امتیاز موضوع:
  • 3 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مسابقه چشم تو چشم
بسم الله

همراه شما هستیم با مسابقه جذاب چشم تو چشم oad

قوانین :
پستهای اسپم حذف میشن [عکس: xcvl.gif]
یه نفر پشت هم نمیتونه دوتا پست بذاره [عکس: giva.gif]
هر بار هم فقط میتونید اسم یک نفر وحدس بزنید[عکس: aai.gif]
توی یه پست هم اسم دو نفر ونمیتونین بگید [عکس: yt.gif]

شرکت کننده اول عکسشو برای من فرستاده ... !
شما عزیزان با اندکی فکر حدس میزنید که این عکس متعلق به چه کسیه .... !

این شما و این هم عکس :

[عکس: images.php?img=i4696bl1eee.jpg]

به برنده 20 اعتبار تعلق میگیره ... !
زود بگید کیه
خنده بر لب میزنم تا کَــس نداند رازِ من
ورنه این دنیا که مـــا دیدیم ، خندیدن نداشت ...! 
سپاس شده توسط:
فک کنم
shirin-fr
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سپاس شده توسط:
(۱۴-۱۰-۹۳، ۰۴:۲۴ ب.ظ)**ASAL** نوشته: فک کنم
shirin-fr
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نخیر Tongue
سپاس شده توسط:
.elham

؟؟؟؟
داستان کوتاه:
رمان (درحال تایپ):
سپاس شده توسط:
(۱۴-۱۰-۹۳، ۰۴:۳۵ ب.ظ)shirin-fr نوشته:
.elham

؟؟؟؟

نخیر xcvl
سپاس شده توسط:
نیدونمممممممم
و دیگر آسمان را نخواهی دید...
سپاس شده توسط:
اول اسمشو نمیگی؟xcvl
بازنده میگه میشه اما سخته
برنده میگه سخته اما میشه

سپاس شده توسط:
نه پریماه
بگم اول اسمشو که لو میره
یکم دیگه به خودتون فشار بیارید xcvl
سپاس شده توسط:
ملکه ی برفی؟؟؟؟
داستان کوتاه:
رمان (درحال تایپ):
سپاس شده توسط:
(۱۴-۱۰-۹۳، ۰۴:۴۹ ب.ظ)shirin-fr نوشته: ملکه ی برفی؟؟؟؟

نه xcvb
سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Thumbs Up نتایج مسابقه بهترین عکس با حال و هوای رمضان صنم بانو 0 418 ۲۵-۰۲-۰، ۰۹:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: صنم بانو
Thumbs Up فراخوان مسابقه ی بهترین عکس با حال و هوای رمضان صنم بانو 21 1,611 ۲۱-۰۲-۰، ۰۹:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: arom
Rainbow اعلام نتایج مسابقه ی بهترین سفره ی هفت سین سال ۱۴۰۰ صنم بانو 6 708 ۱۴-۰۱-۰، ۰۴:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: صنم بانو

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
100 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۲۷-۰۸-۹۵, ۰۶:۰۸ ب.ظ)، لیلی (۰۸-۰۶-۹۴, ۱۱:۳۲ ق.ظ)، sadaf (۱۱-۰۹-۹۵, ۱۱:۰۰ ب.ظ)، آرزو (۱۳-۰۸-۹۵, ۱۲:۰۶ ق.ظ)، ~mahdis~ (۲۹-۰۵-۹۴, ۰۲:۱۷ ب.ظ)، v.a.y (۱۵-۰۶-۹۴, ۱۲:۳۵ ب.ظ)، ×دختر بهار× (۰۷-۰۶-۹۴, ۰۶:۵۴ ب.ظ)، adonis (۱۵-۰۶-۹۴, ۰۱:۳۲ ب.ظ)، N!rvana (۱۱-۰۸-۹۴, ۰۷:۲۶ ب.ظ)، ~ MoOn ~ (۲۵-۰۸-۹۵, ۱۰:۱۹ ب.ظ)، .ShahrzaD. (۰۲-۰۷-۹۴, ۰۷:۱۱ ب.ظ)، ملکه برفی (۱۵-۰۳-۹۷, ۰۸:۳۹ ب.ظ)، سفیدبرفی (۱۵-۰۶-۹۴, ۱۲:۰۲ ب.ظ)، hadis hpf (۲۴-۱۱-۹۵, ۰۳:۵۷ ق.ظ)، نويد (۰۹-۰۹-۹۹, ۰۲:۳۰ ق.ظ)، nika_beny (۰۸-۰۵-۹۴, ۱۰:۴۴ ب.ظ)، خانوم معلم (۰۹-۰۶-۹۴, ۰۷:۰۰ ب.ظ)، Ar.chly (۲۱-۰۶-۹۴, ۱۲:۲۱ ق.ظ)، .مليكا. (۱۴-۰۵-۹۴, ۰۶:۳۶ ب.ظ)، neda.s (۰۸-۰۵-۹۴, ۰۸:۵۸ ب.ظ)، SilentCity (۱۵-۰۶-۹۴, ۱۲:۳۹ ب.ظ)، hedy (۰۷-۰۶-۹۴, ۰۲:۱۹ ب.ظ)، farnoosh-79 (۱۵-۰۶-۹۴, ۱۲:۰۹ ب.ظ)، • Niha • (۰۲-۰۹-۹۵, ۰۵:۵۱ ب.ظ)، s@mir@ (۰۷-۰۶-۹۴, ۱۱:۱۰ ب.ظ)، ****Dayan**** (۲۹-۱۰-۹۵, ۰۶:۰۹ ب.ظ)، mercede (۱۵-۰۶-۹۴, ۱۱:۴۹ ق.ظ)، sara.samii (۲۹-۰۵-۹۴, ۱۲:۲۷ ب.ظ)، ghazaleh (۱۰-۰۶-۹۴, ۱۱:۴۳ ق.ظ)، نیاز (۰۹-۰۶-۹۴, ۰۸:۰۷ ب.ظ)، raha22 (۰۷-۰۶-۹۴, ۰۸:۲۹ ب.ظ)، Neda0077 (۰۸-۰۶-۹۴, ۱۲:۰۴ ق.ظ)، ♢Toktam♢ (۰۸-۰۶-۹۴, ۰۷:۲۱ ب.ظ)، الهه ی شب (۰۸-۰۶-۹۴, ۰۵:۴۸ ب.ظ)، heliia (۱۲-۰۸-۹۵, ۰۴:۲۸ ب.ظ)، eris (۰۹-۰۶-۹۴, ۰۸:۱۳ ب.ظ)، ..MiSs ZaHRa.. (۱۰-۰۴-۹۴, ۰۷:۲۷ ب.ظ)، ❀ღÅℤⅈℕღ❀ (۱۰-۰۵-۹۴, ۰۹:۳۹ ق.ظ)، آشوب (۱۵-۰۶-۹۴, ۱۲:۵۷ ب.ظ)، Elnaz23 (۰۷-۰۶-۹۴, ۱۱:۱۲ ق.ظ)، zeinab.r.1999 (۲۰-۰۶-۹۴, ۰۴:۴۷ ب.ظ)، فاطمه27 (۲۵-۰۵-۹۴, ۰۸:۵۱ ب.ظ)، hannaneh (۱۹-۰۵-۹۴, ۱۰:۲۹ ب.ظ)، Death (۱۵-۰۶-۹۴, ۱۰:۲۵ ق.ظ)، f-samiee-g (۱۴-۰۵-۹۴, ۰۳:۳۸ ب.ظ)، عکس ه (۱۰-۰۶-۹۴, ۰۸:۳۳ ب.ظ)، MaryaM_sh (۲۱-۰۶-۹۴, ۰۶:۴۶ ب.ظ)، 2fan2314 (۰۱-۰۶-۹۴, ۱۱:۱۰ ق.ظ)، .:Mahdis (۱۹-۰۵-۹۴, ۰۹:۵۰ ب.ظ)، آیداموسوی (۲۲-۰۸-۹۵, ۱۱:۱۶ ب.ظ)، Feryal* (۱۷-۰۵-۹۴, ۰۸:۵۳ ب.ظ)، T a R a N e (۲۲-۰۶-۹۴, ۰۶:۴۳ ب.ظ)، morgana (۰۴-۰۶-۹۴, ۰۳:۰۳ ب.ظ)، رزبیتا (۲۱-۰۶-۹۴, ۰۱:۳۱ ب.ظ)، RASHNOU (۲۹-۰۵-۹۴, ۰۳:۳۲ ب.ظ)، dokhtarehava (۱۵-۰۶-۹۴, ۱۱:۰۵ ق.ظ)، هبوط (۱۵-۰۶-۹۴, ۱۱:۳۶ ق.ظ)، tanin74 (۰۶-۰۶-۹۴, ۰۶:۴۳ ب.ظ)، mahsa70 (۰۹-۰۶-۹۴, ۰۳:۳۲ ب.ظ)، nza3380 (۱۱-۰۸-۹۴, ۰۷:۲۴ ب.ظ)، fatemeh . R (۰۹-۰۹-۹۵, ۰۴:۱۳ ب.ظ)، avapars (۱۸-۰۲-۹۶, ۰۴:۴۹ ب.ظ)، barooni (۰۸-۰۱-۹۶, ۰۱:۲۹ ق.ظ)، armiti (۰۲-۱۰-۹۴, ۰۲:۰۹ ق.ظ)، Natali (۱۴-۰۹-۹۵, ۱۱:۳۴ ب.ظ)، hanane (۱۹-۰۳-۹۵, ۰۴:۵۷ ق.ظ)، برف سیاه (۱۹-۰۸-۹۵, ۰۱:۲۳ ق.ظ)، مریم طلا (۱۳-۰۲-۹۵, ۱۲:۰۲ ق.ظ)، zahra_ayyar (۲۹-۰۴-۹۶, ۱۱:۱۳ ب.ظ)، خانم ریزه (۱۵-۱۰-۹۵, ۱۱:۴۲ ق.ظ)، محـmahyaـیا (۱۲-۰۸-۹۵, ۰۹:۴۴ ب.ظ)، ثـمین (۲۴-۰۸-۹۵, ۱۰:۰۶ ب.ظ)، maryamix (۲۳-۰۸-۹۵, ۱۰:۳۸ ب.ظ)، دخترشب (۰۶-۰۱-۹۶, ۱۰:۴۱ ب.ظ)، AsαNα (۱۵-۰۵-۹۶, ۰۲:۱۳ ق.ظ)، hananee (۲۵-۰۹-۹۵, ۰۴:۴۳ ب.ظ)، _AYNAZ_ (۱۶-۰۸-۹۵, ۰۱:۰۷ ق.ظ)، فاطمه۲۷ (۱۴-۰۸-۹۵, ۰۱:۱۲ ق.ظ)، shab mahtabi (۱۸-۰۸-۹۵, ۰۴:۳۱ ب.ظ)، آسیل (۲۹-۰۲-۹۶, ۰۶:۱۰ ب.ظ)، farnaz83 (۲۷-۰۸-۹۵, ۰۵:۰۹ ب.ظ)، nil2001 (۱۲-۰۸-۹۵, ۰۴:۵۳ ب.ظ)، یاس ارغوان (۱۱-۰۸-۹۵, ۱۰:۰۲ ب.ظ)، بهزاد (۱۲-۰۸-۹۵, ۰۸:۲۶ ب.ظ)، d.ali (۱۳-۰۶-۹۹, ۰۹:۲۷ ب.ظ)، s.a.a (۱۱-۰۸-۹۵, ۰۷:۰۲ ب.ظ)، * م .عباس زاده* (۲۷-۰۸-۹۵, ۰۱:۵۱ ق.ظ)، fateme.A (۲۸-۰۸-۹۵, ۰۱:۴۹ ق.ظ)، بلتي (۱۳-۰۸-۹۵, ۱۲:۰۵ ق.ظ)، daryaeearam (۲۱-۰۸-۹۵, ۰۴:۴۱ ق.ظ)، .AtenA. (۱۰-۱۰-۹۵, ۰۴:۳۱ ق.ظ)، دختربهار (۲۴-۰۸-۹۵, ۱۰:۰۹ ب.ظ)، baranbibahar (۲۰-۰۸-۹۵, ۰۴:۰۷ ب.ظ)، Afshar.n (۲۵-۰۸-۹۵, ۱۲:۳۳ ق.ظ)، Land star (۰۶-۰۱-۹۶, ۱۰:۵۱ ب.ظ)، لاچین (۰۱-۰۹-۹۵, ۰۸:۰۲ ب.ظ)، maryam.sh (۰۸-۰۹-۹۵, ۰۷:۳۱ ب.ظ)، minoo_f (۱۳-۰۲-۹۶, ۰۸:۱۰ ب.ظ)، aral1381 (۱۲-۱۰-۹۵, ۰۲:۰۱ ب.ظ)، Fatemeh7721 (۱۹-۱۱-۹۵, ۰۸:۳۶ ق.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان