱-۱۰-۹۴, ۰۹:۳۷ ب.ظ)، ملکه برفی (۰۵-۱۲-۹۵, ۰۵:۴۷ ب.ظ)، سفیدبرفی (۱۵-۰۶-۹۴, ۱۲:۰۵ ب.ظ)، hadis hpf (۱۶-۱۲-۹۵, ۰۵:۰۵ ب.ظ)، نويد (۱۷-۰۱-۹۶, ۱۲:۲۸ ق.ظ)، Katayoon (۱۷-۱۰-۹۴, ۰۳:۵۱ ب.ظ)، خانوم معلم (۱۸-۰۳-۹۵, ۰۷:۳۹ ب.ظ)، Ar.chly (۲۲-۰۳-۹۵, ۱۱:۲۷ ب.ظ)، SilentCity (۳۱-۰۵-۹۴, ۰۶:۲۸ ب.ظ)، hedy (۱۲-۰۶-۹۴, ۰۱:۱۸ ق.ظ)، farnoosh-79 (۱۲-۰۶-۹۴, ۰۲:۰۹ ب.ظ)، ****Dayan**** (۱۲-۰۶-۹۴, ۰۴:۳۷ ب.ظ)، mercede (۲۹-۰۵-۹۴, ۰۸:۱۱ ب.ظ)، "MJ" (۱۶-۰۳-۹۵, ۱۱:۱۳ ب.ظ)، ghazaleh (۱۲-۰۶-۹۴, ۱۰:۵۵ ق.ظ)، elham zelzele (۲۹-۰۴-۹۴, ۰۵:۲۰ ب.ظ)، ♢Toktam♢ (۲۹-۰۴-۹۴, ۰۳:۱۸ ب.ظ)، دختر ایران (۲۳-۰۴-۹۴, ۰۷:۵۹ ب.ظ)، €ستايش€ (۲۶-۰۳-۹۵, ۰۴:۰۵ ب.ظ)، heliia (۲۷-۱۱-۹۵, ۱۱:۵۱ ب.ظ)، eris (۳۱-۰۵-۹۴, ۰۶:۲۵ ب.ظ)، ..MiSs ZaHRa.. (۱۰-۰۴-۹۴, ۰۱:۱۴ ق.ظ)، آشوب (۲۳-۰۵-۹۴, ۰۵:۰۵ ب.ظ)، فاطمه27 (۲۷-۰۵-۹۴, ۰۳:۲۸ ب.ظ)، fatemeh1387 (۲۴-۰۴-۹۴, ۰۹:۳۳ ق.ظ)، parisana (۱۲-۱۰-۹۴, ۱۱:۱۴ ق.ظ)، hannaneh (۲۹-۰۴-۹۴, ۰۳:۳۵ ب.ظ)، مارکیز (۱۸-۰۹-۹۴, ۰۴:۴۲ ب.ظ)، Death (۲۶-۰۳-۹۵, ۰۴:۰۳ ب.ظ)، f-samiee-g (۲۶-۱۰-۹۴, ۰۴:۵۷ ب.ظ)، MaryaM_sh (۲۵-۰۳-۹۵, ۰۳:۰۹ ب.ظ)، *گیسو* (۲۱-۰۶-۹۶, ۱۱:۲۲ ب.ظ)، dakhtare-darya (۱۱-۰۶-۹۴, ۱۲:۲۲ ق.ظ)، 2fan2314 (۱۷-۰۳-۹۵, ۱۲:۲۳ ب.ظ)، آیداموسوی (۱۳-۰۵-۹۵, ۰۱:۲۷ ق.ظ)، T a R a N e (۱۱-۰۶-۹۴, ۰۹:۵۶ ب.ظ)، رزبیتا (۱۱-۰۶-۹۴, ۰۹:۵۴ ب.ظ)، parisa1367 (۱۲-۰۶-۹۴, ۰۲:۱۷ ق.ظ)، nza3380 (۲۵-۰۳-۹۵, ۱۲:۱۷ ق.ظ)، revota1999 (۱۹-۱۰-۹۴, ۱۲:۲۹ ب.ظ)، sarika (۱۷-۱۰-۹۴, ۰۱:۱۱ ب.ظ)، fatemeh . R (۱۱-۱۰-۹۴, ۰۷:۵۹ ب.ظ)، *hasti* (۰۸-۰۴-۹۵, ۰۴:۱۸ ب.ظ)، #*Ralya*# (۱۷-۰۵-۹۵, ۱۲:۳۱ ق.ظ)، barooni (۲۳-۰۴-۹۵, ۰۴:۲۱ ق.ظ)، armiti (۲۲-۱۰-۹۴, ۰۳:۵۰ ب.ظ)، aydil (۱۸-۰۳-۹۵, ۰۳:۴۷ ب.ظ)، ****نگار**** (۲۶-۱۰-۹۴, ۰۷:۰۶ ب.ظ)، صنم بانو (۰۱-۰۱-۹۶, ۰۸:۰۷ ب.ظ)، شقایق سرخ (۱۵-۰۵-۹۵, ۰۳:۲۷ ب.ظ)، فائزه 2 (۲۶-۰۳-۹۵, ۰۱:۰۳ ب.ظ)، sahar* (۱۷-۱۰-۹۴, ۰۷:۵۴ ب.ظ)، آق جمشید (۱۸-۱۰-۹۴, ۱۲:۳۰ ق.ظ)، hanane (۲۳-۰۳-۹۵, ۰۵:۲۱ ب.ظ)، محبوب (۱۲-۱۰-۹۴, ۱۰:۱۴ ب.ظ)، برف سیاه (۱۱-۰۵-۹۵, ۰۷:۳۳ ب.ظ)، nafas:) (۲۶-۱۰-۹۴, ۰۵:۴۶ ب.ظ)، bahari (۲۶-۰۳-۹۵, ۰۴:۰۹ ب.ظ)، ♡ TarA ♡ (۰۸-۰۴-۹۵, ۰۴:۴۷ ب.ظ)، عسل6 (۱۰-۰۶-۹۵, ۰۴:۱۳ ب.ظ)، خانم ریزه (۱۵-۱۰-۹۵, ۱۲:۳۰ ب.ظ)، seyed (۲۶-۰۲-۹۵, ۱۰:۴۲ ب.ظ)، محـmahyaـیا (۱۹-۰۳-۹۵, ۰۴:۴۶ ب.ظ)، AŋɨsA♪E (۱۷-۰۳-۹۵, ۱۲:۲۲ ب.ظ)، M@rzi (۰۸-۰۴-۹۵, ۰۴:۱۵ ب.ظ)، deli_amini (۲۶-۰۳-۹۵, ۰۶:۲۹ ق.ظ)، ثمین عظیمی (۲۶-۰۳-۹۵, ۱۲:۰۸ ق.ظ)، شیوا- shadi (۱۷-۰۳-۹۵, ۰۹:۳۴ ب.ظ)، دخترشب (۰۸-۰۵-۹۵, ۰۱:۵۳ ق.ظ)، AsαNα (۲۳-۱۲-۹۵, ۱۱:۱۶ ب.ظ)، hananee (۰۴-۱۲-۹۵, ۱۰:۴۸ ب.ظ)، _AYNAZ_ (۱۵-۰۵-۹۵, ۰۲:۳۳ ب.ظ)، فاطمه۲۷ (۰۷-۰۶-۹۵, ۰۴:۳۷ ب.ظ)، d.ali (۲۵-۱۲-۹۵, ۱۰:۵۷ ق.ظ)، .AtenA. (۱۰-۱۲-۹۵, ۰۹:۵۰ ق.ظ)، دختربهار (۱۹-۱۲-۹۵, ۰۷:۰۳ ب.ظ)، Land star (۱۹-۱۲-۹۵, ۰۹:۲۶ ب.ظ)، •Vida• (۱۳-۱۲-۹۵, ۱۱:۴۳ ب.ظ)، :)nafas (۲۸-۱۲-۹۵, ۱۲:۳۵ ب.ظ)، ستاره ی احساس (۲۳-۱۲-۹۵, ۱۰:۱۲ ب.ظ)، salina (۰۷-۰۴-۹۶, ۰۳:۰۹ ق.ظ)، "Ava" (۱۹-۱۲-۹۵, ۰۷:۱۲ ب.ظ)، ساسی (۱۶-۱۲-۹۵, ۰۴:۳۸ ب.ظ)، ♥هستی♥ (۱۴-۰۳-۹۶, ۱۰:۵۵ ب.ظ)، »L@ntern Moon« (۱۶-۱۲-۹۵, ۰۸:۲۴ ب.ظ)، دلسا موسوی (۲۴-۱۲-۹۵, ۰۷:۰۸ ب.ظ)، استار فایر (۲۰-۱۲-۹۵, ۰۴:۴۴ ق.ظ)، hedeyh2002 (۰۲-۰۵-۹۶, ۰۸:۵۴ ق.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان