امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
«حسام نواب‌ صفوی» در لباس ملوانی +عکس‌

خبرگزاری ایسنا: نخستین تصاویر از حسام نواب‌ صفوی در فیلم سینم ایی «منشی مخصوص من» به کارگردانی صالح دلدم منتشر شد.

«منشی مخصوص من» به تهیه‌کنندگی، نویسندگی و کارگردانی صالح دلدم در اواخر ریاست جواد شمقدری بر سازمان سینم ایی موفق به اخذ پروانه ساخت با نام موقت «سیزده به در» شده بود و به گفته خودش، پروانه ساخت آن مجددا در دوره جدید تمدید شد.

فیلمبرداری این فیلم که اکنون در مرحله صدور پروانه نمایش است، 27 اسفندماه سال گذشته در سکوت خبری آغاز شد و طی 48 جلسه به انجام رسید.

در این فیلم افرادی مانند حسام نواب‌صفوی، سیروس گرجستانی، ساناز سماواتی، الیزابت امینی، مجید شهریاری، سیاوش قاسمی، شهرام تیموریان، سپیده ذاکری، هاوار قاسمی، ساناز نامدوست، امیرحسین داوودی، مجید قاسمی، علیرضا کوکبی، مجیدکواکبیان و صالح دلدم جلوی دوربین رفتند.

«منشی مخصوص من» مضمونی کمدی اجتماعی با درون‌مایه سیاسی دارد و اولین ساخته سینم ایی صالح دلدم بعد از

فیلم‌های ویدئویی «مرثیه‌ای برای لاله‌زار»، «بازگشت»، «امضاء»، »بی‌دل» ، «کباب غاز»، «نارمک» و «آکادمی کیمیایی» است.

از دیگر عوامل این فیلم می‌توان به سیدمصطفی کشفی (مدیر فیلمبرداری)، آرش برومند (صدابردار)، هوشنگ حمزه‌ای (مدیر تولید)، شهرام اسلامی (مدیر تدارکات)، عباس ابهری (عکاس)، مریم بابک (منشی صحنه)، مونا علامه‌امیری(دستیار اول و برنامه ریز) ، هرمز فرشی (تدوین)، زنده‌یاد شیرین شازده احمدی و خزان افوضی (طراح صحنه و لباس)، ناصر سهرابی (مجری طرح) و محمد عربی (جانشین تهیه‌کننده) اشاره کرد.

بر اساس این خبر، صالح دلدم از پیش تولید فیلم سینم ایی «خانم اصلاح طلب، آقای اصولگرا» با مضمون کمدی سیاسی به عنوان ساخته جدید سینم ایی خود خبر داده است.

[align=CENTER][عکس: 359421_207.jpg]

[عکس: 359422_451.jpg]

[عکس: 359423_959.jpg]

[عکس: 359424_531.jpg]

[عکس: 359425_856.jpg]
دیشب خوابت را دیدم..
صبح،
شمعداني باغچه مان گل از گلش شکفته بود...
پاسخ
سپاس شده توسط: