امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
همه دخترا بلا استثنا همین جورین :|
خیلی ازاینجادیدم ولی من موهامو خیلی دوس دارمxcvbieirieirieir
پاسخ
سپاس شده توسط:
(۰۴-۱۰-۹۳، ۰۴:۴۴ ب.ظ)نويد نوشته: اطلاعی تو این زمینه ندارم ولی فکر کنم همینطوریه
حالا خوبه که اطلاعى نداريا. مطلع بودى چى مى شد.خخخdfgh
از یهـ جاییـ بهـ بعدـ اگر نریـ خـــــری !
پاسخ
سپاس شده توسط:
آره والا همينجورين. من موهام رنگش روشنه ولى عاشق اينم که موهام مشکى باشه.
اونوقت دوستام رنگ موهاى منو دوست دارن. dfgh
از یهـ جاییـ بهـ بعدـ اگر نریـ خـــــری !
پاسخ
سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  به سلامتی همه مادرا sadaf 2 151 ۱۹-۰۸-۹۹، ۰۴:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: دخترشب
  اساتید دانشگاه در جواب دادن به دخترا و پسرا minaa 2 663 ۲۷-۰۹-۹۸، ۱۰:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: admin
  علت تنهایی دخترا minaa 3 235 ۲۶-۰۹-۹۸، ۱۰:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ملکه برفی

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
30 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
N!rvana (۱۴-۰۲-۹۵, ۰۲:۰۶ ب.ظ)، نويد (۰۴-۰۱-۹۶, ۰۲:۳۰ ق.ظ)، farnoosh-79 (۰۴-۰۴-۹۵, ۱۱:۲۶ ق.ظ)، "MJ" (۰۴-۱۰-۹۴, ۰۴:۳۴ ب.ظ)، elham zelzele (۲۵-۰۶-۹۴, ۰۵:۱۲ ب.ظ)، دختر ایران (۲۶-۰۶-۹۴, ۰۸:۲۲ ق.ظ)، آشوب (۲۵-۰۶-۹۴, ۰۵:۴۶ ب.ظ)، فاطمه27 (۱۸-۱۰-۹۴, ۰۱:۳۲ ق.ظ)، مارکیز (۲۸-۰۶-۹۴, ۱۲:۴۸ ب.ظ)، آیداموسوی (۰۴-۰۴-۹۵, ۰۷:۱۲ ق.ظ)، elmira501 (۲۵-۰۶-۹۴, ۰۶:۱۶ ب.ظ)، pooyan (۲۸-۰۶-۹۴, ۰۸:۵۰ ب.ظ)، nza3380 (۰۴-۰۴-۹۵, ۰۸:۳۲ ق.ظ)، delnazkhosravi (۲۸-۰۶-۹۴, ۰۱:۲۹ ب.ظ)، sarika (۰۶-۱۰-۹۴, ۱۱:۱۹ ب.ظ)، #*Ralya*# (۲۲-۰۵-۹۵, ۱۲:۵۰ ق.ظ)، barooni (۰۴-۱۰-۹۴, ۰۱:۵۸ ق.ظ)، armiti (۰۴-۱۰-۹۴, ۰۴:۳۵ ب.ظ)، صنم بانو (۰۴-۰۱-۹۶, ۰۲:۲۹ ق.ظ)، hanane (۰۴-۰۴-۹۵, ۱۰:۰۲ ق.ظ)، برف سیاه (۰۲-۰۷-۹۵, ۰۱:۳۱ ب.ظ)، bahari (۰۴-۰۴-۹۵, ۰۶:۰۵ ق.ظ)، زينال (۰۴-۰۴-۹۵, ۱۰:۴۰ ق.ظ)، کوبان (۰۴-۰۴-۹۵, ۰۶:۳۷ ق.ظ)، دخترشب (۱۰-۰۴-۹۵, ۰۸:۱۱ ب.ظ)، فاطمه۲۷ (۲۱-۰۵-۹۵, ۱۱:۱۸ ب.ظ)، d.ali (۰۴-۰۱-۹۶, ۰۶:۲۵ ق.ظ)، »L@ntern Moon« (۰۷-۰۱-۹۶, ۰۹:۰۲ ب.ظ)، Farhad Khan (۱۲-۰۶-۹۶, ۱۱:۵۲ ق.ظ)، minaa (۲۵-۰۹-۹۷, ۰۱:۳۹ ق.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان