امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اولی ماه تولدتون و تعداد هم روز تولدتونه،جوابا رو کامنت کنید بخند?
همسایمون با من مثل یه شاهزاده رفتار کرد
نه بسی خوشمان آمدasna
پاسخ
سپاس شده توسط:
خرداد : استادم
25. به من گفت چاق زشت

آخه من کجام چاقه؟من چاق باشم چاق ها خودشون کجا میرن...................حداقل می گفت لاغر مردنی اینقدر عصبی نمی شدمazsxazsxazsxazsx
پاسخ
سپاس شده توسط:
یه گوسفند با من مثل یه شاهزاده رفتار کردazsxdfgh
پاسخ
سپاس شده توسط:
یه گوسفند عاشق من شد
و سکوت چه زیباست

وقتی می دانی همه دروغ می گویند....
پاسخ
سپاس شده توسط:
واسه خواهرم شد یه قصاب منو تحسین کردazsxazsx
پاسخ
سپاس شده توسط:
یه گوسفند منو به شدت مسخره کرد!
چه روزگار غریبی است بعدِ رفتن تو
بغل گرفته غمی کهنه آسمان مرا
تو نیم دیگر من نیستی،تمام منی
تمام کن غم و اندوه سالیان مرا
پاسخ
سپاس شده توسط:
مسی زد تو سر من TongueTongueTongueTongue

غلط کرده بزنه تو سرم والا asnaasnaasna
میگی عاشق بارونی ولی وقتی بارون میاد چتر رو سرت میگیری...

میگی عاشق پرنده ای ولی اونا رو تو قفس زندونی میکنی...

توقع داری بقیه نترسن وقتی میگی عاشقشونی؟!؟!؟!
پاسخ
سپاس شده توسط:
یه گوسفند به من گفت آشغاله کثیف...!!!!!!!!!!!!!!!!asnaasnaasnaasnaasnaasnaasnaasna

غلط کرد ....بیجا کرد....azxcazxcazxcazxcazxctyuityuityuityuidviadviadviadvia
پاسخ
سپاس شده توسط:
یه گوسفند منو احمق خر فرض کرد....غلط کرد....azsxazsxazsx
البته از گوسفند بیشتر از این انتظار نمیرهasnaasnaasnaasna
خدای من!چقدر دوست دارم که وقت مناجات خدای من بخوانمت، الهی … ربی …این حس مالکیت، این که تو خدای من هستی...انگار تمام حفره ها و جاهای خالی را پر می کند …
پاسخ
سپاس شده توسط:
یه گدا عاشق من شدHuh
اگه زندگیت ته کشید
بشین با ته دیگش حال کن
هی نشین بگو به اخرش رسیدم...
پاسخ
سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  فقط یک نابغه می‌تواند تعداد دقیق دایره‌ها را پیدا کند؟ صنم بانو 0 1,282 ۳۰-۰۲-۲، ۰۹:۲۹ ق.ظ
آخرین ارسال: صنم بانو
  متولدین کدوم ماه تو دروغ گفتن ماهر‌تر هستند؟ صنم بانو 2 260 ۲۹-۰۴-۱، ۰۷:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: صنم بانو
  متولدین کدوم ماه همه چیز زندگی رو ساده میگیرن؟ صنم بانو 2 206 ۲۰-۰۴-۱، ۰۶:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: هویدا مهرزاد

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
50 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
v.a.y (۰۵-۰۴-۹۴, ۰۵:۳۵ ب.ظ)، .ShahrzaD. (۲۰-۰۵-۹۵, ۰۳:۵۵ ب.ظ)، hadis hpf (۲۵-۰۵-۹۴, ۰۹:۵۱ ب.ظ)، Ar.chly (۲۳-۰۹-۹۴, ۱۱:۱۹ ب.ظ)، فرميسك (۰۶-۱۰-۹۴, ۰۷:۳۱ ب.ظ)، farnoosh-79 (۰۶-۰۵-۹۵, ۰۳:۵۱ ب.ظ)، • Niha • (۱۲-۰۵-۹۵, ۱۱:۴۰ ب.ظ)، amirhossein (۰۵-۰۴-۹۴, ۰۵:۱۲ ب.ظ)، "MJ" (۲۵-۰۹-۹۴, ۱۰:۴۶ ب.ظ)، raha22 (۰۵-۰۴-۹۴, ۰۵:۱۲ ب.ظ)، Neda0077 (۲۰-۰۴-۹۴, ۰۳:۴۴ ق.ظ)، elham zelzele (۲۸-۰۸-۹۴, ۰۶:۵۱ ب.ظ)، الهه ی شب (۰۴-۰۵-۹۴, ۰۴:۰۲ ب.ظ)، €ستايش€ (۲۹-۰۸-۹۴, ۱۰:۵۳ ب.ظ)، سرنای را (۰۵-۰۴-۹۴, ۰۲:۳۷ ب.ظ)، heliia (۲۸-۰۸-۹۴, ۰۷:۱۸ ب.ظ)، eris (۰۴-۰۵-۹۴, ۰۴:۰۳ ب.ظ)، ..MiSs ZaHRa.. (۰۹-۰۴-۹۴, ۰۹:۳۰ ب.ظ)، elaheh.p (۰۵-۰۴-۹۴, ۰۱:۵۶ ب.ظ)، آشوب (۰۹-۰۴-۹۴, ۱۱:۰۲ ب.ظ)، فاطمه27 (۱۹-۰۵-۹۴, ۰۲:۵۶ ب.ظ)، hannaneh (۱۳-۰۵-۹۴, ۰۵:۳۹ ب.ظ)، *گیسو* (۱۲-۰۵-۹۵, ۰۱:۵۳ ق.ظ)، dakhtare-darya (۲۵-۰۵-۹۴, ۰۹:۵۱ ب.ظ)، 2fan2314 (۲۸-۰۸-۹۴, ۰۶:۵۹ ب.ظ)، آیداموسوی (۱۲-۰۵-۹۵, ۱۱:۵۷ ب.ظ)، سامیه 22 (۰۶-۰۵-۹۵, ۰۵:۵۸ ب.ظ)، parisa1367 (۲۸-۰۸-۹۴, ۰۷:۲۰ ب.ظ)، fatemeh . R (۱۷-۱۰-۹۴, ۰۵:۰۸ ب.ظ)، #*Ralya*# (۱۴-۰۵-۹۵, ۰۶:۳۵ ب.ظ)، barooni (۰۶-۰۵-۹۵, ۰۳:۴۵ ب.ظ)، armiti (۳۰-۰۸-۹۴, ۰۳:۴۳ ب.ظ)، aydil (۲۲-۰۸-۹۴, ۰۳:۱۶ ق.ظ)، ****نگار**** (۲۰-۱۰-۹۴, ۱۱:۳۹ ق.ظ)، شقایق سرخ (۲۸-۰۸-۹۴, ۰۷:۱۹ ب.ظ)، فائزه 2 (۱۷-۱۰-۹۴, ۰۴:۳۷ ب.ظ)، نفس2015 (۱۹-۰۹-۹۴, ۰۳:۰۲ ب.ظ)، محبوب (۲۵-۰۹-۹۴, ۱۰:۳۰ ب.ظ)، برف سیاه (۱۳-۰۵-۹۵, ۱۲:۳۲ ق.ظ)، ویرااا (۰۹-۱۰-۹۴, ۱۰:۴۶ ق.ظ)، bahari (۰۶-۰۵-۹۵, ۰۲:۵۴ ب.ظ)، عسل6 (۲۰-۰۵-۹۵, ۱۲:۰۳ ب.ظ)، A.TG (۰۶-۰۵-۹۵, ۰۳:۵۶ ب.ظ)، maryamix (۰۶-۰۵-۹۵, ۰۳:۳۵ ب.ظ)، دخترشب (۲۷-۱۰-۹۵, ۰۷:۳۹ ب.ظ)، maral:) (۳۱-۰۵-۹۵, ۱۱:۰۰ ب.ظ)، d.ali (۲۷-۱۰-۹۵, ۰۱:۳۸ ق.ظ)، ستاره ی احساس (۲۶-۱۱-۹۵, ۰۸:۳۳ ب.ظ)، آنا00 (۲۷-۱۰-۹۵, ۰۱:۳۹ ق.ظ)، نیـایــش (۰۹-۱۲-۹۸, ۱۰:۵۴ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان