امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دلنوشته شایان پسر الهام چرخنده برای مادر در بسترش
[عکس: ad4f15606b01.jpg]
سلام ... این نوشته برای کوه مشکی است ... برای خاتون خانواده زهرایی دلا ... شعرا ... نقاشا ... ورزش ... مهندسین ... و سینم ا به سبک خودش... این تصویر مربوط میشه به نفس زندگی من و برادرم ارسطو ... الهام بانو چرخنده ... و ... مامان زهرایی شده ما ... همونی که چندین روز و ثانیه و ماه رو تحمل کرد و زیر فشار ... نامردی های نامرد دم نزد و چون کوه اعتقادش رو راسخ تر از همیشه ادامه داد و فریاد زد ... . عاشقم من عاشقم من ای علی جانم مدد ... و همواره نفسش از سینه بانوان مسلمان زهرایی کشورش در میاد ... به دعای خیر همه احتیاج داره ... از همین ابتدا عرض کنم ... الهام یک بختیاریه و بیدی نیست به این بادا بلرزه ... ( مخاطب خاص )
من بهش تکیه میکنم ... من بهش افتخار میکنم ... من بهش میگم فرشته ... مخلص همه یاران زهرایی و حیدری پیج مادر ... رخصت .. علی علی . "شایان"
تصویر زیر، الهام چرخنده - بازیگر سینم ا و تلویزیون - را بر روی تخت بیمارستان نشان می دهد. الهام چرخنده از شب گذشته به دلیل عارضه قلبی در بیمارستان بستری شده است. برخی منابع دلیل این امر را فشار عصبی عنوان کردند.
[عکس: 91b86d04c1.jpg]
پاسخ
سپاس شده توسط:
الهام این قدر پر انرژیه که بیدی نیس که با این بادا بلزه ایشالله زودتر خوب میشهShy
سه جمله آخر کوروش :

تابوتم را پزشکان حمل کنندتا همه بدانند هیچ طبیبی نمیتواند جلومرگ را بگیرد .

تمام طلاهایم را در مسیر حرکتم بریزید تا مردم بدانند مال نتوانست نجاتم دهد.

دست هایم را از تابوت بیرون بگذارید تا بدانند که باید با دست
خالی رفت.

« بیهوده متاز که مقصد خاک است »
پاسخ
سپاس شده توسط:
خوشم نمیاد اصلا ازش الهام چرخ دنده
AngryAngryAngryAngryAngryAngryAngry
ولی بنده خداشه خودش شفاش بده
mara

امین
\( ˆoˆ)/\(ˆoˆ )/
ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺯﯾﺒﺎﺳﺖ , ﺑﺪﯼ ﺍﺯ ﻣﺎﺳﺖ