امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فراخوان شخصیت شناسی کاربران سایت از روی ماه تولد

یه کم باهم حرف بزنیم؟!
[عکس: -2-41-.gif]
من دیشب دربه در دنبال عکس بودم واسه تایپیکا! چیزای جالبی دیدم..به نظرم گفتنشون خالی از لطف نیست!
خصوصیاتی که به متولدین همه ی ماه ها نسبت داده بود:
1. همگی از دم مغرورن ! ینی تو زمین کلادنبال آدمی که مغرورنباشه!نباش!
حالا نتیجه ای که روی اغلب دوستان عزیزپایین تر از رنج سنی18 سال داشته...همشون تو پروفشون نوشتن:همه میگن من مغرورم...
الهی ! فدات بشم من !
[عکس: -2-41-.gif]اصلا مشخص نیست..تازگیا رمان خوندی..ازهمینا که دخترا از جنس باد وآتشفشان و..هستن! فقط م بلدن فحش بدن!..ومن مطمئنم تنگشم یکی دوتا از این عکس نوشته ها رودیدی...

2.همه خوشگلن! خوشگلم نباشن قطعا جذابن! کلهم بنی بشری باقیافه ی معمولی نداریم!
3.همگی درونگرا بودن! اشکشون رو تابحال کسی ندیده! همیشه لبخندمیزنن درحالی که قلبی آکنده ازغم دارن!ینی کلا همه ی آدما خوش اخلاقن..ببخشیدا..سگ اخلاقم نداریم!
4.همگی هم دوست خوبی هستن! در به در دنبالشون بگردین!

حالا یه سوال؟! اجازه هست؟!
به نظرتون همه ی آدما شبیه هم نشدن؟!
xcvl
پاسخ
سپاس شده توسط:
(۰۹-۰۱-۹۴، ۰۸:۴۱ ق.ظ)hedy نوشته:

یه کم باهم حرف بزنیم؟!
من دیشب دربه در دنبال عکس بودم واسه تایپیکا! چیزای جالبی دیدم..به نظرم گفتنشون خالی از لطف نیست!
خصوصیاتی که به متولدین همه ی ماه ها نسبت داده بود:
1. همگی از دم مغرورن ! ینی تو زمین کلادنبال آدمی که مغرورنباشه!نباش!
حالا نتیجه ای که روی اغلب دوستان عزیزپایین تر از رنج سنی18 سال داشته...همشون تو پروفشون نوشتن:همه میگن من مغرورم...
الهی ! فدات بشم من !
[عکس: -2-41-.gif]اصلا مشخص نیست..تازگیا رمان خوندی..ازهمینا که دخترا از جنس باد وآتشفشان و..هستن! فقط م بلدن فحش بدن!..ومن مطمئنم تنگشم یکی دوتا از این عکس نوشته ها رودیدی...

2.همه خوشگلن! خوشگلم نباشن قطعا جذابن! کلهم بنی بشری باقیافه ی معمولی نداریم!
3.همگی درونگرا بودن! اشکشون رو تابحال کسی ندیده! همیشه لبخندمیزنن درحالی که قلبی آکنده ازغم دارن!ینی کلا همه ی آدما خوش اخلاقن..ببخشیدا..سگ اخلاقم نداریم!
4.همگی هم دوست خوبی هستن! در به در دنبالشون بگردین!

حالا یه سوال؟! اجازه هست؟!
به نظرتون همه ی آدما شبیه هم نشدن؟!
xcvl

خوب همه ادما غرور تو ذاتشون هست ولی بسته به ماه تولد و چیزای دیگه کم و زیاد میشه
همه ادما مهربونن یا همه ادما گاهی عصبین ولی تو هر فردی کم و زیاده
مثلا همه ادما گاهی خوشن و بیخیال ولی این صفت بیشتر به خردادیا نسبت داده شده تا بقیه

نمیدونم حرفتونو درس متوجه شدم یا ن
اهنگ های بی رحم ترین صداهای دنیایند
بی انکه بخواهی تو را به قعر خاطراتی میبرند که برای فراموش کردنشان
بار ها خودت را شکسته ای
پاسخ
سپاس شده توسط:
ايده ى جالبى ـه ... و كمى تا قسمتى اين كار اغراق و خودشيفتگى رو در پى داره :))
اما در كل ما حمايت مى كنيم Tongue
[url=http://s2.server-dl.asia/mr-reese/single/july/week1/Lindsey%20Stirling%20-%20The%20Arena%20-%20MP3%20128.mp3][/url]
پاسخ
سپاس شده توسط:
خوب حالا منم یکم حرف بزنم؟
1.راستش هدی جون من باهات موافقم عکسای خیلی ماها رو دیدم و چیزای مشترکی هم توشون دیدم
اما از طرفی با دوست عزیزم که نمیدونم اسمش چیه همون بیخیال بابا هم موافقم هر ماهی یه مشخصه خاص خودش رو داره که اگه ماه مخصوص به خودش رو بخونی میتونی فرقش رو متوجه بشی
اما این غرور و اینا رو دیگه همه میدونن که تو این عکس نوشته ها زیاده لزومی نیست توجه کامل بشه
2.من اول تاپیک هم اشاره کردم که این کار فقط جنبه سرگرمی داره
و هرگز از روی عکس نوشته ها نمیشه شخصیت شناسی کامل کرد

3.و اما سومین موردهمونطور که قبلا توضیح دادم جدا از بخش شخصیت شناسی و سرگرمیش ما قصد داریم اسم کاربران رو توی صفحه اول هر ماه قرار بدیم راستش تاپیکای زیادی درباره روز و ماه تولد کاربرا زده شده که بچه ها بیان و روز وماه تولدشونو بگن ولی تا اون جایی که من میدونم هیچ کدوم دسته بندی نشدی و توی یه صفحه جامع قرار نگرفته مثلا الان ماه فروردینه من میتونم راحت برم تو صفحه فروردینیا و ببینم کیا تو این ماه به دنیا اومدم بدون این که بخوام دونه به دونه بگردم مثل یه جور تقویم میشه

ببخشید اگه پر حرفی کردمgla
سه جمله آخر کوروش :

تابوتم را پزشکان حمل کنندتا همه بدانند هیچ طبیبی نمیتواند جلومرگ را بگیرد .

تمام طلاهایم را در مسیر حرکتم بریزید تا مردم بدانند مال نتوانست نجاتم دهد.

دست هایم را از تابوت بیرون بگذارید تا بدانند که باید با دست
خالی رفت.

« بیهوده متاز که مقصد خاک است »
پاسخ
سپاس شده توسط:
بچه ها با حرفای هدی جون به فکر فرو رفتم یه فکری به سرم زد که خیلی این شخصیت شناسی ما هم اغراقانه و دور از واقعیت نباشه
یه سری نوشته هایی هست که تا حدود زیادی ویژگی های متولدین ماه ها رو توضیح میده تو خود انجمنونم از این صفحات زیاد داریم
میتونیم تو صفحه اخرش یه صفحه نوشته از ویژگی های متولدین هر ماه بذاریم هوم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ به نظرتون بهتر نمیشه؟؟؟؟؟Huh
سه جمله آخر کوروش :

خالی رفت.

پاسخ
سپاس شده توسط:

همه ی آدما غرور تو ذاتشون هست؟!..موافق نیستم!اصلا!..اما عزت نفس رومیشه همه داشته باشن!
دوستان گلم! کاملا درسته!همه ی آدما خصوصیات خوب وبد دارن..
اما متاسفانه تنها چیزی که من تو این عکس نوشته هادیدم..جملات خاص وعامه پسندی بودکه به متولدین همه ی ماه ها نسبت دادن!یه جوری که انگارمیخواستن همه راضی باشن!

النای عزیزم! میدونم که کارتون جنبه ی فان و سرگرمی داره..خوب هم هست!
اما خب به نظرم با این عکس نوشته ها اصلا نمیشه پی به شخصیت دوستان برد! بازم میگم همه مثل هم میشن!
نمیدونم! شاید ایراد ازمنه که نتونستم تفاوت خاصی بینشون قائل بشم!

+این که مشخص بشه بچه ها متولدچه ماهی هستن..عالیه!
اگه شد تو تایپیکا عکس میزارم! اما چیزایی که به نظرم واقعا درمودمتولدین هرماه صدق بکنه! یا شاید لا اقل درمورد خودم!
پاسخ
سپاس شده توسط:
(۰۹-۰۱-۹۴، ۰۴:۴۶ ب.ظ)elena.r نوشته: بچه ها با حرفای هدی جون به فکر فرو رفتم یه فکری به سرم زد که خیلی این شخصیت شناسی ما هم اغراقانه و دور از واقعیت نباشه
یه سری نوشته هایی هست که تا حدود زیادی ویژگی های متولدین ماه ها رو توضیح میده تو خود انجمنونم از این صفحات زیاد داریم
میتونیم تو صفحه اخرش یه صفحه نوشته از ویژگی های متولدین هر ماه بذاریم هوم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ به نظرتون بهتر نمیشه؟؟؟؟؟Huh

موافقم خانمی! به نظرم در این نوشته ها اغراق خیلی کمتری صورت گرفته!
بعضیاشون واقعا خصوصیات رو درست بیان کردن!
پاسخ
سپاس شده توسط:
(۰۹-۰۱-۹۴، ۰۴:۴۸ ب.ظ)hedy نوشته:

همه ی آدما غرور تو ذاتشون هست؟!..موافق نیستم!اصلا!..اما عزت نفس رومیشه همه داشته باشن!
دوستان گلم! کاملا درسته!همه ی آدما خصوصیات خوب وبد دارن..
اما متاسفانه تنها چیزی که من تو این عکس نوشته هادیدم..جملات خاص وعامه پسندی بودکه به متولدین همه ی ماه ها نسبت دادن!یه جوری که انگارمیخواستن همه راضی باشن!

النای عزیزم! میدونم که کارتون جنبه ی فان و سرگرمی داره..خوب هم هست!
اما خب به نظرم با این عکس نوشته ها اصلا نمیشه پی به شخصیت دوستان برد! بازم میگم همه مثل هم میشن!
نمیدونم! شاید ایراد ازمنه که نتونستم تفاوت خاصی بینشون قائل بشم!

+این که مشخص بشه بچه ها متولدچه ماهی هستن..عالیه!
اگه شد تو تایپیکا عکس میزارم! اما چیزایی که به نظرم واقعا درمودمتولدین هرماه صدق بکنه! یا شاید لا اقل درمورد خودم!
ممنونم از همکازیت عزیزم راستش من یه پیشنهاد دادم شاید اینطوری خیلی تخیلی هم نباشه
اما درباره غرور منظورم این بود که همه دیدن که توی بیشتر عکسا هست میتونیم جدی نگیریمش
نمیدونم شاید برای من بی اهمیت بوده
ولی امیدوارم با اون ویژگی هایی که اخرش میذاریم مشکل حل بشهxcvk
بازم ممنون از توجهی که داشتی
نکته خیلی خوبی رو گوشزد کردی عزیزمieirmara
سه جمله آخر کوروش :

خالی رفت.

پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام بچه ها خوشحالم که همتون از این تایپیک خوشتون اومد،ولی باید بگم دوستان باید توجه کنن که عکس های تکراری نذارن اینطوری خیلی بهتره

درمورد ویژگی های ماه ها هم باید بگم حق با شماست،بعضی هاش خیلی اغراق شده بعضی ها هم اصلا ربطی نداره ولی خب،سرگرمی هست دیگه،شما زیاد حرص نخورید
دوستتون دارم زیادxcvkxcvkxcvk
پاسخ
سپاس شده توسط:
ایده ی خیلی قشنگ و جالبیه
سپاس از همه عزیزان ایران رمانی با ابن ایده های نابشون...
mara
دل ساده...
برگرد و در ازای یک حبه کشک سیاه شور...
گنجشک ها را از دور و بر شلتوک ها کیش کن...
که قند شهر...
..........دروغی بیش نبوده است...
زنده یاد حسین پناهی...
و چه خوب نوشت :...
"ثبت احوال همه چیز را ثبت کرد به جز احوالم را...!!!"
پاسخ
سپاس شده توسط: