امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اولی ماه تولدتون و تعداد هم روز تولدتونه،جوابا رو کامنت کنید بخند?
یعنی چی؟؟؟ azxc

ماله من خیلی بد شد....!!!tyuityuityuityui

15 تیر.....dviadvia
داستان کوتاه:
رمان (درحال تایپ):
پاسخ
سپاس شده توسط:
یه سوسک به من فوش داد[عکس: xcvl.gif]
وااااا
و دیگر آسمان را نخواهی دید...
پاسخ
سپاس شده توسط:
یه سوسک به من پیشنهاد دوستی دادasnaasnaasna
برادری به تعداد نیست به وفاست
یوسف یازده برادر داشت و
حسین یک عباس.....
پاسخ
سپاس شده توسط:
مالِ من اصن يه وضى شد :.asnaasna

" بقال سركوچه عاشق من شد " :| :| :|

fvfv
[url=http://s2.server-dl.asia/mr-reese/single/july/week1/Lindsey%20Stirling%20-%20The%20Arena%20-%20MP3%20128.mp3][/url]
پاسخ
سپاس شده توسط:
یه گدا با من مثل سگ حرف زد.(البته دستش درد نکنه...گدا هم گداهای قدیم:-2-42-:)
پاسخ
سپاس شده توسط:
ینی که چیasnaasna

شهریور : یه گدامنو یه احمق و خر فرض کرد
پاسخ
سپاس شده توسط:
یه بیمآر روآنی به من گفت خاک بر اون سرت asnaasnaasna
متنفــرم از روزآیی کــه حــآل خوشــم یهــو عــوض میشــه !
پاسخ
سپاس شده توسط:
مال من این شد استادم زد تو سر منzaps

شِیـطاטּ نیـستَم

فِرشـته هـَم نیـستم

فـَقط دُختَـرم!

ازنـوعِ سـاده اش...

حـَـوا گونہ فـِکـر میـکُنم

فَقـط بـہ خاطـِرِ یـک ســیب

تـا کـُجا بایَـد تـاواטּ داد...؟

پاسخ
سپاس شده توسط:
یه احمق با من مثل یه شاهزاده رفتار کرد... نه خوشمان آمـــــــــــدak
The More You Love... The More It Hurts
پاسخ
سپاس شده توسط:
همون ترجیح میدم ننویسمش asnaasnaasnaasnaasnaasna
پاسخ
سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  فقط یک نابغه می‌تواند تعداد دقیق دایره‌ها را پیدا کند؟ صنم بانو 0 1,283 ۳۰-۰۲-۲، ۰۹:۲۹ ق.ظ
آخرین ارسال: صنم بانو
  متولدین کدوم ماه تو دروغ گفتن ماهر‌تر هستند؟ صنم بانو 2 261 ۲۹-۰۴-۱، ۰۷:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: صنم بانو
  متولدین کدوم ماه همه چیز زندگی رو ساده میگیرن؟ صنم بانو 2 206 ۲۰-۰۴-۱، ۰۶:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: هویدا مهرزاد

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
50 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
v.a.y (۰۵-۰۴-۹۴, ۰۵:۳۵ ب.ظ)، .ShahrzaD. (۲۰-۰۵-۹۵, ۰۳:۵۵ ب.ظ)، hadis hpf (۲۵-۰۵-۹۴, ۰۹:۵۱ ب.ظ)، Ar.chly (۲۳-۰۹-۹۴, ۱۱:۱۹ ب.ظ)، فرميسك (۰۶-۱۰-۹۴, ۰۷:۳۱ ب.ظ)، farnoosh-79 (۰۶-۰۵-۹۵, ۰۳:۵۱ ب.ظ)، • Niha • (۱۲-۰۵-۹۵, ۱۱:۴۰ ب.ظ)، amirhossein (۰۵-۰۴-۹۴, ۰۵:۱۲ ب.ظ)، "MJ" (۲۵-۰۹-۹۴, ۱۰:۴۶ ب.ظ)، raha22 (۰۵-۰۴-۹۴, ۰۵:۱۲ ب.ظ)، Neda0077 (۲۰-۰۴-۹۴, ۰۳:۴۴ ق.ظ)، elham zelzele (۲۸-۰۸-۹۴, ۰۶:۵۱ ب.ظ)، الهه ی شب (۰۴-۰۵-۹۴, ۰۴:۰۲ ب.ظ)، €ستايش€ (۲۹-۰۸-۹۴, ۱۰:۵۳ ب.ظ)، سرنای را (۰۵-۰۴-۹۴, ۰۲:۳۷ ب.ظ)، heliia (۲۸-۰۸-۹۴, ۰۷:۱۸ ب.ظ)، eris (۰۴-۰۵-۹۴, ۰۴:۰۳ ب.ظ)، ..MiSs ZaHRa.. (۰۹-۰۴-۹۴, ۰۹:۳۰ ب.ظ)، elaheh.p (۰۵-۰۴-۹۴, ۰۱:۵۶ ب.ظ)، آشوب (۰۹-۰۴-۹۴, ۱۱:۰۲ ب.ظ)، فاطمه27 (۱۹-۰۵-۹۴, ۰۲:۵۶ ب.ظ)، hannaneh (۱۳-۰۵-۹۴, ۰۵:۳۹ ب.ظ)، *گیسو* (۱۲-۰۵-۹۵, ۰۱:۵۳ ق.ظ)، dakhtare-darya (۲۵-۰۵-۹۴, ۰۹:۵۱ ب.ظ)، 2fan2314 (۲۸-۰۸-۹۴, ۰۶:۵۹ ب.ظ)، آیداموسوی (۱۲-۰۵-۹۵, ۱۱:۵۷ ب.ظ)، سامیه 22 (۰۶-۰۵-۹۵, ۰۵:۵۸ ب.ظ)، parisa1367 (۲۸-۰۸-۹۴, ۰۷:۲۰ ب.ظ)، fatemeh . R (۱۷-۱۰-۹۴, ۰۵:۰۸ ب.ظ)، #*Ralya*# (۱۴-۰۵-۹۵, ۰۶:۳۵ ب.ظ)، barooni (۰۶-۰۵-۹۵, ۰۳:۴۵ ب.ظ)، armiti (۳۰-۰۸-۹۴, ۰۳:۴۳ ب.ظ)، aydil (۲۲-۰۸-۹۴, ۰۳:۱۶ ق.ظ)، ****نگار**** (۲۰-۱۰-۹۴, ۱۱:۳۹ ق.ظ)، شقایق سرخ (۲۸-۰۸-۹۴, ۰۷:۱۹ ب.ظ)، فائزه 2 (۱۷-۱۰-۹۴, ۰۴:۳۷ ب.ظ)، نفس2015 (۱۹-۰۹-۹۴, ۰۳:۰۲ ب.ظ)، محبوب (۲۵-۰۹-۹۴, ۱۰:۳۰ ب.ظ)، برف سیاه (۱۳-۰۵-۹۵, ۱۲:۳۲ ق.ظ)، ویرااا (۰۹-۱۰-۹۴, ۱۰:۴۶ ق.ظ)، bahari (۰۶-۰۵-۹۵, ۰۲:۵۴ ب.ظ)، عسل6 (۲۰-۰۵-۹۵, ۱۲:۰۳ ب.ظ)، A.TG (۰۶-۰۵-۹۵, ۰۳:۵۶ ب.ظ)، maryamix (۰۶-۰۵-۹۵, ۰۳:۳۵ ب.ظ)، دخترشب (۲۷-۱۰-۹۵, ۰۷:۳۹ ب.ظ)، maral:) (۳۱-۰۵-۹۵, ۱۱:۰۰ ب.ظ)، d.ali (۲۷-۱۰-۹۵, ۰۱:۳۸ ق.ظ)، ستاره ی احساس (۲۶-۱۱-۹۵, ۰۸:۳۳ ب.ظ)، آنا00 (۲۷-۱۰-۹۵, ۰۱:۳۹ ق.ظ)، نیـایــش (۰۹-۱۲-۹۸, ۱۰:۵۴ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان