امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دوست داشتی اسمت چی باشه؟
اسممو دوس دارم .. ولی از اسمای حنا و الهه و ارام و دلارامم خوشم میاد
ما را به نیمه پر لیوان چه کار ¿?
این باقی سمیست که پیشتر خورده ام..

پاسخ
سپاس شده توسط:
دوست داشتم اسمم سالار خان باشه
«دی شیخ با چراغ همی گشت گرد شهر
کز دیو و دد ملولم و انسانم ارزوست
گفتند یافت می نشود گشته ایم ما
گفت انچه یافت می نشود انم ارزوست...»
?
پاسخ
سپاس شده توسط:
اسم خودم رو دوست دارم چون يه آرامش خاصى داره
ولى اگر قرار بود يه اسم ديگه داشته باشم پناه رو دوست داشتم xcvb
بدهم تكيه به تو!
شانه شدن را بلدى........
پاسخ
سپاس شده توسط:
من عااااااااشق اسمم هستم و اگه قرار بود بازم انتخاب و گذاشته بشه همینو دوست داشتم  ieir ‌ اسمای دیگه هم هستن که دوست دارم مثه گیسو ، گیسیا ، گندم  xcvb ‌عه وا همش گ داشت ...
Ɓє αƖωαуѕ нαρρу:)
پاسخ
سپاس شده توسط:
هر اسمی که معنای قشنگی داشته باشه و به آدم بیاد خوبه .

مثلا طرف تپل و چاقه اسمش غنچه است . ممکنه اسم غنچه
قشنگ باشه اما خب به آدمای چاق نمیخوره .
پاسخ
سپاس شده توسط:
چه سوال سختی...
شاید ترانه یا مهرگان و نیما
ولی اسمم بهم میاد.همینو دوست دارم

غم اگر به کوه گویم بگریزد و بریزد

که دگر بدین گرانی نتوان کشید باری

ابتهاج جان
پاسخ
سپاس شده توسط:
اسم رها رو خیلی دوست داشتم به مدت اسم مستعارم گذاشته بودم
ولی الان به این سنم اسم خودمو میپسندم
و خدایی که در این نزدیکیست..!
پاسخ
سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دوست داشتی با چه کسی مصاحبه می کردی؟ d.ali 1 369 ۰۵-۰۲-۹۷، ۱۲:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: d.ali
  اسمت تو کشور مورد علاقه ات چیه؟ hadis hpf 22 1,350 ۲۷-۱۱-۹۶، ۱۰:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: نگـnegarـار
Big Grin نظرسنجی خواننده ها هرکی دوست داشت بیاد تو ×دختر بهار× 24 1,847 ۱۸-۰۱-۹۶، ۰۴:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ستاره ی احساس

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
43 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
زینب سلطان (۱۶-۰۱-۹۸, ۱۲:۳۰ ق.ظ)، N!rvana (۰۵-۱۰-۹۴, ۰۷:۲۱ ب.ظ)، .ShahrzaD. (۰۵-۱۰-۹۴, ۰۹:۴۷ ب.ظ)، SilentCity (۰۵-۰۴-۹۴, ۰۱:۱۰ ب.ظ)، farnoosh-79 (۰۵-۰۴-۹۴, ۰۲:۱۵ ب.ظ)، "MJ" (۰۵-۱۰-۹۴, ۰۹:۲۸ ب.ظ)، elham zelzele (۰۵-۰۴-۹۴, ۰۲:۱۶ ب.ظ)، heliia (۰۵-۰۹-۹۴, ۰۲:۳۴ ب.ظ)، eris (۱۳-۰۴-۹۴, ۰۷:۲۶ ب.ظ)، nobody (۰۸-۰۹-۹۴, ۰۲:۴۵ ب.ظ)، elaheh.p (۰۵-۰۴-۹۴, ۰۱:۵۳ ب.ظ)، parisana (۱۲-۱۰-۹۴, ۱۱:۱۱ ق.ظ)، Death (۰۵-۰۹-۹۴, ۰۲:۳۶ ب.ظ)، deli67 (۰۵-۱۰-۹۴, ۰۹:۱۹ ب.ظ)، MaryaM_sh (۰۵-۰۹-۹۴, ۰۲:۳۶ ب.ظ)، fatemeh . R (۲۱-۰۵-۹۵, ۰۵:۵۹ ب.ظ)، *hasti* (۱۵-۱۰-۹۴, ۰۱:۴۰ ب.ظ)، #*Ralya*# (۲۱-۰۵-۹۵, ۰۵:۵۹ ب.ظ)، barooni (۰۵-۰۹-۹۹, ۱۲:۵۹ ق.ظ)، ****نگار**** (۲۱-۱۰-۹۴, ۰۵:۲۳ ب.ظ)، صنم بانو (۰۳-۰۱-۹۶, ۰۱:۴۴ ق.ظ)، شقایق سرخ (۰۵-۰۹-۹۴, ۰۴:۵۹ ب.ظ)، فائزه 2 (۰۵-۱۰-۹۴, ۰۷:۱۹ ب.ظ)، نفس2015 (۰۵-۰۹-۹۴, ۰۵:۰۱ ب.ظ)، محبوب (۲۵-۰۹-۹۴, ۱۰:۴۴ ب.ظ)، nafas:) (۱۱-۱۰-۹۴, ۰۴:۲۲ ب.ظ)، عسل6 (۲۱-۰۵-۹۵, ۰۶:۵۹ ب.ظ)، دخترشب (۲۸-۱۱-۹۶, ۱۲:۰۴ ق.ظ)، ft.samadi (۰۳-۰۱-۹۶, ۰۲:۳۰ ق.ظ)، NARCISSUS.97 (۲۳-۰۱-۹۶, ۰۴:۱۸ ب.ظ)، hananee (۰۳-۰۱-۹۶, ۰۲:۱۹ ق.ظ)، بارین (۲۱-۰۵-۹۵, ۰۵:۱۹ ب.ظ)، d.ali (۲۷-۱۱-۹۶, ۱۰:۱۹ ب.ظ)، موش موش (۰۳-۱۱-۹۵, ۱۲:۵۶ ق.ظ)، دختربهار (۲۳-۰۱-۹۶, ۰۲:۳۹ ب.ظ)، minoo_f (۰۲-۰۱-۹۶, ۱۰:۳۲ ب.ظ)، !!Tina!! (۲۷-۱۱-۹۶, ۱۰:۵۰ ب.ظ)، ♥هستی♥ (۲۷-۱۱-۹۶, ۱۱:۱۵ ب.ظ)، »L@ntern Moon« (۰۳-۰۱-۹۶, ۰۲:۲۰ ق.ظ)، Fatemeh r (۲۳-۰۱-۹۶, ۰۲:۴۲ ق.ظ)، نگـnegarـار (۲۷-۱۱-۹۶, ۱۰:۱۵ ب.ظ)، minaa (۲۸-۰۱-۰, ۰۶:۵۳ ب.ظ)، ارمان بلوچزهی (۰۲-۱۰-۹۷, ۰۳:۵۲ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان