امتیاز موضوع:
  • 2 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
+تـــاریخ تـــولد اعضای ایــــــــــــرانـــ رمــــــــآنـــ+
دوم فروردین ۱۳۴۹
"مهربانی" مهمترین اصل "انسانیت" است .
اگر کسی از من کمک بخواهد یعنی من هنوز روی
زمین ارزش دارم.
پاسخ
سپاس شده توسط:
4 مرداد سال 1377
تولد یادتون نره
[عکس: asna.gif]
برای هر دردی دو درمان است:

سکوت و زمان
پاسخ
سپاس شده توسط:
1373/03/14
اینجا همه ی برادران قابیلند
با وسوسه های ناتنی فامیلند
از ترس خیانت به رفاقت،ای عشق
اینجا همه ی رابطه ها تعطیلند...
پاسخ
سپاس شده توسط:
24 خرداد
عشق آن است،که یوسف بخورد شلاقی،
       درد تا مغزه سرُ جانِ زلیخا برود!
پاسخ
سپاس شده توسط:
15 بهمن یادتون نره.دهه فجری هستماTongue
یالثارات الحسین
پاسخ
سپاس شده توسط:
2مرداد
پاسخ
سپاس شده توسط:
منم1379.10.8هستم
دلم یک کلبه میخواهد
درون جنگل پاییز
به دور از رنگ آدمها
من و آواز توکاها
من و یک رود
من و یک کلبه پردود
من وچای و کتاب حافظ و خیام
پاسخ
سپاس شده توسط:
81.2.13
قطار نباش که از ریل پیروی کنی

کشتی باش تا عظمت دریا زیر پاها یت باشد
پاسخ
سپاس شده توسط:
خب من بیوتیفول به اطلاع میرسانم در روز4دی سال یک هزارو سیصدو هفتادو شش در شهر تهران دیده به جهان گشوده امasna
لب کارووووووون چه گل بارووووون حالا دس دس بیا وسطططط
پاسخ
سپاس شده توسط:
(۱۴-۰۳-۹۶، ۰۱:۵۴ ب.ظ)taranomi نوشته: 4 مرداد سال 1377
تولد یادتون نره
[عکس: asna.gif]
شرمنده دیر گفتم،تولدت مبارکzs
لب کارووووووون چه گل بارووووون حالا دس دس بیا وسطططط
پاسخ
سپاس شده توسط:

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
100 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۲۲-۰۶-۹۷, ۰۹:۰۶ ق.ظ)، nafas (۲۸-۱۰-۹۶, ۰۶:۲۷ ب.ظ)، sadaf (۱۰-۰۸-۹۷, ۰۱:۳۰ ب.ظ)، محمد رضا (۲۱-۰۴-۹۴, ۰۱:۱۸ ب.ظ)، ~mahdis~ (۲۳-۰۹-۹۴, ۰۸:۳۱ ب.ظ)، زینب سلطان (۲۷-۰۵-۹۶, ۰۱:۳۹ ب.ظ)، hasti.cruel (۲۱-۰۴-۹۴, ۱۲:۱۸ ب.ظ)، *Zahra* (۲۰-۰۴-۹۴, ۰۲:۳۸ ق.ظ)، zahra97(baran) (۰۳-۰۶-۹۵, ۱۰:۰۳ ق.ظ)، .M!!NoO. (۰۲-۱۰-۹۵, ۰۵:۲۷ ب.ظ)، N!rvana (۲۷-۱۰-۹۴, ۰۸:۰۴ ب.ظ)، laya (۰۸-۰۲-۹۵, ۰۴:۰۸ ب.ظ)، ~ MoOn ~ (۰۱-۰۵-۹۴, ۱۲:۱۶ ق.ظ)، .ShahrzaD. (۰۲-۰۶-۹۵, ۰۳:۲۲ ب.ظ)، Tasnim (۲۱-۱۱-۹۶, ۰۴:۲۸ ب.ظ)، ملکه برفی (۲۷-۰۵-۹۶, ۰۴:۱۶ ب.ظ)، elena.r (۲۸-۰۹-۹۴, ۰۱:۴۱ ق.ظ)، hadis hpf (۱۲-۱۲-۹۵, ۱۲:۴۲ ق.ظ)، نويد (۱۴-۱۲-۹۶, ۰۱:۰۹ ق.ظ)، n@st@r@n (۱۴-۰۴-۹۴, ۰۵:۴۷ ب.ظ)، خانوم معلم (۲۹-۱۲-۹۵, ۰۸:۲۹ ق.ظ)، Ar.chly (۰۲-۰۵-۹۵, ۱۰:۲۴ ب.ظ)، sara74 (۱۶-۰۵-۹۴, ۰۹:۵۰ ب.ظ)، neda.s (۲۵-۰۹-۹۴, ۰۹:۵۹ ب.ظ)، SilentCity (۳۱-۰۴-۹۴, ۰۹:۱۴ ب.ظ)، farnoosh-79 (۲۲-۰۷-۹۴, ۱۰:۴۸ ب.ظ)، • Niha • (۰۲-۰۶-۹۵, ۱۱:۳۰ ب.ظ)، ◀ M i s a N ▶ (۰۲-۰۵-۹۴, ۰۱:۱۵ ب.ظ)، "MJ" (۱۰-۱۰-۹۴, ۰۹:۴۰ ب.ظ)، ghazaleh (۰۴-۰۶-۹۴, ۰۱:۴۱ ب.ظ)، Aiden22 (۰۹-۰۶-۹۶, ۰۹:۵۴ ب.ظ)، elham zelzele (۱۱-۰۵-۹۴, ۰۶:۱۸ ب.ظ)، ♢Toktam♢ (۰۱-۰۵-۹۴, ۰۱:۴۹ ق.ظ)، دختر ایران (۲۱-۰۴-۹۴, ۱۱:۵۷ ق.ظ)، الهه ی شب (۳۱-۰۴-۹۴, ۰۹:۰۰ ب.ظ)، raha..79 (۱۱-۰۵-۹۴, ۰۳:۱۵ ب.ظ)، سرنای را (۲۷-۱۰-۹۴, ۰۷:۵۱ ب.ظ)، heliia (۱۱-۱۰-۹۵, ۱۲:۲۸ ب.ظ)، eris (۲۲-۰۵-۹۴, ۰۶:۲۴ ب.ظ)، ..MiSs ZaHRa.. (۱۱-۰۴-۹۴, ۱۲:۰۰ ب.ظ)، ❀ღÅℤⅈℕღ❀ (۰۴-۰۵-۹۴, ۰۹:۱۶ ق.ظ)، آشوب (۲۲-۰۷-۹۴, ۱۰:۴۸ ب.ظ)، سهیلا (۳۱-۰۴-۹۴, ۱۱:۱۹ ب.ظ)، hannaneh (۳۱-۰۴-۹۴, ۱۱:۲۴ ب.ظ)، Death (۱۲-۰۶-۹۴, ۰۶:۱۹ ب.ظ)، 2fan2314 (۰۸-۰۴-۹۵, ۱۲:۲۸ ب.ظ)، آیداموسوی (۰۲-۰۶-۹۵, ۰۹:۱۲ ب.ظ)، nza3380 (۱۰-۱۰-۹۴, ۰۹:۲۹ ب.ظ)، sarika (۱۰-۱۰-۹۴, ۱۰:۵۵ ب.ظ)، fatemeh . R (۰۲-۰۵-۹۵, ۰۱:۳۱ ب.ظ)، *hasti* (۰۳-۱۰-۹۴, ۱۱:۵۳ ب.ظ)، #*Ralya*# (۲۱-۰۵-۹۵, ۰۵:۵۰ ب.ظ)، avapars (۱۵-۰۳-۹۶, ۰۲:۲۷ ب.ظ)، barooni (۱۶-۰۴-۹۶, ۰۸:۴۲ ب.ظ)، armiti (۰۳-۱۰-۹۴, ۱۱:۴۴ ب.ظ)، aydil (۱۷-۰۳-۹۵, ۰۵:۰۳ ب.ظ)، ****نگار**** (۲۷-۱۰-۹۴, ۰۶:۳۹ ب.ظ)، صنم بانو (۱۴-۰۳-۰, ۰۸:۲۷ ب.ظ)، شقایق سرخ (۲۹-۰۲-۹۵, ۰۲:۵۸ ق.ظ)، فائزه 2 (۰۱-۰۴-۹۵, ۰۱:۲۶ ق.ظ)، sahar* (۱۵-۱۰-۹۴, ۰۴:۳۵ ب.ظ)، محبوب (۲۷-۱۰-۹۴, ۰۶:۵۳ ب.ظ)، nafas:) (۱۵-۱۰-۹۴, ۰۳:۴۹ ب.ظ)، ♡ TarA ♡ (۰۸-۰۴-۹۵, ۱۱:۴۴ ق.ظ)، عسل6 (۰۵-۰۶-۹۶, ۰۱:۲۴ ب.ظ)، M@rzi (۰۸-۰۴-۹۵, ۰۳:۱۶ ب.ظ)، ثـمین (۲۴-۰۶-۹۵, ۱۲:۰۸ ق.ظ)، پرنس (۰۲-۰۵-۹۵, ۱۲:۰۲ ب.ظ)، maryamix (۲۳-۰۶-۹۵, ۰۱:۳۴ ب.ظ)، دخترشب (۱۰-۰۸-۹۷, ۰۲:۰۳ ب.ظ)، AsαNα (۲۷-۰۵-۹۶, ۰۲:۲۳ ب.ظ)، ft.samadi (۲۳-۰۶-۹۵, ۱۲:۰۷ ب.ظ)، hananee (۲۱-۰۵-۹۵, ۰۵:۴۹ ب.ظ)، maral:) (۲۳-۰۶-۹۵, ۱۰:۴۱ ق.ظ)، m@hshid (۲۱-۰۵-۹۵, ۰۵:۵۴ ب.ظ)، Baran123 (۲۳-۰۶-۹۵, ۰۱:۰۵ ب.ظ)، _AYNAZ_ (۲۳-۰۶-۹۵, ۱۲:۱۱ ب.ظ)، بانو 16 (۲۳-۰۶-۹۵, ۱۱:۵۶ ق.ظ)، بارین (۲۲-۰۵-۹۵, ۰۴:۵۴ ب.ظ)، MozHgh (۰۲-۰۶-۹۵, ۱۰:۲۷ ب.ظ)، d.ali (۰۵-۰۶-۹۶, ۰۷:۴۱ ب.ظ)، Apameh Banoo (۱۱-۰۲-۹۸, ۱۰:۱۰ ب.ظ)، bmbm (۱۸-۰۵-۹۶, ۰۶:۲۷ ب.ظ)، .AtenA. (۱۲-۱۲-۹۵, ۰۲:۰۰ ق.ظ)، ایانا (۱۰-۰۵-۹۶, ۰۸:۱۷ ب.ظ)، دختربهار (۲۱-۱۱-۹۶, ۰۴:۳۵ ب.ظ)، Land star (۲۱-۱۱-۹۶, ۰۵:۰۰ ب.ظ)، •Vida• (۱۵-۰۳-۹۶, ۱۰:۱۰ ق.ظ)، :)nafas (۲۸-۱۲-۹۵, ۰۸:۱۴ ب.ظ)، ستاره ی احساس (۲۸-۱۲-۹۵, ۰۷:۵۶ ب.ظ)، "Ava" (۱۹-۱۲-۹۵, ۰۷:۵۳ ب.ظ)، ساسی (۲۸-۱۲-۹۵, ۰۷:۵۹ ب.ظ)، ♥هستی♥ (۰۸-۰۴-۰, ۱۱:۱۳ ب.ظ)، Elesa (۰۵-۰۵-۹۶, ۰۱:۳۰ ق.ظ)، alirezaa_shah (۱۵-۰۳-۹۶, ۱۲:۱۸ ق.ظ)، taranomi (۲۷-۰۵-۹۶, ۱۰:۲۹ ب.ظ)، maTisA (۱۵-۰۳-۹۶, ۰۲:۰۶ ق.ظ)، ~Ava~ (۱۴-۰۳-۹۶, ۰۱:۱۴ ب.ظ)، هاجر (۱۴-۰۳-۹۶, ۰۵:۰۲ ب.ظ)، مهرسا1383 (۱۳-۰۵-۹۶, ۰۱:۱۳ ق.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان