امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
«مازیار فلاحی» با تغییر چهره دوستدارانش را غافل گیر کرد!
کنسرت ˝عکس یادگاری˝ با اجرای مازیار فلاحی در سالن میلاد نمایشگاه بینالمللی تهران به روی صحنه رفت. این برنامه که در دو سانس ۱۸٫۳۰ و ۲۲ برگزار شد با استقبال خوب طرفداران فلاحی به اجرا درآمد.

این خواننده که این روزها در رأس تعداد برگزاری برنامههای زنده در بین خوانندههای پاپ در کشور قرار دارد عاشقانههای پرطرفدارش را به شکلی متفاوت به سالن میلاد نمایشگاه بینالمللی برد.یکی از نکات جالب توجه این کنسرت که با قطعه “عکس یادگاری” آغاز شد دکور متفاوت صحنه بود که با قابهای عکس مازیار فلاحی تزیین شده بود.در شروع اجرا پرده سفیدی که در وسط استیج نصب شده بود توجه را به خود جلب میکرد، که پس از چند لحظه نماهنگ کوتاهی از قطعه “عکس یادگاری” بر روی آن نمایش داده شد و با بالا رفتن این پرده گروه مازیار فلاحی در قاب عکس بزرگی به عکس یادگاری نشسته بودند که یک به یک از قاب خارج شدند و به نواختن مشغول شدند.در حالی که همگان منتظر حضور فلاحی بودند چهرهای نا آشنا پشت میکروفن قرار گرفت و شروع به خواندن کرد: “یه عکس یادگاری که خودتم نداری …” اما در میان بهت همگان با برداشتن کلاه گیس و عینک از سر خود، حضار شاهد حضور مازیار فلاحی بودند که با ابراز علاقه مخاطبان روبرو شداین صحنه یکی از بیاد ماندنیترین لحظات کنسرت فلاحی را که همزمان با شور و شعف حاضرین در سالن بود رقم زد. این اجرای متفاوت از فلاحی همچنین با اجرای قطعه جدید “همین کافیه” با تکنوازی زیبای پیانوی این خواننده پاپ همراه بود که در زمان اجرای این قطعه طرفداران این خواننده با تشویقهای مکرر و همخوانی با وی، مازیار فلاحی را همراهی کردند.“عاشقونه”،” لعنت به من”، “قربون مست نگاهت” و “طاقت غم” دیگر قطعاتی بود که پس از استراحت اجرا شد و سپس با پخش نماهنگ و کلیپ تصویری لیلا، آهنگ “لیلا” اجرا شد و بلافاصله قطعات “دروغه”، “یه روز صافی یه روز ابری”، “مترسک”، “سرگردون”،” رویای واقعی” و میکسی از آهنگهای گریه، تورو دوست دارم، بانوی خیال ، خداحافظ و قلب یخی خوانده شد. از دیگر قطعات اجرا شده میتوان به “دل تنها”، “گندم”،” دوستت دارم”، و خوشبختی و … اشاره کرد.از دیگر اتفاقات این شب تکنوازی داوود جعفری بود که مثل همیشه با استقبال مخاطبان روبرو شد.مازیار فلاحی

فلاحی در اواسط برنامه اعلام کرد که میزبان یکی از فوتبالیستهای مطرح و قدیمی کشورمان است و افشین پیروانی که هم اکنون دستیار و مشاور کارلوس کیروش است با تشویق تماشاگران روبرو شد. همچنین حضور مجید مظفری به همراه دخترش نیکی مظفری باعث استقبال مخاطبان از این هنرمند و دخترش شد.مازیار فلاحی در این دو اجرا اعلام کرد که چندی پیش یکی از دوستان نزدیک خود را که بازیگر جوان و نام آشنای سینم ا و تلویزیون بود را از دست داد. وی از علی طباطبایی، به عنوان دوست نزدیک و برادر خود که قلبی پاک و مهربان داشت یاد کرد و گفت: در زمان فوت دوست خوبم در تهران نبودم و پس از شنیدن این خبر واقعا شوکه شدم.فلاحی افزود: در قلب یخی با علی عزیز همراه و همکار بودیم و من برای پدر عزیزش، سید کمال طباطبایی آرزوی صبر میکنم.این خواننده نام آشنای پاپ کشور در پایان قطعهای از آخرین فیلم علی طباطبایی، “اسب سفید پادشاه”به کارگردانی محمدحسین لطیفی را اجرا کرد. در این فیلم فلاحی خواننده قطعات میانی و تیتراژ بوده است.متن آهنگ تیغ عشق که مازیار فلاحی به یاد علی طباطبایی اجرا کرد:دوباره باور دوست داشتنت با سادگیم بُر خورد
دوباره تیغ عشقت رو تن تنهاییام سُر خورد
تموم خاطراتم رو به دستای تو می دوزم
با هر قطره تو این بارون دارم پای تو میسوزم
با اینکه هر دقیقه از تو و عشق تو بیمارم
برام مثل نفس می مونی و بازم دوست دارمدر این کنسرت که اجرای سانس دوم آن تا ١٢ شب هم ادامه داشت ۲۰ قطعه از سه آلبوم “لعنت به من”، “ماه هفتم” و “قلب یخی” به اجرا درآمد که استقبال و همراهی مخاطبان با قطعات اجرا شده در نوع خودش بی نظیر بود.اجرای مجدد قطعه دروغه پایان بخش این شب به یاد ماندنی بود.در انتها مازیار فلاحی با هواداران خود در پایان کنسرت عکس یادگاری گرفت .
پایان رمانتون رو اینجا اعلام کنین

http://forum.iranroman.com/showthread.php?tid=129070&pid=782078#pid782078
پاسخ
سپاس شده توسط: