امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اعتراف خواننده لس‌آنجلسی: به ایران میرم و میآم!
سینم ا روزان: ماجرای مسافرت برخی خوانندگان لس‌آنجلسی به ایران همچنان ماجرایی است که هیچ داده رسمی درباره آن وجود دارد ولی یک خواننده لس‌آنجلسی به تازگی اعتراف کرده به حضور گاه و بیگاه در تهران.
بینش بلور که با نام هنری #قیصر، فعالیت می‌کند به تازگی مدعی شده که هر وقت دلتنگ باشد به ایران می‌آید و برمی‌گردد.
[عکس: photo_2022-07-18_22-42-31.jpg]
این خواننده گفت: گاهی به ایران می‌روم و می آیم و ایران هم جای خیلی خوبی است و اینکه مدام شایعه می‌کنند چرا فلانی به ایران می‌آید بی معنی است چون وطنم ایران است.
قیصر ادامه داد: من نه سیاسی هستم و نه کار سیاسی بلدم، صرفا یک خواننده پاپ هستم که خانواده ام در لس آنجلس و خودم در نروژ ساکنند ولی به ایران میروم و می‌آیم و همواره برای همه آرا و عقاید،احترام قائلم.
قیصر که به خاطر قطعاتی اغلب شش هشتم همچون راننده، لات و... شناخته میشود در اواخر دهه شصت ایران را ترک کرد و ابتدا در ترکیه و بعد در نروژ اقامت گزید ولی آلبوم‌هایش را از طریق کمپانی‌های لس‌آنجلسی ارائه داد و نام هنری قیصر را هم کوجی زادوری کلیپ‌ساز لس‌آنجلسی برایش انتخاب کرد و همین باعث شد به عنوان خواننده لس‌آنجلسی  شناخته شود.
اینجا همه ی برادران قابیلند
با وسوسه های ناتنی فامیلند
از ترس خیانت به رفاقت،ای عشق
اینجا همه ی رابطه ها تعطیلند...
پاسخ
باید بزارن همه ی خواننده ها و هنرپیشه های ایرانی، بیان و برن
پاسخ
(۲۸-۰۴-۱، ۰۶:۱۹ ق.ظ)صنم بانو نوشته: باید بزارن همه ی خواننده ها و هنرپیشه های ایرانی، بیان و برن

به علت عوامل سیاسی وحرکتای ضد اسلامی نمیشه mara
خدا سخت ترین جنگ ها را... 
به قوی ترین سرباز هایش می دهد/•`♡
༺༽ LOVE YOU MY GOD༼༻

پاسخ
(۲۹-۰۴-۱، ۱۲:۱۸ ق.ظ)هویدا مهرزاد نوشته:
(۲۸-۰۴-۱، ۰۶:۱۹ ق.ظ)صنم بانو نوشته: باید بزارن همه ی خواننده ها و هنرپیشه های ایرانی، بیان و برن

به علت عوامل سیاسی وحرکتای ضد اسلامی نمیشه mara

نه بابا، این چیزا بهانه ست، کرمشون چیز دیگه ست
پاسخ
سپاس شده توسط: