امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دوست داشتی اسمت چی باشه؟
Heart 
دلاااااام به دوستان گلم!
چیطورین,Huh
فک کنیدکه اسم فعلیتونودوست ندارید
یامیخوایدعوضش کنید(منظورم اسم خودتون نه اسم کاربریتون)

اسمتونوچی میذاشتیدxcvlxcvl
پاسخ
سپاس شده توسط:
دل ارام
پاسخ
سپاس شده توسط:
اسم خودمو دوس دارم ولی اسم هنگامه هم خوبه
چرا آدما نمیدونن؟
بعضی وقتا خدافظ ینی نذار برم...
ینی برم گردون و سفت بغلم کن سرمو بچسبون به سینت و بگو:
خدافظ و زهرمار بیخود میگی خدافظ..!
پاسخ
سپاس شده توسط:
من از اسم خودم خوشم میاد (مهربان) اما خب موقع نام گذاریم قرار بوده اسمم شکیبا یا پرین بشه اما نشده خب از نظرم اون دو تا هم خوبن!!xcvl
ثبت احوال همه چیز را در شناسنامه ام نوشته است به جز احوالم
پاسخ
سپاس شده توسط:
اسم خودمو خیلی دوس دارم اما خب نفس قشنگه دوسش دارم mara
برادری به تعداد نیست به وفاست
یوسف یازده برادر داشت و
حسین یک عباس.....
پاسخ
سپاس شده توسط:
اسممو دوست دارم ... نميدونم چه سوال سختى
امضای خدا پای تمام آرزوهایتان....
پاسخ
سپاس شده توسط:
ازاسم خودم راضیم ولی اگه قرارباشه چیزدیگه ای باشه اینارودوس دارم:الما-ساده-افسون-
طرف درخونش روبازمیکنه ویه گلوله شلیک میشه تومغزش فکرکردی همچین اتفاقی برامن ممکنه بیفته؟نه،من اونیم که درمیزنه:)
پاسخ
سپاس شده توسط:
من از اسمم راضیم... در واقع همه جا اسم مستعارم همین بوده... چون ترکیبی از اسم و فامیلیمه...
The More You Love... The More It Hurts
پاسخ
سپاس شده توسط:
راضیم به اسم خودم
ولی ارسلان رو بیشتر دوست دارم
پاسخ
سپاس شده توسط:
اسممو خیلی دوس دارم با هیچی ام عوضش نمی کنم.
چه سکوتیست !
انگار هیچ کس در دنیا نیست !
و شاید .....
من در دنیای هیچ کس نیستم ....!
پاسخ
سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دوست داشتی با چه کسی مصاحبه می کردی؟ d.ali 1 377 ۰۵-۰۲-۹۷، ۱۲:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: d.ali
  اسمت تو کشور مورد علاقه ات چیه؟ hadis hpf 22 1,371 ۲۷-۱۱-۹۶، ۱۰:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: نگـnegarـار
Big Grin نظرسنجی خواننده ها هرکی دوست داشت بیاد تو ×دختر بهار× 24 1,866 ۱۸-۰۱-۹۶، ۰۴:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ستاره ی احساس

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
43 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
زینب سلطان (۱۶-۰۱-۹۸, ۱۲:۳۰ ق.ظ)، N!rvana (۰۵-۱۰-۹۴, ۰۷:۲۱ ب.ظ)، .ShahrzaD. (۰۵-۱۰-۹۴, ۰۹:۴۷ ب.ظ)، SilentCity (۰۵-۰۴-۹۴, ۰۱:۱۰ ب.ظ)، farnoosh-79 (۰۵-۰۴-۹۴, ۰۲:۱۵ ب.ظ)، "MJ" (۰۵-۱۰-۹۴, ۰۹:۲۸ ب.ظ)، elham zelzele (۰۵-۰۴-۹۴, ۰۲:۱۶ ب.ظ)، heliia (۰۵-۰۹-۹۴, ۰۲:۳۴ ب.ظ)، eris (۱۳-۰۴-۹۴, ۰۷:۲۶ ب.ظ)، nobody (۰۸-۰۹-۹۴, ۰۲:۴۵ ب.ظ)، elaheh.p (۰۵-۰۴-۹۴, ۰۱:۵۳ ب.ظ)، parisana (۱۲-۱۰-۹۴, ۱۱:۱۱ ق.ظ)، Death (۰۵-۰۹-۹۴, ۰۲:۳۶ ب.ظ)، deli67 (۰۵-۱۰-۹۴, ۰۹:۱۹ ب.ظ)، MaryaM_sh (۰۵-۰۹-۹۴, ۰۲:۳۶ ب.ظ)، fatemeh . R (۲۱-۰۵-۹۵, ۰۵:۵۹ ب.ظ)، *hasti* (۱۵-۱۰-۹۴, ۰۱:۴۰ ب.ظ)، #*Ralya*# (۲۱-۰۵-۹۵, ۰۵:۵۹ ب.ظ)، barooni (۰۵-۰۹-۹۹, ۱۲:۵۹ ق.ظ)، ****نگار**** (۲۱-۱۰-۹۴, ۰۵:۲۳ ب.ظ)، صنم بانو (۰۳-۰۱-۹۶, ۰۱:۴۴ ق.ظ)، شقایق سرخ (۰۵-۰۹-۹۴, ۰۴:۵۹ ب.ظ)، فائزه 2 (۰۵-۱۰-۹۴, ۰۷:۱۹ ب.ظ)، نفس2015 (۰۵-۰۹-۹۴, ۰۵:۰۱ ب.ظ)، محبوب (۲۵-۰۹-۹۴, ۱۰:۴۴ ب.ظ)، nafas:) (۱۱-۱۰-۹۴, ۰۴:۲۲ ب.ظ)، عسل6 (۲۱-۰۵-۹۵, ۰۶:۵۹ ب.ظ)، دخترشب (۲۸-۱۱-۹۶, ۱۲:۰۴ ق.ظ)، ft.samadi (۰۳-۰۱-۹۶, ۰۲:۳۰ ق.ظ)، NARCISSUS.97 (۲۳-۰۱-۹۶, ۰۴:۱۸ ب.ظ)، hananee (۰۳-۰۱-۹۶, ۰۲:۱۹ ق.ظ)، بارین (۲۱-۰۵-۹۵, ۰۵:۱۹ ب.ظ)، d.ali (۲۷-۱۱-۹۶, ۱۰:۱۹ ب.ظ)، موش موش (۰۳-۱۱-۹۵, ۱۲:۵۶ ق.ظ)، دختربهار (۲۳-۰۱-۹۶, ۰۲:۳۹ ب.ظ)، minoo_f (۰۲-۰۱-۹۶, ۱۰:۳۲ ب.ظ)، !!Tina!! (۲۷-۱۱-۹۶, ۱۰:۵۰ ب.ظ)، ♥هستی♥ (۲۷-۱۱-۹۶, ۱۱:۱۵ ب.ظ)، »L@ntern Moon« (۰۳-۰۱-۹۶, ۰۲:۲۰ ق.ظ)، Fatemeh r (۲۳-۰۱-۹۶, ۰۲:۴۲ ق.ظ)، نگـnegarـار (۲۷-۱۱-۹۶, ۱۰:۱۵ ب.ظ)، minaa (۲۸-۰۱-۰, ۰۶:۵۳ ب.ظ)، ارمان بلوچزهی (۰۲-۱۰-۹۷, ۰۳:۵۲ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان